İşaretler yazılar çizgiler yardim lutfen

mujum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2010
1.649
217
Merhaba hanımlar.

Sifreli paylaşımlar yapan biri var. Bu yazılar nedir ne olduğunu nasıl öğreniriz bilen varsa yardımcı olursa sevinim.

Birazdan fotoyu eklicem
1466415715289-483579652.jpg

Nereden buldunuz bunu ? Size mi yazılıyor hayırdır

Ben de onu sorcaktim

Ibranice de olabilir x ler var ama bence deli sacmasi bunu yapanda dikkat cekmeye calisan bi deli

Evet deli saçması gibi ama bunları yazan adam hem evli hemde geçmişinde capkinliklar mevcut. Bu ara sosyal paylaşım sitesinden buna benzer şeyler paylaşiyo. Doğal olarak esi de acaba yine mi benzer şeyler pesinde diye dusunuyo

Anladigim kadariyla sifreli bir dil olusturulmus ve sadece bu dili bilenlere mesaj gonderiyor. Tehlikeli bir sey olacagi gibi dalga gecmek amaciyla da olabilir.

Evet deli saçması gibi ama bunları yazan adam hem evli hemde geçmişinde capkinliklar mevcut. Bu ara sosyal paylaşım sitesinden buna benzer şeyler paylaşiyo. Doğal olarak esi de acaba yine mi benzer şeyler pesinde diye dusunuyo

Esi kocasina bunu soramiyorsa veya sorupta cevabini alamiyorsa o evlilik bitik yani bosuna ugrasmasin.

Resmi bir alfabe degil. Adam kendisi yapmis alfabeyi. Kendisi ugrasmis yapmis ama kimsenin de ugrasip ogrenip bu alfabeyi kullanarak flortlesecegini sanmam kaldi ki flortlesseler bile bunu sosyal medyada bu sekilde mi yaparlar? Bence dogru. Adam capkin ve bu alfabeyi de capkinlik icin kullaniyor ama sadece dikkat cekmek suretiyle.

karekod gibi geldi bana
telefonunuzda karekod programından varsa okutun bir bakalım belki çözülür

adam kendince harfler oluşturmuş, bende bu şekilde günlük tutardım eskiden.
ilk sırayı çözemedim ama bence devamında doğum günün kutlu olsun yazıyor.

ben buna benzer bir yazı stilini biraz önce ziraat bankası camında gördüm

burada Suriyeliler var her yerde Arapça yazılar var

bankadaki duyuruyu da mı arapça yazmışlar dedim ama arapça değil böyle idi

bir satır normal yazı bir satır böyle

bir arkadaş demiş karekod gibi bir şey mi acaba

Canim dedigin dogru. Dogum gunun kutlu olsun yaziyor. Karekod falan degil. Hatta ilk satirda da unutmadim yaziyor sanirim. En alt satirda da sultan yaziyor hatta galiba.
Unutmadim. Dogum gunun kutlu olsun. Sultan.
adam kendince harfler oluşturmuş, bende bu şekilde günlük tutardım eskiden.
ilk sırayı çözemedim ama bence devamında doğum günün kutlu olsun yazıyor.

Son düzenleme:
X