Insanity Max30 günlüğüm

Kızlar Max30 2. Ay1. Hafta 6. Gün PULSE tamamdır.. Pazar günü 2. Ayın 2. Hftasına geçicem inşallah, sonunada Efsa ile pilates ekleme kararı aldık. Hangisini yapıcaz şu an belli değil ama .. Önerilere açığız şekerlerim :)

Uleeenn kimse yazmamış yaa, nerde benim şimşir sopammm:mad:
Gezin bakem buldunuz güzel havayı kuzucuklarım... Enerji toplayın he, enerjinizi bitirmeyin.. Maxa da kalsın :KK36:

Gezin bakem buldunuz güzel havayı kuzucuklarım... Enerji toplayın he, enerjinizi bitirmeyin.. Maxa da kalsın :KK36:
gezmelerden geldim 2saat yürüdum max akşama kaldı zaten bugün pulse yapcam yarın tekrar cardio ile başlayacağım bu hafta duzensiz olduğu için rest yapmicam aksamustu yine bi yarım saat yürücez eşimle :) yalnız çok iyi yoruldum he

gezmelerden geldim 2saat yürüdum max akşama kaldı zaten bugün pulse yapcam yarın tekrar cardio ile başlayacağım bu hafta duzensiz olduğu için rest yapmicam aksamustu yine bi yarım saat yürücez eşimle :) yalnız çok iyi yoruldum he
Ooo 2 saat yürüyüş hee Maşallah Maşallah kuzuma :nazar:
Maxa ciddi sarılmaya başlıyabildin bebeğim çok seviniyorum buna kuzum :)
3. Haftaya mı başlıyacaksın şimdi, yoksa 4. Hafta mı yapacaksın, haftalarınızıda yazın kıı karıştırıyor bu yaşlı kadın heee :) ( aslında 3. Haftandı bu geçtiğimiz hafta ama sen kabul ettin mi yani ne saydın onu bilmek istiyorum kuzum , takip gözümden kaçmaz yoksa anacım :) )

Bugün bende Rest günü, ama Ebru Şallı ile 21 günde yağlardan kurtulun pilatesini yapmak niyetindeyim.. 1,30 saat uzun biraz ama bi deneyek bakak bizde dedim :) kahvemi içim başlıycamda, yazmakdan kahvem hala duruyor :)

Ooo 2 saat yürüyüş hee Maşallah Maşallah kuzuma :nazar:
Maxa ciddi sarılmaya başlıyabildin bebeğim çok seviniyorum buna kuzum :)
3. Haftaya mı başlıyacaksın şimdi, yoksa 4. Hafta mı yapacaksın, haftalarınızıda yazın kıı karıştırıyor bu yaşlı kadın heee :) ( aslında 3. Haftandı bu geçtiğimiz hafta ama sen kabul ettin mi yani ne saydın onu bilmek istiyorum kuzum , takip gözümden kaçmaz yoksa anacım :) )
kahve afiyet olsun ablacim gidip bende yapayim bari kendime :) 4. haftaya başlayacağım da bu bir ay çok duzensiz oldu çok kararsiz haldeyim ikincisine geçme konusunda baştan mi alsam diyorum zaten daha ikinci ay videolarini indiremedim kararsiz haldeyim bilmiyorum ama ikinci ay videolarini da merak ediyorum açıkçası

Bugün bende Rest günü, ama Ebru Şallı ile 21 günde yağlardan kurtulun pilatesini yapmak niyetindeyim.. 1,30 saat uzun biraz ama bi deneyek bakak bizde dedim :) kahvemi içim başlıycamda, yazmakdan kahvem hala duruyor :)
hemde öyle yaşlıyim falan sözleri de hiç yakışmıyor enerjin 18liklere taş cikarir masallah :) boncuk yapamıyorum ama var kabul et:)

Kızz benim telefonu şarj aleti bozuldu ya ancak bakabiliyorum, Ayy geçmişi Nasıl okucam... Bugün bütün gün kıyı köşe temizlik yaptım, sabahki spora kullandığım enerjiyi Bu defa eve harcadım valla miss gibi oldu Ohh... Öyle yani

Kızlar Max30 2. Ay1. Hafta 6. Gün PULSE tamamdır.. Pazar günü 2. Ayın 2. Hftasına geçicem inşallah, sonunada Efsa ile pilates ekleme kararı aldık. Hangisini yapıcaz şu an belli değil ama .. Önerilere açığız şekerlerim :)
Merhaba canim max30 u 2 aydir mi yapiyorsun ? Ne güzel vücudunda ne gibi değişiklikler oldu anlatır msn :KK23: bende 2 hafta yaptım max30 u el ve ayak bileklerimi sakatlayarak sonlandirdim malesef:110: yoksa çok seviyordum bu sporu yapmayi ama şuan bileklerim en ufak zorlamada tekrar günlerce ağrıdığı için yapamiyorum artik. Size özendim doğrusu:21:

kahve afiyet olsun ablacim gidip bende yapayim bari kendime :) 4. haftaya başlayacağım da bu bir ay çok duzensiz oldu çok kararsiz haldeyim ikincisine geçme konusunda baştan mi alsam diyorum zaten daha ikinci ay videolarini indiremedim kararsiz haldeyim bilmiyorum ama ikinci ay videolarini da merak ediyorum açıkçası
Canım sen karar ver, ikinci ay programını biran önce indirmeye bak, indirene kadar mecbur 1. Ayı yapacaksın zaten tatlım :) ikinci ay 1. Ayın hareketlerini biraz farklılaştırmış accık daha zoru ama gene çok zevkli kızzz :))

