İpana 3 boyutlu beyazlık luxe yorumum

Gokcegizem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2016
15
4
26
ciddi derecede beyazlattığına inandığım tek diş macunu diyebilirim. Üşengeçlikten dolayı günde 1 kere fırçaladığım, hatta uzun süre fırçalamadıktan sonra yinede ilk fırçalamamda dişlerimi bembeyaz yapan diş macunudur, beyazlatma konusunda ciddi sıkıntılarım var ve bu konu için birçok markayı kullandım. En etkili sonucu bunda aldım .

uzun süre fırçalamazsanız tabi beyazlık sıkıntısı olur jsdnbnxc
Yazdığımı yanlış anladınız sanırım. Uzun süre fırçalamadıktan sonra ilk fırçalamamda yine beyazlatan diş macunu demiştim :) ayrıca düzenli olarak fırçalıyorum yinede beyazlama sıkıntısı çekiyordum malesef

Yazdığımı yanlış anladınız sanırım. Uzun süre fırçalamadıktan sonra ilk fırçalamamda yine beyazlatan diş macunu demiştim :) ayrıca düzenli olarak fırçalıyorum yinede beyazlama sıkıntısı çekiyordum malesef
şaka yaptım aslında ya. evet ben de çekiyorum perlitli diş macunları beyazlatıyo diye duydum signal white system aldım bakalım işe yaricakmı cok sarı değil ama bembeyaz da değil :/ sizin de mi öyle

şaka yaptım aslında ya. evet ben de çekiyorum perlitli diş macunları beyazlatıyo diye duydum signal white system aldım bakalım işe yaricakmı cok sarı değil ama bembeyaz da değil :/ sizin de mi öyle
Signal white ıda denedim fakat o pek etkili olmadı. Belki sizde işe yarar :) evet günde 5 kerede fırçalasamda tam beyazlığa ukaşamıyorum sarımsı bir görüntü var hep :/

Signal white ıda denedim fakat o pek etkili olmadı. Belki sizde işe yarar :) evet günde 5 kerede fırçalasamda tam beyazlığa ukaşamıyorum sarımsı bir görüntü var hep :/

biraz yaradı gibi ama bence colgate daha iyi beyazlık konusunda bana öyle gibi geliyo

X