iş ile ilgili başım belada

Evet bir kere denedim fakat susmuyor. Şaka değil gerçekten susmuyor. Çekilecek gibi değil. Patron ise arı bri dünya yüze tükürmek nedir ya vallahi öyle bir cendedreyim ki . Sanırım böyle durumlar karşısında çok güçlü değilim

Gerekli ayarı vermen lazım
Yüz bulduğu için konuşuyor

Gerekli ayarı vermen lazım
Yüz bulduğu için konuşuyor
iLK kavgada gerekli ayarı verdim sen benimle böyle konuşamazsın üslubunu düzelt dedim . Daha da bilendi daha beter oldu. Şimdi patron konuşmuş sanırım . Öyle geliyor bana şu bir ay geçsin de geçelim yeni yerlerimize bakalım o yükselecek mi ne olacak beni hangi bölüme verecekler bu süre zarfında şu odada kalmak ızdırap. Allah bana sabır versin nedim . İnşallah bir ay içerisinde herşey daha iyi olur.

para.
evlenmek istiyordum. aileme bir çöp aldırmadan evlendim.
geriye dönük borclarım vardı. birine salak gibi para vermiştim. o ödemeyı yapmayınca bana kalmıştı. ( bir daha asla kimseye 5 tl bile vermem )
kişisel masraflarım fazla idi-gemze tozma daha iyi yaşam fila derken bunlar bana kamcı gibi :KK70: geldi calıştım...
birde huy olarak da sabırlıyımdır..sabrım biterse kötü. bu hissettim ve ayrıldım.
sende sabrın yoksa kötü olmadan oradan ayrıl.
Ben de tek başıma birşeyler yapmaya çalışıyorum . İsterdimki bu dömemimde işte huzurlu olayım .Demek seninde evlenme arifende böyle birşey oldu. Peki sonra ? Nasıl şimdi çalıştığın yer ve ortam .

valla allah sabır versin cok zor agzın tadının iş yerinde kaçması
allah yardım etsin .su dünyada tek calısmayı beceremeyecek kişi varsa benimdir
ben uzun yıllar iş hayatına ara vermiş bir ev hanımıydım
işe başladım ve orda bende bu sorunla karsılastım alısma süreci falan derken
caycı abla basıma bela olmustu aynı bu sekilde
sonra benim agırlıgm onda otorite kurdu bir iki kez bagırdım deli tarafımı gördü
konusmamla sakinliğimle etraftaki herkez sevdi beni
baktı oda herkez seviyor bir bunda problem var beni sindirdi
şimdi herseyi kendi yapıyor laf etmiyor gayet masallh iyiyiz kafam cokkkk rahattt:nazar::dua:

valla allah sabır versin cok zor agzın tadının iş yerinde kaçması
allah yardım etsin .su dünyada tek calısmayı beceremeyecek kişi varsa benimdir
ben uzun yıllar iş hayatına ara vermiş bir ev hanımıydım
işe başladım ve orda bende bu sorunla karsılastım alısma süreci falan derken
caycı abla basıma bela olmustu aynı bu sekilde
sonra benim agırlıgm onda otorite kurdu bir iki kez bagırdım deli tarafımı gördü
konusmamla sakinliğimle etraftaki herkez sevdi beni
baktı oda herkez seviyor bir bunda problem var beni sindirdi
şimdi herseyi kendi yapıyor laf etmiyor gayet masallh iyiyiz kafam cokkkk rahattt:nazar::dua:

Çaycı ile sıkıntı giderilebilir. Fakat sürekli çalıştığın bir ortamda zor. Doğru diyorsun iş hayatı zor da iyi olan yerlerde var. Bence ben bu konuda çok şanssızım.

Ben de tek başıma birşeyler yapmaya çalışıyorum . İsterdimki bu dömemimde işte huzurlu olayım .Demek seninde evlenme arifende böyle birşey oldu. Peki sonra ? Nasıl şimdi çalıştığın yer ve ortam .
oradan ayrildiktan sonra freelans isler yaptim. akabinde evlendim. sehir degistirdik.
su anda ev hanimiyim :) tabii bos durmuyirum. kafama yatan bir is olursa gene free olarak calisiyorum.

X