İş yerinde modum düştü istemsiz

Dilasare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
623
-122
Arkadaşlar merhaba …
Cumartesi günü benim doğum günümde ailem, eşim ,dostum kutladı ..
Özel bir anaokulunda öğretmenlik yapıyorum
2.senem geçen seneden beri bu okula çok şey kazandırdım veliler herkes çok memnun neyse konumuz bu değil..
Doğum günümü müdürüm kutlamadı .
Geçen gün yardımcı öğretmenin doğum günüydü onun kini kutlamıştı pasta alıp süpriz yapıldı.
Diğer öğretmenin Ekim ayındaydı onunda kutlamıştı .
Pasta falan beklemiyorum hiç doğum günün kutlu olsun falan bile demedi yani ..Tamam doğum günüm cumartesiydi ama bugün de kutluyabilir sonuçta hiç bir tık yok ve baya moralim bozuldu üzüldüm açıkçası sizce tavrım nasıl olmalı ..

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba …
Cumartesi günü benim doğum günümde ailem, eşim ,dostum kutladı ..
Özel bir anaokulunda öğretmenlik yapıyorum
2.senem geçen seneden beri bu okula çok şey kazandırdım veliler herkes çok memnun neyse konumuz bu değil..
Doğum günümü müdürüm kutlamadı .
Geçen gün yardımcı öğretmenin doğum günüydü onun kini kutlamıştı pasta alıp süpriz yapıldı.
Diğer öğretmenin Ekim ayındaydı onunda kutlamıştı .
Pasta falan beklemiyorum hiç doğum günün kutlu olsun falan bile demedi yani ..Tamam doğum günüm cumartesiydi ama bugün de kutluyabilir sonuçta hiç bir tık yok ve baya moralim bozuldu üzüldüm açıkçası sizce tavrım nasıl olmalı ..
Beklenti her zaman yorar. Ayrıca bir düşüncesi- sürprizi varsa ondan kutlamamış olabilir yani daha bugün pazartesi . belki öğrenciler dağılnca pastayla çıkacak o yüzden birşey demedi.
Ya da tamamen unuttu diyelim ne fark eder ki.

Beklenti her zaman yorar. Ayrıca bir düşüncesi- sürprizi varsa ondan kutlamamış olabilir yani daha bugün pazartesi . belki öğrenciler dağılnca pastayla çıkacak o yüzden birşey demedi.
Ya da tamamen unuttu diyelim ne fark eder ki.
Sanmıyorum bir düşüncesi yoktur .Doğru beklentiye girmemek gerekiyor .
Ama yine de insan üzülüyor

ayy iş yerindeki müdür doğum günümü kutlamadı diye üzülmek nasıl bi piremseslik seviyesi
öğretmen olduğunuza emin misiniz ?
biraz olgunlaşsak mı acaba
elalemin insanı yani bu kutlasa nolur kutlamasa nolur
Ama şöyle bir şey var diğerlerinin kutladı .
Yeni gelen arkadaşın bile kutladı yani onların kutlamasa hadi neyse

X