intaharın eşiğindeyim lutfen yarıdm edinn !!! :(

yasananlar gercek olabılır ilginc gelmedi
tek ilginc olan 5 aylık hamile oldugunu bilmemen.
reglin gelmedıgınde de mi anlamadın.

Çok ilginç bir durum konunun her yeri soru işaretiyle dolu.
5 aylık olana kadar nasıl beklediniz insan hamile olduğunu bilmez mi, yada neye güvendiniz
Sen doğum yapana kadar baban ve abinlerle aynı evde yaşadın ama hamile olduğunu anlamadılar öyle mi
Senin annen depremden kurtulan çocuğu teslim alırken baban yanında gitmedi mi araştırmadı mı
Sen eski sevgiline çocuğu göstermişsin haber vermişsin o adam çıkıp gelse babana abine bu benim çocuğum dese kendini yaktığın gibi yanında annenide yakmış olmaz mısın???
Kusura bakma konuya inanmamız için bazı sorular sormamız gerekiyor.
En önemlisi çocuk kimin üzerine kayıtlı. Çocuğun nüfus kaydını çok merak ettim...

Burada senin hikayene yapılabilecek en insani ve masumane yorum '' intihar etmeyi aklından çıkar '' olur.

Eminim bunun dışında yazılacak tüm yorumlar üç aşağı beş yukarı aynı şekilde son derece filtrelenmiş , hakaret içermemek için kendini zor tutmuş yazılar ya da açığını yakalayan , konunun sahte olduğunu düşünen fikirler olacaktır.

Ben mi?

Ben seni kendi haline bıraktım , ister gerçek ister değil ... en ufak bir vay beee ne acılar çekmiş , üzüldüm hissi uyandırmadığın gibi , yaşadıklarında yaşadıklarına duyduğun üzüntüde samimiyetsiz geldi.

Yani; kolay aşarsın bu durumu(bence)

Az sabret:KK34:

Kötü yorumlar yazmamak için kendimi tutuyorum..Anlattıklarınız ne kadar gerçektir bunu bilemem..ama gerçekse şu anda o iyi kalpli adam için üzüldügünüzü düşünmüyorum..böyle bir adamı bir daha bulamayacagınız için bu endişeniz sanırım ve bizede nasıl o iyi kalpli adamı tekrar kandıracagınızı sorunuyorsunuz..Neyse bu saate kadar hayırlı bir iş yapmamışsın bari bu saatten sonra yavrunuz ve o adam için iyi bir şey yapın..bırakın o adamcağızı bir daha aramayın..yavrucagınızada iyi bir anne olmaya çabalayın yapacagınız en hayırlı şeyler ancak bunlar olur..:KK20:

O...nun tövbesi y.... görene kadar . Banlansam da yazmadan geçemedim . Gerçek hayatımda asla küfür etmem ama şu an bu bayan önümde olsa ne yapardım kendisine bilmiyorum .
Ayıptır beee ... Keşke zamanında intihar edecekken vazgeçmeseydiniz

Hayat arkadaşım dediğin adam da kesin evli.Tepki çekmemek için yazmadın galiba.Seni çok seviyor bebeği ailen öğrenmesin diye çırpınıyor ama bir an önce evlenelim demiyor.
Çocuğa iş yerinde bakıyor adamın evimi yok yoksa evinde eşimi var ?
Sonra bu adam seni bıraktı diye intihar edicem diyorsun değermi daha küçücük bebeğin var.Biraz erkeksiz yaşa çocuğunu büyüt ne olur yani.
İnsanoğlunun başına her türlü iş gelebilir önemli olan akıllıca bunlardan yara almadan kurtulmayı bilmek.Geçmişine sünger çek güle güle çocuğunu büyüt.

Nedense bana hic inandirici gelmedin....5 aylik hamilesin ve yeni ogreniyorsun...hangi cagda yasiyoruz...neyse hamilelik ayni evin icindekilere mahelleye nasil saklanilir???? Dogum ediyorsunuz evdekiler hicmi supelenmiyor??!! Madem sizinle evlenmek istiyor neden hamileyken nikah yapmiyor bu is cokmu zor????onuda geceyim evlatlik almak bu kadar kolaymi bunun bir yolu yordami var 30 sene oncesini yasamiyoruz....neyse butun bunlar dogru diyelim bunu o adama nasil yaptin???? Cocugun babasi seninle gorusuyorsa bebegini istemedimi..sen bunlari yaparken hic korkmadinmi okadar emek vermissin bir anda duyulmasindan cekinmedinmi....

