IŞIK DOLGUSU YAPTIRAN VAR MI

Svml

Guru
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
161
59
Işık dolgusu yaptirmak.istiyorum göz altı çukurlarima ve yuzume yaptirip memnun kalan var mi ?
Bu arada dolguların en iyi ve en kalici olani hangisi ?Ankara da yaptirip memnun kalan arkadaslarim tecrubelerini yazarsa cok mutlu olurum :)

pardon chunli beauty diye bir blogger vardı ankarada bi dr a yaptırmıstı

oraya bır bakalım

ama fiyatlar degismistir

janeycigim, sanırım ilaç 800 tl idi.. doktor bir mıktar kar alır normal ama bu urun bir defada degil 2-3 uygulamada verilen bir üründü okudugum kadarıyla

ve birden fazla sırınga iceriyor olması lazım
sen doktora sor, ne kadar uygulayacaksınız kutunun tamamı bana mı uygulanacak
ürün son kullanma tarihi nedir, benim yanımda mı acıcaksınız de

bir de hakan erbildi galıba o blogger arkadasa uygulayan
bir de onu arayalım

janeycigim, sanırım ilaç 800 tl idi.. doktor bir mıktar kar alır normal ama bu urun bir defada degil 2-3 uygulamada verilen bir üründü okudugum kadarıyla

ve birden fazla sırınga iceriyor olması lazım
sen doktora sor, ne kadar uygulayacaksınız kutunun tamamı bana mı uygulanacak
ürün son kullanma tarihi nedir, benim yanımda mı acıcaksınız de

bir de hakan erbildi galıba o blogger arkadasa uygulayan
bir de onu arayalım
Ahh bir cesaret yaptirabilsem arkadaşim.Acaba dolgu sonrasi daha köyu.olur etkisi gectiginde deri sarkar korkum var.Beklemedeyim hala

Ferruh beye yaptırmayı düşünmuyorum.Güven alamadım.Çok ilgili görmedim.Doktoruma güvenmem ve herhangi bir sorunda cekinmeden sıkılmadan danişmam gerek.O güveni samimiyeti alamadım.

Hakan.Erbil ve Erol Koç u düşunuyorum tavsiye edenler var ama gidip.görussem daha saglikli.Birde illa estetik cerrah olmasi.şart degil bence dermatologda olabilir.Onemli olan kendini bu konuda gelistirmis ve sık yapip başari saglaması

mustafa karatas gözaltı için 1200 dedi. Bilmiyorum ki kaç ay sürüyor etkisi değer mi tartışılır bu göz altına tek çare ne onu da bilmiyorum. Çökük çökük...

dıger dolgularda sarkma olabılır bunlarda asla, verdigim blogger ın r esmıne baktınız mı?
aynı marka yapanlardan ucuz olana gıderdım ben

erbil kac lıraya yapıyormus?

annem çukurambarda buket yıldırım'a yaptırmıştı, çok da güzel oldu ben de dudak dolgusu yaptırıyorum kendisine, şahsen memnunum önerebilirim.

kızlar ısık dolgusu ben de yaptıracagım ankara da tum ıslemlerımı basak kandı ye yaptırıyorum bunda da ona guvenıyorum dogrusu.bır kac kısı gıdersek fıyata daha uygun olur ılgılenen hanımlar benımle ırtıbata gecebılır

X