İsimde yardımcı olur musunuz?

blue girls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
113
36
31
9 yaşında bir oğlum var ismi Alperen şimdi ikinciye hamileyim ismini Görkem düşünüyorum sizce nasıl işim çocuğunun ismini Görkem koyanlar kişilik olarak nasıl oluyorlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 💙

Sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim.♥️
Bizde her gelen şu anda bir isim söylüyor hoşumuza gidiyor çok kararsız kaldık 🤭

Abisinin ismi ile uygun bir şeyler de düşünebilirsiniz.

Tanıdığım iki görkem var ikisi de çiçek gibi insanlar.
Abisiyle başka başka ismi olmasi bence daha güzel. Soyadları zaten aynı, neden bir de isimleri benzer olsun ki?
Bizim komşu vardı, her çocuğa benzer isim koyuyordu. 4. Çocuğa heralde isim kalmamış, alakasız bir şey koydu😅 ama ilk üç hala karıştırılıyor, askerlik çağında olmasına rağmen.
Her çocuk tek ve biriciktir. Kendi bağımsız ismini hakeder bence

Tanıdığım iki görkem var ikisi de çiçek gibi insanlar.
Abisiyle başka başka ismi olmasi bence daha güzel. Soyadları zaten aynı, neden bir de isimleri benzer olsun ki?
Bizim komşu vardı, her çocuğa benzer isim koyuyordu. 4. Çocuğa heralde isim kalmamış, alakasız bir şey koydu😅 ama ilk üç hala karıştırılıyor, askerlik çağında olmasına rağmen.
Her çocuk tek ve biriciktir. Kendi bağımsız ismini hakeder bence
Benim de 3 oğlum var isimleri birbirinden bağımsız alakasız.
Görkem de gayet güzel bir isim

Oğlum olsaydı görkem düşünüyordum. Güzel isim bence. İlla uyumlu olması gerekmiyor hatta birbirine uyumlu isim koymak bana saçma geliyor adıyla yaşasın inşallah 🙏🏼

Reklam ve pazarlama konusunun uzmanı bir büyüğüm "Çocuğunuza bir iyilik yapın, soyadı ile uyumlu bir ad koyun" der.

X