İş yerinde modum düştü istemsiz

Belkide ama doğum günüm kutlu olsun falan bile demedi
Çok takılmayın böyle şeylere ya. Kutlamadıysa kutlamadı böyle beklentilere girmeyin lütfen çok fazla detayda boğuluyorsunuz. İsteseydi kutlardı demek ki kutlamak istememiş

Çok takılmayın böyle şeylere ya. Kutlamadıysa kutlamadı böyle beklentilere girmeyin lütfen çok fazla detayda boğuluyorsunuz. İsteseydi kutlardı demek ki kutlamak istememiş
Ben demekki insanların samimiyetine hemen güveniyorum biraz geri çekilmem lazım

9 senedir aynı okulda çalışıyorum ne öğrencilere ne okuldaki diğer öğretmenlere idarecilere doğum günümün yaklaştığına dair en ufak bir sinyal veririm. Çok yapmacık samimiyetsiz geliyor bana bu tarz kutlamalar. Birisi pastayla çıkıp gelse de mecburen üflerim ama hiç hoşuma gitmez. Bence hiç renk vermeyin
Haklısnız bişey belli etmemek en iyisi

Ben demekki insanların samimiyetine hemen güveniyorum biraz geri çekilmem lazım
Bence de öyle yapın. Samimiyet de kurmayın kimseyle ayol ne gerek var. Zaten o samimiyet iş yeri için geçerli yarın işten çıksanız kimse arayıp sormaz

Değilmiş demek ki sizde ona öyle davranırsınız bundan sonra çok önemli birşey değil ben iş yerindeki insanları iş yerindeki insanlar olarak görüyorum. Biriyle samimi olmam bunu değiştirmiyor.
Çok haklısnız ben hemen güvenip küçük bir samimiyete inanıyorum sanırım

Muhafazakar bir okul dini eğitimde veriliyor müdürümüz ve çalışanlar olarak oruçlarımızı tutuyoruz
Yani sebep bu olabilir. Tabi ki sebep buysa bile sana gelip “dilasare doğum günüm kutlu olsun malum oruç olduğumuzdan pastanı yiyemedik ama bayram dönüşü yeriz artık iyi ki doğdun “ tarzı bir şey ifade etmeliydi. Sözlü kutlanmalıydı. Ama ramazan hali akıl mı edemedi acaba bilemedim

Yani sebep bu olabilir. Tabi ki sebep buysa bile sana gelip “dilasare doğum günüm kutlu olsun malum oruç olduğumuzdan pastanı yiyemedik ama bayram dönüşü yeriz artık iyi ki doğdun “ tarzı bir şey ifade etmeliydi. Sözlü kutlanmalıydı. Ama ramazan hali akıl mı edemedi acaba bilemedim
Hiç bilmiyorum canım ama dediğin tarzda bir şey dese bile yeterdi

Arkadaşlar merhaba …
Cumartesi günü benim doğum günümde ailem, eşim ,dostum kutladı ..
Özel bir anaokulunda öğretmenlik yapıyorum
2.senem geçen seneden beri bu okula çok şey kazandırdım veliler herkes çok memnun neyse konumuz bu değil..
Doğum günümü müdürüm kutlamadı .
Geçen gün yardımcı öğretmenin doğum günüydü onun kini kutlamıştı pasta alıp süpriz yapıldı.
Diğer öğretmenin Ekim ayındaydı onunda kutlamıştı .
Pasta falan beklemiyorum hiç doğum günün kutlu olsun falan bile demedi yani ..Tamam doğum günüm cumartesiydi ama bugün de kutluyabilir sonuçta hiç bir tık yok ve baya moralim bozuldu üzüldüm açıkçası sizce tavrım nasıl olmalı ..

İşyeriyle bu kadar duygusal bağ kurmayın, yarın öbür gün geçip gideceksiniz ve hepsi arkada kalacak
İş arkadaşı dost değildir, iş yeri duygusal ilişkiler yeri değildir
Samimi ilişkiler aynı yerde çok uzun yıllar geçirdikten sonra oluşuyor
17 yıl çalıştığım işyerinden iki tane dost kaldı geriye düşünün işte elli kişiydik
Çok takılmayın o yüzden

İşyeriyle bu kadar duygusal bağ kurmayın, yarın öbür gün geçip gideceksiniz ve hepsi arkada kalacak
İş arkadaşı dost değildir, iş yeri duygusal ilişkiler yeri değildir
Samimi ilişkiler aynı yerde çok uzun yıllar geçirdikten sonra oluşuyor
17 yıl çalıştığım işyerinden iki tane dost kaldı geriye düşünün işte elli kişiydik
Çok takılmayın o yüzden
Çok haklarınız Az önce eşimin aldığı saati gördü kolumda güle güle kullan doğum günün kutlu olsun bu arada dedi

Arkadaşlar merhaba …
Cumartesi günü benim doğum günümde ailem, eşim ,dostum kutladı ..
Özel bir anaokulunda öğretmenlik yapıyorum
2.senem geçen seneden beri bu okula çok şey kazandırdım veliler herkes çok memnun neyse konumuz bu değil..
Doğum günümü müdürüm kutlamadı .
Geçen gün yardımcı öğretmenin doğum günüydü onun kini kutlamıştı pasta alıp süpriz yapıldı.
Diğer öğretmenin Ekim ayındaydı onunda kutlamıştı .
Pasta falan beklemiyorum hiç doğum günün kutlu olsun falan bile demedi yani ..Tamam doğum günüm cumartesiydi ama bugün de kutluyabilir sonuçta hiç bir tık yok ve baya moralim bozuldu üzüldüm açıkçası sizce tavrım nasıl olmalı ..

Öncelikle üzüldüğünüzü ve moralinizin bozulduğunu anlıyorum. Bu tür durumlar moralimizi etkileyebilir ancak olgun ve ağırbaşlı bir tutum sergilemek önemlidir. Müdürünüzün unutmuş olabileceğini veya başka nedenlerden dolayı kutlama yapamamış olabileceğini düşünerek olumsuz düşüncelerden kaçınmak önemlidir.

X