Insanity Max30 günlüğüm

hey maşallah, süpersin canım ya:nazar::KK9:, şimdi izin alıp koşa koşa eve gidip spor yapasım geldi :KK69:
yanlız spordan önce 1 muz+1çay bardağı kadar süt içsen daha iyi olur, birde türk kahvesi diyolar metabolizmayı hızlandırsın diye
İçtim kız bir bardak kakaolu süt:))
Ben de çalışıyorum Can'ım ücretsiz izne ayrılacam gerçi 15nden itibaren bir sene ama eylül gibi oğlum 1 yaşına girince başlamayı düşünüyorum... Bakalım!!
O zamana kadar ne yaparsam kar, sen de enerjini akşama sakla

image.jpeg
Kızlar bugün kahvaltıda bunu yaptım daha tadına bakmadım, Nasıl tadı bilmiyorum hiç:))
Yulaf, badem, süt, gün kurusu, biraz da bal var

Kızlar dün gece sabahladım işler yüzünden, acil yapılacakların yüzde 80 ini tamamladım şükür ama daha bitmedi.. Sabah 8' e geliyordu yattığımda.. Kafam bi uyuşuk bir saat oldu kalkalı az kendime gelir gibi oldu.
Geç yattığım için kilo veremedim bide regl olduğm karnım şiş çok...
Sabah sabah iki tane kestane şekerli çikolata götürdüm minikdiler ama canım başka birşey istemedi...
Seda Maşallah şekerciim enerjine.. Kız senin tartın az fazla tartmıyor muydu, yenisini aldın mı? Tanıdığım günden beri 79 sun anam senin tartı başka rakama geçmiyor bence, yenisini al kızz :)

Kızlar Efsa diyet topiğinde paylaşdığı link yüzünden ceza almış bence.. Linki kaldırmışlar . İsteyerek yapmamışdır kuzum ya üzüldüm ceza almasına.. Aman siz siz olun öyle linkleri paylaşmak yerine içeriği kopyalayın.. Üzülüyorum ayrı kaldığınızda şekerlerim..

Betülüm bugün fazla yazmamışsın canımcımm :) dün sporunu kaytardın mı sen bakiim ? Söyle çabuk :)
herkesin yoklugunu varlığını hemen farkediyosun masallah:) abla dün yaptım da öyle tam anlamıyla uyamadım yarım saat ondan yaptım saymadim kendimi ve yazmadım
efsa topikte ne paylaşmış ki ceza almış bende bi çok kez link paylaştım burda yakındır o zaman veto yemem:-)

herkesin yoklugunu varlığını hemen farkediyosun masallah:) abla dün yaptım da öyle tam anlamıyla uyamadım yarım saat ondan yaptım saymadim kendimi ve yazmadım
efsa topikte ne paylaşmış ki ceza almış bende bi çok kez link paylaştım burda yakındır o zaman veto yemem:-)
Olsun kuzum az da yapsanız sporunuzu yazın şekerim.. Hepinizi çok önemsiyorum farkederim şekerim :)
Onun paylaşdığı link biraz rakip bi link gibiydi ondan olsa gerek..

X