İş arkadaşım

iyikiamaiyiki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
2.068
553
Daha önceki konularından bilen bilir. İş arkadaşımla ilgili söylediği birşey için aram bozulmuştu. Sonra özür diledi affettim. İyi anlaşıyoruz gibi olsada bazen iyi mi yapıyorum diye düşünüyorum. Onunla birlikte çalışırken onun söylediği şeylerden çok etkileniyorum kendime ait bir fikrim olmuyor. Mesafeyi ayarlayamıyorum.
İş arkadaşınız bir iftira atsa ve sonra özür dilese onunla samimi olur muydunuz?

Daha önceki konularından bilen bilir. İş arkadaşımla ilgili söylediği birşey için aram bozulmuştu. Sonra özür diledi affettim. İyi anlaşıyoruz gibi olsada bazen iyi mi yapıyorum diye düşünüyorum. Onunla birlikte çalışırken onun söylediği şeylerden çok etkileniyorum kendime ait bir fikrim olmuyor. Mesafeyi ayarlayamıyorum.
İş arkadaşınız bir iftira atsa ve sonra özür dilese onunla samimi olur muydunuz?
Kaç arkadaşım kaç kaç kaç,böyle insanlar zararlı. Karakteri bozuk belli ki anlayışsız o yüzden kaç derim. Etkisi altın alması da tehlikeli

Kaç arkadaşım kaç kaç kaç,böyle insanlar zararlı. Karakteri bozuk belli ki anlayışsız o yüzden kaç derim. Etkisi altın alması da tehlikeli
Çok etkisinde kaldığımı fark ettim
Başka bir arkadaşımda fark etti, o varken benimle doğru düzgün konuşmuyorsun o olmadığı zaman konuşuyorsun dedi
Çok samimi oluyorum, İyi yönleride var diyorum dört dörtlük insan mı var diyorum

Size iftira atan insanın ne vicdanı ne ahlakı vardır. Böyle bir insanla ne kadar az iletişim kurarsanız o kadar iyi. Ben olsam sadece iş ile ilgili mecburiyet dışında asla konuşmazdım.

İş meselesi içerisin de bulunduğum insanlarla samimi olmuyorum. Hele ki siz de yaşananları düşününce asla olmazdim.

Tabi ki affetme.
Zaten senin kolay etki alinan bir yapin oldugunu coktan cozmustur.
Bence bu tur insanlardan her turlu kotuluk gelir.
Yerinde olsam iyi dusunurum.

Çok etkisinde kaldığımı fark ettim
Başka bir arkadaşımda fark etti, o varken benimle doğru düzgün konuşmuyorsun o olmadığı zaman konuşuyorsun dedi
Çok samimi oluyorum, İyi yönleride var diyorum dört dörtlük insan mı var diyorum
Başkalarının da farketmesi senin içten içe düşünmen de bi sıkıntının olduğunu gösteriyor. Sen iyi olunca herkes iyi dostum, etkisi altına alan birisi iyi değil bence

Tabi ki affetme.
Zaten senin kolay etki alinan bir yapin oldugunu coktan cozmustur.
Bence bu tur insanlardan her turlu kotuluk gelir.
Yerinde olsam iyi dusunurum.
Özür dilemesi beni mutlu etti, genel anlamda evet iyi anlaşıyoruz uyumlu bir kişi ancak bazı zamanlarda beni çok kızdırıyor. İyi mi kötü mü çözemiyorum

Özür dileyeni affetmek başka,
hiç bir şey olmamış gibi samimi olmak başka bir şey.
Açıkçası böyle birine güvenmez ve mesafeli olurdum.
İşle ilgili diyaloglarla sınırlı kalırdı ilişkim.
Hiç bir şey olmamış gibi samimi oldum ve şu an kendimi sorguluyorum açıkçası
Diğer kişilerde fazla samimi olduğunu söylediği için abarttığımı düşünüyorum

Özür dilemesi beni mutlu etti, genel anlamda evet iyi anlaşıyoruz uyumlu bir kişi ancak bazı zamanlarda beni çok kızdırıyor. İyi mi kötü mü çözemiyorum
Bence kotu oldugunu fark etsen bile kendini iyi olmasi yonunde telkin ediyorsun..
Yineliyorum,bana iftira atan birinin asla yanima yamacima sokulmasina izin vermezdim.

X