İple Yüz Asma Yöntemi.

Adelaida

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2015
28
12
Merhaba kızlar.Türkiye'de İple yüz asma yöntemini uygulayan doktorlardan işinde en başarılı olanı tavsiye edebilir misiniz.Ve bu konuda kendi tecrübelerinizi yada bildiklerinizi paylaşırsanız çok minnetar olacağım.Önceden teşekkür ederim.

Merhaba kızlar.Türkiye'de İple yüz asma yöntemini uygulayan doktorlardan işinde en başarılı olanı tavsiye edebilir misiniz.Ve bu konuda kendi tecrübelerinizi yada bildiklerinizi paylaşırsanız çok minnetar olacağım.Önceden teşekkür ederim.
Merhaba ,
Merhaba Mikella İple yüz asma yöntemi ile ben de ilgileniyorum.İzmir de yaşıyorum.Bu uygulamayı yaptırdın mı,
memnun musun ve kime yaptırdın ? Cevaplarsan çok sevinirim .Teşekkürler

Merhaba ,

Merhaba Mikella İple yüz asma yöntemi ile ben de ilgileniyorum.İzmir de yaşıyorum.Bu uygulamayı yaptırdın mı,
memnun musun ve kime yaptırdın ? Cevaplarsan çok sevinirim .Teşekkürler

Merhaba.Henüz yaptırmadım.Fakat günlerce araştırma yaptım.Dr.Nezih Karaca yada Dr.Serkan Yıldırım'ı düşünüyorum.İkisi de İstanbul'da.Ve ikisi de bu işte çok başarılılar.Hem iple yüz asma,hem nazolobial dolgu hem de botox yaptırmayı düşünüyorum.

evet aynen öyle :) birde şu iple asma yaptırıp burda bilgi verenler olsa çok memnun olcam :)

valla ben bir bayan doktor ve erkek doktor buldum..araştırıyorum.. nihat dik ve funda demir im ... şuan funda demir im üzerinde yoğunlaşıyorum..çok inceledim gayet başarılı operasyonları var..
hayret bu kadar popüler uygulama ve yaptıranlar nasıl olmaz ..oysa sorularım vardı..yaptıranlara sormak doktora sormaktan daha mantıklı geliyo çünkü :)

valla ben bir bayan doktor ve erkek doktor buldum..araştırıyorum.. nihat dik ve funda demir im ... şuan funda demir im üzerinde yoğunlaşıyorum..çok inceledim gayet başarılı operasyonları var..
hayret bu kadar popüler uygulama ve yaptıranlar nasıl olmaz ..oysa sorularım vardı..yaptıranlara sormak doktora sormaktan daha mantıklı geliyo çünkü :)

Evet katılıyorum sonuçta icrat görmemiz gerekir.Siz yaptıracak olursanız sonucunu paylaşırmısınız? Ben de aynısını yapacağım.

Nihat Dik Maya estetik sanırım.Ben ilk önce onu düşündüm.Fakat Maya Estetik ile ilgili bazı şikayetler okuduktan sonra vazgeçtim.Müşterilerle ilgilenmiyorlar gibi şikayetler vardı.Gene de kim bilir.İyice araştırmak lazim.

Evet Dr Funda Demir imi duydum.Gayet başarılıymış.

Nihat Dik Maya estetik sanırım.Ben ilk önce onu düşündüm.Fakat Maya Estetik ile ilgili bazı şikayetler okuduktan sonra vazgeçtim.Müşterilerle ilgilenmiyorlar gibi şikayetler vardı.Gene de kim bilir.İyice araştırmak lazim.

ya funda hanıma mesaj attım daha dakkasına cevapladı..nihat dik ise yazımı gördü ama hala yazmadı hatta kendisine bir cevap yazcam tekrar bir soru sorduk cevap vermeye tenezzül etmediniz tarzında osnra fecabooktan silcem..oysa diğer bayan ise anında ilgilendi çok hoş bir davranış o bakımdan onu düşünüyoruöm zaten..tabi ki paylaşırım :)

ya funda hanıma mesaj attım daha dakkasına cevapladı..nihat dik ise yazımı gördü ama hala yazmadı hatta kendisine bir cevap yazcam tekrar bir soru sorduk cevap vermeye tenezzül etmediniz tarzında osnra fecabooktan silcem..oysa diğer bayan ise anında ilgilendi çok hoş bir davranış o bakımdan onu düşünüyoruöm zaten..tabi ki paylaşırım :)

merhaba
orumcek agi estetigi oldunuz mu Funda hanima
nasil oldu, menun kaldiniz mi, yuzu kaldirdi mi biraz?

Kimse pek yaptırmıyor.çünkü basit gibi görünse de agresif bir yöntem. Sinirlere zarar verebilir. Konuşurken yemek yerken ipler yerinden oynuyor.yüz esniyor gün içinde pek çok kez.sonuç çok güzel. Ama geçici.hiç yemek yenmezse veya konuşulmasa etkisi uzun sürerdi.gereksiz pahalı bir de:))

Merhaba ben Istanbul da Funda Demir Im i önerebilirim. Ben 3 ay kadar önce ipek iplik uygulamasını yaptırdım, amacım cildin güçlenmesi canlanmasiydi, güzel bir etki bıraktı.Iplikler ciltte kolajen üretimini arttırdığı icin cilt yenilenmesini sağlıyor. Bana 2 iplikle yanaklarima uygulandi, çok probemli bir cilt degildi, karma ve sarkmalara karsi 30 yas onlemi icin uygulatmak istedim.Kendisi ile adımı (nick - cok sacma) vererek gorusebilirsiniz, size yardımcı olacaktır. Ben cildim için en uygun yöntemi bekledim araştırdım ve şans eseri kendisinin bu uygulamada deneyimlerini gördüm ve denemek istedim size de bu konuları sizin gibi okuyarak ilerleyen ve başkalarının deneyimlerini önemseyen biri olarak öneririm, internetten arastirabilirsiniz. Sevgiler ..

Ben yüzüm için Mehmet Akgüne yaptırdım iple asma yöntemini toparlandı memnun kaldım yaptırcaklar için öneririm.

Ben yüzüm için Mehmet Akgüne yaptırdım iple asma yöntemini toparlandı memnun kaldım yaptırcaklar için öneririm.
merhaba kalıcı iplerle mi yaptırdınız acaba son dönemde yaygın olan süresi uzun olan iple asma yöntemlerinde iplerin de kalıcı oldugunu duydum o kısmı beni düşündürüyorda sormak istedim teşekkürler cevabınız için

X