İntihar kim için ne için kurtuluş ki?
Bedenini bir yerde tutsak etmek istiyorsan tedavi için hastaneye yatabilirsin.Günahların seninle her yere gelecek nasılsa.Bebeğine annen bakar,sonuçta evlâtlık ya.
Kime anne diyor o yavru?
Ben annenide hatalı buluyorum.Böyle bir oyuna eyvallah etmek bile bile lades.Nasıl sakladınız 9 ay.Bizim bedenlerde sorun var galiba.Bebeğin babasına acı çektirmek nedir,Cin olmadan adam çarpmaya kalkmışsın.
Ne kadar zayıf yönlerinin olduğu abinin arkadaşına dökülmenden belli olmuş.

Şimdi ortada bir ölü var,ya kokacak ya kalkacak.
Sen herşeyi bir kenara bırakıp bebeğine sağlam bir gelecek hazırla.Bence Bırak baba bulma telaşını babasızda büyür.
İntihar edipte o günahsız yavrunun geleceğini tamamen yakma.sağlam birey olsun,ruh hastası bir birey olmasın.

Son düzenleme:
Hamile olduğunu 5.ayda öğrendin ve dünyan başına yıkıldı o an?
5 ay olunca insanın biraz da olsa karnı büyümez mi yahu? Ayrıca abiniz falam nasıl farketmedi,nasıl geçti bu hamilelik süreci anlayamadım. Çok çelişkili..
Yazık.. Gerçekten adama yazık olmuş. Sizin için her fedakarlığı yapan insanı aldatmış olmak, gerçekten çok fazla acı ve utanç vermeli.
Yazdıklarında hiçbir samimiyet göremedim,yeşilçam filmlerindeki olaylar gibi olmuş biraz.
Tabi olamaz mı, olabilir ama bu kadar çelişkili değil.
Bence siz yalnız kalın sadece. Başkalarının hayatlarını da mahvetmeyin yeter ki.
Bol bol dua et,bari vicdanın rahatlar.
Allah ıslah etsin,Rabbim akıl fikir ve doğruları göstersin size:KK50:

Yazdığınız bazı seyler askıda kalmış
1- madem bu kadar iyi bir insansa nasıl evlenmediniz
2- abileriniz aileniz 9 aylık hamile oldugunuzu nasıl anlamadı
3- abileriniz evlâtlık işine nasıl inandı, insanlar senelerce evlat edinmek icin binbir savaş verirken bu yalana nasıl inandılar
4- erkek arkadasınıza nasıl hamile olduğunuzda ulaşamadınız da şimdi ulaştınız

Bir seyler eksik kalmış

Benim bildiğim hata bir kere yapılır aynı yanlışı sürekli yapmak ''huy''dur,yapı meselesidir.Senin karşına o iyi niyetli insan gibi 10 tane insanda çıksa sen yine değerini bilmez aynı yanlışları yaparsın gibime geliyor.Ama işin içinde kutsal bi vasıf varsa anne olmuşsan bebeğini düşün onun senden başka kimsesi yok kendi yoluna dön kendi ayaklarının üzerinde dur.Başkalarından medet umma öz babasından bile......Ne diyim sussam olmadı valla .......:KK53:

bir de 8 aylıkmış bebek, sekiz ay önce yıkıcı bir deprem oldumu ben hatırlamıyorum da, japonyada falan olmuştur ama o zaman çocuğun japon olması lazım, hangi deprem çok merak ettim

Hayır tek kelimesi bile yalan değil itiraf ediyorum ve bu yüzden kendimdende defalarca nefret edip iğrendiğimi söyledim, hatta şu anda yaşadığımı bile hissetmiyorum anti deprasanlar ile ayakta durabiliyorum :KK43:(

Tek bir konuda konuşacağım, gerisini arkadaşlar yeterince söylüyor ve söyleyeceklerdir zaten.
Bugüne kadar kendiniz için yaşamışsınız, kimsenin yapamayacağı kötülükleri bir güzel yapmışsınız.
Ama artık 'oğluşunuz' var.
Ne intihar etmek, ne terk-i diyar etmek gibi bir lüksünüz yok.
Ne yapın edin, bebeğiniz için en iyi olanı seçin.
Size gereğinden fazla iyilik yapan adama kendinizi affettirin, bu afla beraber kendinizi aklamaya, bu davranış ve keyfi hayatınızdan arınmaya çalışın.
O bebişe iyi bir ANNE olun, mutsuzluktan ölseniz de ona iyi bir YUVA ve iyi bir BABA verin...