Kızz benim telefonu şarj aleti bozuldu ya ancak bakabiliyorum, Ayy geçmişi Nasıl okucam... Bugün bütün gün kıyı köşe temizlik yaptım, sabahki spora kullandığım enerjiyi Bu defa eve harcadım valla miss gibi oldu Ohh... Öyle yani
Ohh kız ne iyi yapmışsın ev temiz olunca insanın enerjiside güzel oluyor, ellerine sağlık ballı lokmam :))

Merhaba canim max30 u 2 aydir mi yapiyorsun ? Ne güzel vücudunda ne gibi değişiklikler oldu anlatır msn :KK23: bende 2 hafta yaptım max30 u el ve ayak bileklerimi sakatlayarak sonlandirdim malesef:110: yoksa çok seviyordum bu sporu yapmayi ama şuan bileklerim en ufak zorlamada tekrar günlerce ağrıdığı için yapamiyorum artik. Size özendim doğrusu:21:
Canım hoşgeldin :)
Sakatlanmana üzüldüm tatlım, ayakkabı giymeden mi yaptın acaba? Hareketleri yaparken kendimizi çok iyi kontrol etmeliyiz tatlım, zorlandığımız yerde harekette baside geçmeli ya da kısa bi mola vermeliyiz.. En çok korktuğum sakatlanmakdı ama çok şükür şimdilik iyi gidiyor Maşallah:)
İlk olarak duran kilomda yeniden hareketlenme başladı.. Bacaklarım kaslandı, popom kaslandı. Zayıflayınca küçülen popom şu an kaslı ve dolgun duruyor, belim 95 cm lerden şu an 83 cm e indi, göbek 112 cm den şu an 103 cm .. Kilom 77 civarı oynuyor, aslında 75,400 e inmişdim ama iki haftalık tatil sonrası kilo aldım.. Yeniden toparlanmaya çalışıyorum şu an. ( boyum 172cm. Başlangıç kilom 89 idi ) ilk hedefim 70 olmak.. Kollarım öyle toparlandı ki tuzluk kısımlar bile 25 gün falan önce accık sallanırken şu an neredeyse hiç sallanmıyor. Yer hareketlerine borçluyum Max30' un .. Yüzün inceldi, boynumdaki yağlar eridi , boynumun uzunluğu ortaya çıkdı, daha dik duruşuma yeniden kavuşdum.. Daha yolum uzun , bunlar başlangıç tabii şekerim...
Tatlım bende ilk Jill yapıyordum ve squat ve Lunge hareketlerinde dizlerim çok ağrırdı, hatta bir ara eyvah dizleri mahvettim diye bile düşündüm, ama vazgeçmedim sadece bacaklarımı aşırı kırmadan hafif kırarak yaptım alıştıkça geçdi o ağrılar.. Hala aşırı zorlamamaya dikkat ederim bu hareketlerde... Sende bu tür kontroller getirerek devam edebilirsin belki bir dene istersen.

Kızlar bir saat önce Ebru Şallı 21 günde yağları eritin programını bitirdim. Max da dinlenme günümdü bugün, bi deneyim dedim. Fazlaca uzun ya etkili olacağını düşünüyorum ama hergün bu kadar zaman ayırmak benim için zor. Max30 arkasına şöyle yarım saatlik bir pilates çalışması ekleme niyetindeyim..sadece karın sırt çalıştıran bir çalışma olabilir belki.. Araştırıyorum hala hangisini uapsam diye...

Ohh kız ne iyi yapmışsın ev temiz olunca insanın enerjiside güzel oluyor, ellerine sağlık ballı lokmam :))
Sağol kız valla sabah millet uyurken ben kalktım balkonu yıkadım eşim uyanmış gelmiş bana kafayımı yedin sen diyor rüyamda görmüş gibi saldırınca hahaaa... Yarın bakalım cardio dan başlıcam inşallah bu defa yapabilirim gücüm kuvvetim olur, hadi bismillah deyip başlıcaz bakalım

Kızlar bir saat önce Ebru Şallı 21 günde yağları eritin programını bitirdim. Max da dinlenme günümdü bugün, bi deneyim dedim. Fazlaca uzun ya etkili olacağını düşünüyorum ama hergün bu kadar zaman ayırmak benim için zor. Max30 arkasına şöyle yarım saatlik bir pilates çalışması ekleme niyetindeyim..sadece karın sırt çalıştıran bir çalışma olabilir belki.. Araştırıyorum hala hangisini uapsam diye...
Tracey mallet baksana Bi süper kadın

Daha önce insanity yapmıştım 15 gün, sonra zor geldi bıraktım :KK47::KK47: Topiği okuyunca da dün indirip max30a başladım cardio challenge bittiii!!!
ay öldüm ama bu ne zor program dibim çıktı en son halının üzerinde onları izliyordumm:KK53::KK53: bugün tabata yapacağımm :KK54:

X