ismi içinde GÜL / CAN kelimesi geçmesin

mesmerina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
342
16
doğacak çocuklarına isim arayanlar veya isim koyanlar veya kendi ismi içinde GÜL ve CAN kelimesi geçenler mümkünse değiştirsin

bu kelimeler hangi isimde geçerse gam keder onu brakmaz. olumsuzluk mutsuzluk gam ve keder üstüne yağar işleri hep ters gider... (bundan sadece Gülten müstesnadır)

Ayşegül
nurgül
songül
gülay
gülcan
gülnur
can
caner

Konulmuş isimlerin kötü etkilieri için terkipler vardır

isimlere dikkat

gulsumerkin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
291
20
doğacak çocuklarına isim arayanlar veya isim koyanlar veya kendi ismi içinde GÜL ve CAN kelimesi geçenler mümkünse değiştirsin

bu kelimeler hangi isimde geçerse gam keder onu brakmaz. olumsuzluk mutsuzluk gam ve keder üstüne yağar işleri hep ters gider... (bundan sadece Gülten müstesnadır)

Ayşegül
nurgül
songül
gülay
gülcan
gülnur
can
caner

isimlere dikkat

Aynı şeyi ismi GÜL olan insanların hayatının zor geçtiği şeklinde duymuştum. Benim adım da Gülsüm.. İnşallah doğru değildir. :KK53::KK53::KK53:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2413 gün geçti.

Bns

Rabbi heb lî mines sâlihîn(sâlihîne)🙏
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
3.449
1.653

Ayşegül
nurgül
songül
gülay
gülcan
gülnur
can
caner

isimlere dikkat

Öyle birşey mi varmış :KK1: Ablamın ismi Cansu ama nedense her konuda fazlasıyla şanslı :nazar: kuzenim de Caner onunda böyle bir durumu yok

mesmerina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
342
16
Öyle birşey mi varmış :KK1: Ablamın ismi Cansu ama nedense her konuda fazlasıyla şanslı :nazar: kuzenim de Caner onunda böyle bir durumu yok

çok basit : kaideyi bilmesen durumu çözemessin.

cansu kelimesinde Nun harfinden sonra gelen sin harfi su gurubu harfidir ve can kelimesinin kötü etkisini berteraf eder

Caner de ise Nun harfinden sonra Hava gurubu harfi olan Ra harfi geldiği için CAN kelimesini etkisine pek bi faydası olamyıp etkiyi kötü yöndew artırmıştır

5February

|| Rabbime Bin Şükür.. ||
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
4.052
518
İsim analizleri beni etkiliyor..
Annemin adında da can geçiyor.. Pek olumsuz bir hayatı yok ama ona sormalı tabi bir de.. :KK16:

Bns

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
3.449
1.653
çok basit : kaideyi bilmesen durumu çözemessin.

cansu kelimesinde Nun harfinden sonra gelen sin harfi su gurubu harfidir ve can kelimesinin kötü etkisini berteraf eder

Caner de ise Nun harfinden sonra Hava gurubu harfi olan Ra harfi geldiği için CAN kelimesini etkisine pek bi faydası olamyıp etkiyi kötü yöndew artırmıştır

Çok ilginçmiş cidden :KK1: ablamın şansı bu yüzden heralde. Kuzenimdede başka bir durum var heralde eşek sıpası da bir şekilde kurtarmış :)

Benim şansızlığımda ismimden mi acaba nerden bakabiliriz :emir_bebek:

mesmerina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
342
16
Çok ilginçmiş cidden :KK1: ablamın şansı bu yüzden heralde. Kuzenimdede başka bir durum var heralde eşek sıpası da bir şekilde kurtarmış :)

Benim şansızlığımda ismimden mi acaba nerden bakabiliriz :emir_bebek:

isimlerin etkisi o kadar büyük ki bunu anlatmak için en iyi örnek elbette peygamberin bir kısası olur : " ismini değişmesi için uyardığı bi adam ismini değişmeyince ömrü yokluk gam keder ve hüzün ile geçmiştir"

isimlerin etkisini anlatmak için şu örnek bile yeter

ismi MELİHA olan kadınların ilk erkek çocukları ölür

kaykut

kızımm benim dünyam
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
402
24
Meb cok dikkatimi cekti konu.ben hamileyim ve oglum olursa ismini CAn Aras koymayı çok istiyoruz.Heryerde can ismi cok olumlu diye okuyorum hatta kemal haluk cebe var isim analizi yapan uzman.o da can ı öneriyor? Bıraz aydınlatırmısınz beni?

iPad 'den

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2382 gün geçti.

mesmerina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
342
16
Meb cok dikkatimi cekti konu.ben hamileyim ve oglum olursa ismini CAn Aras koymayı çok istiyoruz.Heryerde can ismi cok olumlu diye okuyorum hatta kemal haluk cebe var isim analizi yapan uzman.o da can ı öneriyor? Bıraz aydınlatırmısınz beni?

iPad 'den

doğum tarihi ile eşleştirmek lazım. Can isminin tek başına kullanılması soy adı ile kombinasyonu önemli. tahmini ne zaman doğacak??

kaykut

kızımm benim dünyam
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
402
24
doğum tarihi ile eşleştirmek lazım. Can isminin tek başına kullanılması soy adı ile kombinasyonu önemli. tahmini ne zaman doğacak??
Soyisim aykut. Tahmini doğum tarihi 3 kasım 2014 .

iPad 'den

kaykut

kızımm benim dünyam
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
402
24
doğum tarihi ile eşleşen enerjisi kötü : onu ezer aklını kullanırsa çoğu kötü durumlardan kurtarır. detaylarda var hastalık olarak onları vermiyorum burda

Arel nasıl peki? Ya da a yla başlayan modern isimlerden ne önerirsin? Kız olursa şura düşünüyorum .doğum tarihi bir hafta öncesi de olabilir.

iPad 'den

Bns

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
3.449
1.653
isimlerin etkisi o kadar büyük ki bunu anlatmak için en iyi örnek elbette peygamberin bir kısası olur : " ismini değişmesi için uyardığı bi adam ismini değişmeyince ömrü yokluk gam keder ve hüzün ile geçmiştir"

isimlerin etkisini anlatmak için şu örnek bile yeter

ismi MELİHA olan kadınların ilk erkek çocukları ölür

Ben kendi ismimin etkisini merak ettim açıkçası netten baktım ama bulamadım senden rica etsem yardımcı olur musun ciddi merak sardı :KK1:

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.287
36.644
melisanın etkisi nasıldır...7.02.1990 doğum tarihi...
bana sorarsanız pek parlak değil ...=) alternatif isim ne olabilir...

Son düzenleme: