internetten kilo aldırıcılara inanmayın!!

ay_girl

Kalbimin tek sahibi OĞLUM...
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
1.448
222
evt bende XXXXX kullandım hiç bi işe yaramadı aksine karaciğr enzimimlrm yükseldi..yani kandırmaca paranız çöpe gidiyo 660 tl verdim bi işe yaramadı..ayrıca kullanıcı yorumlarınıda okudum olumlu yorumlr vr tabi olumsuz yorumları onaylamıyolr yayınlamadılr ben işe yaramadı alamadım yazdım ama yayınlamadılr iyi olanı alıyolr kandırmaca yanii..aklınızda olsun..

evt bende XXXXXX kullandım hiç bi işe yaramadı aksine karaciğr enzimimlrm yükseldi..yani kandırmaca paranız çöpe gidiyo 660 tl verdim bi işe yaramadı..ayrıca kullanıcı yorumlarınıda okudum olumlu yorumlr vr tabi olumsuz yorumları onaylamıyolr yayınlamadılr ben işe yaramadı alamadım yazdım ama yayınlamadılr iyi olanı alıyolr kandırmaca yanii..aklınızda olsun..
katılıorum sana ! ne hap ne ilac ne mama bunların hiç biri çözüm değil tek çözüm yolu bol bol yemek yani dogal yollardan kilo almak

Merhaba
Sitemizde farkındaysanız bu ürünlere ait yorum bulunmamaktadırç Bu tür ürünlerin hiçbir tanıtımı ve reklamı yapılmamaktadır. Bu markaları bu şekilde bile anılmasını istemediğimiz için konunuzu kapatıyorum. Bu tür ürünlere ait üyelerin açtığı konuları görürseniz lütfen kötü içerik butonu ile bize bildiriniz.

Bilginize

X