İnstagramda bir çocuk beğendim

sprdll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2023
30
-28
Arkadaşlar ben diş hekimliğinde okuyorum A şehrinde, 1 ay önce bana istek geldi. B şehrinde fakülteyi yeni bitirmiş bir çocuk ve hiç ortaka arkadaşımız yok. Beğendim çocuğu ve dün hikayeme manzara attim belki bir şey olur diye ama olmadi :KK43: ben uğraşan taraf olmak istemiyorum ama ne yapabilirim sizce 1 ay oldu ben ilk defa attim o daha hic atmadi :KK43:

Tıp ve diş hekimliginjn dersleri çok farklı hangisinin dersine katılıp yan dal yaparak okuyabiliyor ki. İlginç geldi
Konu sahibi onceki konusunda tip okuyorum dedigini unutmus sanirim bu konuda dis hekimi olasi gelmis. Bayiliyorum boyle insanlara cin olmadan adam carpmaya calisiyorlar :KK70:

İstek attı dediğinize göre profiliniz gizliydi yani sadece profil fotosu ve varsa bio yazısına göre istek göndermiş. Ancak 1 aydır selam sabah yazmayan kişi muhtemelen profilinize ulaşım sağladıktan sonra fotoğraflarınıza bakıp size karşı ilgi duymadı. İlgi duysaydı kısa sürede harekete geçerdi 1 ay beklemezdi.
Aynı yerde olsalar neyse, başka yerde yaşıyor bana çok saçma geldi

Yani durup dururken boyle seyler soyleyeni ben gormedim ki hiç. 😀 o donemi bilemiyorum.
Tanişmak istemek suç degil ama kadinin giydigini, makyajini, süsünü sanki kendisine yapilmis gibi algilayip, o kadin oturmuş kendini bekliyormuş havalarina girerek yürüyenler suç evet.
O zorbalık canim.

Biri dm atsın diye story paylaşmıyor herkes ne alaka :KK70: evli cocukluyum değişik bir yere gitmissem veya güzel bir manzarada poz veriyorsam story paylaşmayı seviyorum. Konuya gelirsem de hiç ortak ark yokken ekleyen erkek abazaligi diyorum. 3554 kızla yazisiyordur size sıra gelmemistir

Biri dm atsın diye story paylaşmıyor herkes ne alaka :KK70: evli cocukluyum değişik bir yere gitmissem veya güzel bir manzarada poz veriyorsam story paylaşmayı seviyorum. Konuya gelirsem de hiç ortak ark yokken ekleyen erkek abazaligi diyorum. 3554 kızla yazisiyordur size sıra gelmemistir
Her story tabi ki biri dm atsin diye degil. Ben de cok story paylasirim. Tatli yerim paylasirim, farkli bi yere giderim paylasirim. Ama bazi storyler var ki anliyorsunuz birinden bi tepki almak icin paylasilmis. Bizim kast ettigimiz oydu.

Önceki konunuzu da okudum. Bariz yalan söylüyorsunuz siz ne tıp okuyorsunuz ne diş hekimliği.
Bu ikisini aynı anda yapan birinin instagramdaki rastgele bir isteğe kafa yorucak zamanı olmaz.
Herhalde tıp ya da diş hekimliği diyince size daha çok saygı duyacağımızı düşündünüz. Her iki konunuzda da gereksiz bir detay olmasına rağmen belirtme gereği duymuşsunuz bunu.
Bu ara burayı zaten doktorlar bastı ben de farkettim 😂😂

Yoo niye öyle olsun.evli ve çocuklusun piyasada değilsin.artık neredeyse herkes sanal tanişmalarla ilişki yaşıyor.yüzyüze tanışan ya da arkadaş, akraba tanıştırmasıyla tanışan yok neredeyse.yarısından fazlası sanal tanişmadir.eskidenmiş o.şimdi internetteki insanlar da sen ben gibi.bir de bu adam dünyaca ünlü artist mi hangi kız ona o kadar cevap versin.bize kadın olmamıza rağmen o kadar kapasitemiz yok.ben de bu sitedeki kadınların erkekleri abartmasına anlam veremiyorum.sitedeki kadınlar yokluktan kırılıyor herkes erkeklere bilmem kaç kızla konuşuyordur deyip duruyor.eee biz bilmem kaç erkekle konuşabiliyor muyuz? Yoo.eee erkekleri niye abartıyoruz o zaman.eskiden erkekler kızlar için, herkes kızlara yazıyor, elini sallasa ellisi diye düşünüyordu.şimdi aynı şeyi nedense kadınlar erkekler için yapıyor.

X