İnstagramdaki sahtekar satıcı

Clementine23

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2016
11
3
31
Merhabalar,

Spor_markam instagram hesabından ayakkabı siparişi verdik.
Yanlış sipariş gönderdiler .
Para iademizi isteyip , ayakkabıları Geri göndermek üzere adres istedik .
Ancak Geri dönüş alamadığımız gibi ; WhatsApp ve instagram hesaplarimizi da blockladi..

Instagram yardım merkezine mail gönderdim.
Sayfayı da şikayet ettim .

Instagram hesabı olan kişiler şikayet edebilir mi ? Böyleleri ekmek yemesin..

Tavsiyesi olanları ,aynı problemi yaşayanların görüşlerini alabilirim.

İyi akşamlar dilerim

Son düzenleyen: Moderatör:
650 tl lik adidas ayakkabıyı 150 tl ye alabileceğini sanan herkes para kaptırır.

Herkes sahtekar değil , işini Doğru düzgün yapanlar da var .. 650 tl vermek yerine ederi 150tl ise uygun olan ürün alinir Tabi ki . Önemli olan Bundan kötü amaçlı faydalanmak isteyenlere fırsat vermemek .

Her yorumun altına yazsın tanıdıklarınız bunlar sahtekar inanmayın diye. ben bi tane öyle yorum görsem almaktan vazgeçerim

Ödemenizi nasıl yaptınız faturalıysa tüketici haklarına başvurun 7iş günü içinde değişim iade hakkınız var
Faturasızsa onun için felaket direk maliyeye şikayette bulunursanız hem kapanacak hemde ceza alacaktır sayfa

Herkes sahtekar değil , işini Doğru düzgün yapanlar da var .. 650 tl vermek yerine ederi 150tl ise uygun olan ürün alinir Tabi ki . Önemli olan Bundan kötü amaçlı faydalanmak isteyenlere fırsat vermemek .
iyi araştırmak lazım işte. nasıl 150 tl olur diye sorgulamalı.

Ama işte orijinal değil birebir üretim oluyor onlar. Hatta replika mı ne diyorlar çakmanın kalitelisine artık. Akıl var mantık var yani airmaxların fiyatı ortada o fiyata alıyorsanız bu replikadır yani. Uyanıklık edelim derken kazıklanmak da var işin içinde. Marka alacaksanız güvenilir yerden yani mağazasından almalısınız.

İnstagram vs kullanmıyorum ama orası foto paylaşım için mi yok ise satış sitesi mi ?

Oradan alışveriş yapmak hata gidin savcılığa şikayet edin telefonları var onun üzerinden herşey çıkar ortaya

Her yorumun altına yazsın tanıdıklarınız bunlar sahtekar inanmayın diye. ben bi tane öyle yorum görsem almaktan vazgeçerim

Yorumu hemen siliyorlar,Her fotoğrafın altına yorum yapmıştım nerdeyse ,Block etti satici hesabımı,yorumları da sildi ..

İnstagram vs kullanmıyorum ama orası foto paylaşım için mi yok ise satış sitesi mi ?

Oradan alışveriş yapmak hata gidin savcılığa şikayet edin telefonları var onun üzerinden herşey çıkar ortaya

Teşekkür ederim,şikayet edeceğim..dediğiniz gibi telefon numarası Vs hepsi var .

çözüm yolu olarak, eğer resmi fatura varsa tüketici heyetine başvurun. onların önerdiği gibi ihtar çekin. inşallah işe yarar.

çözüm yolu olarak, eğer resmi fatura varsa tüketici heyetine başvurun. onların önerdiği gibi ihtar çekin. inşallah işe yarar.

Bağlı bulunduğum ilçenin tüketici hakem heyeti numarasını kaydettim .mesai saatindeyken arayacağım..

Yurt dışından ürünü getirtiyorlar , satışını yapıyorlar. ürün fotoğraflarını paylaşıyorlar , Ona gire sipariş veriyor alıcı..

Siz yine iyisiniz geçtiğimiz günlerde haberlere konu oldu kadının birine dadanmış bir butik sahibi. Kadını kazıklamış üstüne penisinin fotoğrafını göndererek taciz etmiş. Yani her şeyi mecrasında yapın. Ayakkabıyı boyner, vepa, sportsoul' dan alın, instagramda da kedi, kahve vs. fotosu beğenin. Böyle üzülmezsiniz sonunda.

X