ismi içinde GÜL / CAN kelimesi geçmesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Naptın ya sen :KK1: ismim neden kötü? Sen beni ölmeden mezara soktun :KK1: biraz detaylı olarak bilgi istiyorum merakım iyice arttı nerden bulabiliriz daha detaylı bilgiyi

internette dolu isim analiz siteleri var . onlarda bulamaassın onların mantığı belli harfleri yan yana koy manasını yaz / sonuç : allah bilir.
bu iş CİFİR ile alakalı bilmeden herhani bişey çıkaramassın

internette dolu isim analiz siteleri var . onlarda bulamaassın onların mantığı belli harfleri yan yana koy manasını yaz / sonuç : allah bilir.
bu iş CİFİR ile alakalı bilmeden herhani bişey çıkaramassın

:KK1: evet sonuç Allah bilir teşekkürler

7. ayın 10u 1990 doğumlu ilknur :

standart anaaliz : Saf, masum, kolay güvenen ve çocuksu özellikler sergileyen bu insanlar inanılmaz sezgi güçleri sayesinde sanılanın aksine kolay kandırılabilen insanlar değildirler. Kendilerine güvenli görünmelerine rağmen onaylanma ihtiyacı duyarlar.

Cifir analizi : (özetin özeti) :

isminin enreji altında eziliyor hep kötü yönde:

Migren sinuzit ve baş ağarıları ile boğuşan hep çocuk kalan ilknur özgüven sorunu yaşar 35 yaşına kadar hayat felsefesinin etkisinde kalır33 yaşından sonra onu kimse incitemez. kafa ve şekil bozukluğu zaman zaman olabilir. buna ilaveten kalp ve göz sorunları olacaktır

erkekler tarafından kandırılmak 35 yaşına kadar onun ismindne gelen kötü bi durum

güneşi ve güneşli havaları sever elemnti bakırdır.

2.ayın 7 si 1990 doğumlu melisa :

Lider, yaratıcı, eleştiriye tahammülsüz, kontrol edici, çabuk parlayan ve sönen insanlardır. İletişim ve eğitim alanında başarılı olurlar. Adalet duyguları gelişmiştir. Onların yönetmesine izin verildiği sürece çok yufka yüreklidirler. Bu yorumu nette dolaşan çoğu isim analizcilerinden bulursun (Kemal Haluk Cebe dahil olmak üzere)

Cifir ile çıkan asıl sonuçlar (özetin özeti) :

isminin enrejisi ona baskın geliyor ve kötü yönde hemde çok kötü yönde onu etkiliyor

melisa ergenlik çağın çok pişman olacağı ........ hata yapar. Bu hata ömür boyu süren pişmanlığa sebep olur.Hastalık olarak basur ,deri hastalıkları ve/veya alerjik astıma gebedir.

ilk evladı kız olması muhtemeldir.Kedi gözü ve topaz onun değerli taşıdır. şanslı sayısı 7 dir. 7 nin etkisine dikkat etmelidir.neptun gezegenin etkisindedir.Erkekden yana nasibi çok ilginçtir. iki evllik yapması muhtemeldir.Umulmadık anlarda muthiş bir şeyin onu koruyacaktır.

isminiz ve doğum tarihiniz lazım ? (varsa göbek adı mutlaka)

Tesekkur ederim oldukca yakindi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Analiz gercege oldukca yakindi

bi insanı tanımak ve doğru teşhis etmek için

Fizyonomi 1500 kriter
akrofonoloji 150 kriter
Burçlar: 200 kriter
çoğrafya : 200 kriter

doğru tanımlama için aşağı yukarı 2000 kriter analiz edilmesi lazım

Bensu sen ismi G ve K olanlardan uzak dur bu kişiler snein kuyunu kazıyor olabilir.Aşırı duygusal gelgitlerin olduğu için karşı cinsten uzak durman senin hayrına. zaten ikinci evlilk yolda .(eğer geç evlenmessen)

Düşünüyorumda etrafımda ismi g ve k olan yok ilerisini bilemeyiz tabi ki. Geç evlenmezsen dediğin yaş zaten 25 ufukta evlilik düşüncem yok olacağı zamanda yeterince geç olmuş olur heralde :KK1:

Düşünüyorumda etrafımda ismi g ve k olan yok ilerisini bilemeyiz tabi ki. Geç evlenmezsen dediğin yaş zaten 25 ufukta evlilik düşüncem yok olacağı zamanda yeterince geç olmuş olur heralde :KK1:

Kusursuz ve mükemmelci tavrın yüzünden işin sonunda hep baş ağrıları ile bi son kendine hazırlıyosun .evlenme konusunda 29-31 senin için çünkü seni idare edebilecek birini bulsan biri isminin kötü etkisi seni brakmaz

hayata başarı katan birisin hatta hiper aktif sayılabilecek birisin saçlarında çabuk dökülme olur. bu ftığının da etkisidir

Kusursuz ve mükemmelci tavrın yüzünden işin sonunda hep baş ağrıları ile bi son kendine hazırlıyosun .evlenme konusunda 29-31 senin için çünkü seni idare edebilecek birini bulsan biri isminin kötü etkisi seni brakmaz

hayata başarı katan birisin hatta hiper aktif sayılabilecek birisin saçlarında çabuk dökülme olur. bu ftığının da etkisidir

Ben en iyisi evde kalayım dertsiz tasasız güzel olur :KK1: ben yükselende aslan burcu ondandiyordum bazı özelliklere ama isimde etkili desene :KK1:

Kardeşimin isminin sonunda can var. Pek içine kapanık birisidir. Bu yüzden mi acep ?

çok değişikmiş.... isimlerin insanları etkilediğini bilirdim ama bu kadarın beklemiyordum şaşırdım valla :) benim adımıda analiz edebilir misiniz rica etsem

doğacak çocuklarına isim arayanlar veya isim koyanlar veya kendi ismi içinde GÜL ve CAN kelimesi geçenler mümkünse değiştirsin

bu kelimeler hangi isimde geçerse gam keder onu brakmaz. olumsuzluk mutsuzluk gam ve keder üstüne yağar işleri hep ters gider... (bundan sadece Gülten müstesnadır)

Ayşegül
nurgül
songül
gülay
gülcan
gülnur
can
caner

Konulmuş isimlerin kötü etkilieri için terkipler vardır

isimlere dikkat

Kaynak nedir?
Kur'anda veya bir hadis kitabinda geciyor mu? Geciyorsa tam kaynak?

çok değişikmiş.... isimlerin insanları etkilediğini bilirdim ama bu kadarın beklemiyordum şaşırdım valla :) benim adımıda analiz edebilir misiniz rica etsem

Arkadaş bu konuda baya detay biliyor. Bende bya tutan oldu :KK1:

Kaynak nedir?
Kur'anda veya bir hadis kitabinda geciyor mu? Geciyorsa tam kaynak?

Kaç tane hadis kitabında ravinin hayatının ve durmunu biliyorsun ki sana örnek versem ?

Buna CİFİR ilmi deniz Hz Ali (KAV) ile gelen ve caferi sadık (ra) ile devam eden bi ilim

bi kaç örnek vermişltim zaten

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X