Son düzenleme:
3. cü ayımda anlamaya, hissetmeye başlamıştım ama inanmak istemiyorudum gerçek olabileceğinden korkuyordum ve 4. ayımda yeni erkek arkadaşım ile tanışıp onun sayesinde öğrendim bana kalsa şimdi hayatta değil ve şu an bunları yazıyor olamazdım zaten :KK43:(

Eğer konu gerçek ise ;

Hiç birşeyden korkmuosun en büyüğü ölmekten, çocuğunu kimsesiz bırakmaktan, senin için herşeyi yapan adamı kaybetmekten, kız arkadaşına anlatmaktan (sırrını yaymasından) eski sevgiline söylemekten ( adam gelse çocuğumu alıcam diye ailen öğrenebilir ) ama doktora gitmekten korkuyosun. Cesaretlimisin Cesaretsizmi anlayamadım. :KK14:

Son düzenleme:
Anlattıklarınız bana hiç samimi gelmedi eğer yalan söylüyorsanız ki bunu sadece Allah ve siz bilebilirsiniz bence roman filan yazın,anlatım tekniğiniz gayet güzel.

Ha eğer doğruysa intihar edip yeni bir hata daha yapmayınız bundan sonra çocuğunuzu düşünerek adım atmanız lazım.İnsanoğlunun bencilliğini had safhada yaşamışsınız.İntihar etmek yine büyük bir bencilliktir.Bence bundan sonra kendinize çeki düzen verin.Bir adım atarken ileriyi planlayın.

Ha bir de bana anlatım şeklinizden dolayı hiç pişmanmışsınız gibi gelmedi,öyle iştahlı anlatmışsınız ki.Belki de bundan inanmıyorum yazdıklarınızın gerçek olduğuna.

iştahlı anlattığımıda nerden çıkardığınız ben olabildiğince tüm detayları anlatmaya çalıştım ve inanmayabilirisiniz ama yemin ederim anlatıklarımın hepsi doğru

Hayat arkadaşım dediğin adam da kesin evli.Tepki çekmemek için yazmadın galiba.Seni çok seviyor bebeği ailen öğrenmesin diye çırpınıyor ama bir an önce evlenelim demiyor.
Çocuğa iş yerinde bakıyor adamın evimi yok yoksa evinde eşimi var ?
Sonra bu adam seni bıraktı diye intihar edicem diyorsun değermi daha küçücük bebeğin var.Biraz erkeksiz yaşa çocuğunu büyüt ne olur yani.
İnsanoğlunun başına her türlü iş gelebilir önemli olan akıllıca bunlardan yara almadan kurtulmayı bilmek.Geçmişine sünger çek güle güle çocuğunu büyüt.

Eğer yazdığınız gibiyse taslar yerine oturuyor, haklılık payınız yüksek gibi

Kınamıyorum , kötülemek de istemiyorum ama cidden yaptıkların çok kötü arkadaşım . Sen bebeğinle o adama boşuna acı çektirmek istemişsin zaten Rabbim kimsenin yanına bırakmıyor yaptıklarını . O 'na havale edecektin . Hayat arkadaşım dediğin insanıda bir daha arama bence . çünkü geri dönmez dönse bile ki bu çok zor sana asla güvenmez hayatınız zehrolur . Keşke kimselere söylemeseydin . Biliyorum bu yazdığım seni üzecek ama unutma birgün bu sırrı herkes duyacak ve bunun sebebide sen olacaksın . Rabbim yar ve yardımcın olsun .

Öncelikle tavsiyem intihar etme ! Edebiyatı bu kadar kuvvetli biri ölmemeli senden iş çıkar ..

- Hangı kadın vardır ki ilişkiye girdiği adam onu pat dıye ortada bırakaca hamıle oldugunu anlayacak ama amann neyse değilimdir yaa diyip konuyu kapatacak !
- Hangi kadın vardır ki yeni ilişkiden çıkıp baska bır erkeğe butun hayatını anlatacak ..
- Hangi erkek vardır ki hamile bir kadını kabul edecek ? ( ha filmlerde var o ayrı tabı ama filmlerde beyaz atlı prenste var ya )
- Hangi abi - baba kız kardeşinde ki değişiklikleri fark etmez afedersın de civciv değil bu cocuk yahu hamilelik saklamak kolaymı öyle aynı evde !
- ve sonuncusu : Bunca badırelerden sonra rahat batırıyor eski sevgılıne ulasıyorsun cocugu gosterıyorsun gorusuyorsun ama adamda tık yok gelip ananla babanla konusmuyor !
İnsan korkar bırkere cocuk basıma kalacak dıye ..

- Ve su uğruna dağ delen ferhat'a ne demeli ? kaç aydır yanında bu adam bu denlı seven adam sımdıye nıkah kıymıstı bu kadar dalevereye ne gerek var yok evlatlık yok bılmem ne
adamların kafası boyle seylere calısmaz guzelım nettır onlar gelır alır kıyar nıhakı nokta..

X