İş sorunsalı

_kybele_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
537
373
33
Yine ben🤦‍♀️
İnternette gezinirken şöyle bişey gördüm. Evde yapılacak işler diye işte toka paketleme falan vardı açıklamasında da bu yazıyor.

Merhaba, ben Seda

*Kayıt ve aynı soruları TEKRAR TEKRAR Sormamak için yazıyı okumadan lütfen Mesaj atmayınız*

" Kargo ile Tüm Türkiye il ve ilçelerine iş gönderilir"
Yerimiz İstanbul Büyükçekmece İlçesindedir.

Toka işimiz için çalışacak ekip arkadaşına ihtiyacımız var, sizede aşağıdaki şartlar uygunsa başvuru yapabilirsiniz

1- İlk sette 1000 adet Toka seti gelir, bu set kargo ile kapınıza gelir
anlaşmalı kargo oldugu için kargoya para ödemezsiniz, kapıdan alır kapıya teslim eder.

2- İlk deneme setinin 200 TL kaporası vardır kaporayı EFT veya Havale ile ödeme yapabilirsiniz
deneme setinden 1000 tl para kazanırsınız adet başı 1 TL Toplam 1000 tl + 200 TL kaporanız geriye 1200 TL olarak alabilirsiniz . sonraki setlerde kapora ödemezsiniz ( Tek sefer kapora)

3 - Toka set içinde 1000 adet halinde gelir, + Slikon tabancası ve slikon gelir, elinizdekiler bittikçe yeni set sipariş edebilirsiniz ödemeleriniz setleri teslim ettikçe banka hesabınıza yapılır veya PTT den adınıza yapılır.
4. Yapım için 15 GUN süreniz vardır, erken biterse tekrar yeni iş alabilrisiniz
Sürekli çalışacak ciddi arkadaşlara ihtiyacımız var.
5 .Kargolar hergun 17 den sonra çıkar 17 den sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir.

*Neden kapora alıyoruz? :* Kapora olmasa nasıl olsa bedava diye yüzlerce kişi sipariş veriyor, kargolarını almıyor veya aldıkalrı ürünleri bize iade etmiyor. bu sebeple bu 1000 setlik ürünleri maliyeti 200 TL olan rakam için biz günlerce ugraşıyoruz kişilere ulaşmak için. o nedenle iş yapmak isteyen ciddi kişiler kaporalarını yatırıp işlerini alabilir. İşimiz yaz kış sürekli iştir. Bizle çalışan bir çok kişi var

*Toka Yapımı için sitemizdeki videoyu izleyiniz*

Eğer şartlar uygun ise aşağıdaki bilgilere EFT yapıp isim + dekont + adres ileterek bize başvuru yapabilirsiniz.

*Kaporanızı: Mobil bankacılık ile telefonunuzdan , Banka Atm 'lerden, Banka içinden, Diğer banka Atmlerinden, PTT şubedelerinden yapabilirisiniz *

Normalde değil belki ama şu an 200 lira benim için çok para. Ve dolandırılmak istemiyorum. Eminim sayfada bu tarz iş yapanlar ya da duyanlar olmuştur.

Açıkçası tam 1 aydır işsizim ve hiç bu kadar işsiz kalmamıştım. Fikri olanlar dönüş yapabilir mi ona göre para yatıracagım.

Hiç bilmediğim bir konu,yanlış yönlendirmek istemem.
Allahım yardımcınız olsun inşallah.

Hiç bilmediğim bir konu,yanlış yönlendirmek istemem.
Allahım yardımcınız olsun inşallah.
Amin hepimizin bu arada iş ilanından bulduktan sonra bu whatsapp hattından geliyor ama iş ilanında da banka bılgılerı hariç böyle yazılmıs.

kapora almaları çok mantıklı geldi bana. bizim insanımız gerek işvereni gerekse çalışanı mağdur etmesini çok iyi biliyor malesef. geri dönen kargoların masraflarını yine onlar ödemişlerdir. ve ayrıca zamanları da ziyan olmuştur.
iyice araştırdıysanız bence başlayın derim. -tabii bu sadece benim görüşüm-

Araştırmadım ilanı yeni gördüm normalde 200lira der geçerim ama şu an geçemiyorum. Birde hem rakam fena değil hemde maddi kısmı dışında kafamı oyalayacak bişeylere de ihtiyacım var.

yatırmayın, dolandırıcı ifşa sayfalarında hergün şikayet gelirdi. aman aman sakın
para yatırınca üstüne sizi engellerse ne yapacaksınız?
güvenmeyin

Whatsapptan firma adı istediğimde Deniz Aksesuar olarak adres attılar. Firma adıyla ilgili şikayet yok ama herkes dolandırıcı diyor.

Sosyal medya pek kullanmıyorum firma adı sorunca adresld birlikte vermesi kafamı karıştırdı haklısınız yatırmıyorum baska iş bakayım

X