ismi içinde GÜL / CAN kelimesi geçmesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kendimi de merak ediyorum ama çocuğum falan olsaydı onu daha çok merak ederdim sanırım kendimle yetineyim şimdilik :)

Kendininkini öğrende hazır evlilik arifesindesin ilerde çocuğuna koyarkende dikkat edersin :KK1:

Mesmerina fazla olmayacaksam yeğeniminkine bir iki yorum alabilirmiyim? Bakalım çocuğu yakmışmıyız isimle :KK1:

İsmi Emrecan, 13.11.1997 doğum tarihi canım.

özetin özeti aşağıdaki gibidir

Genelde hafif esmer tenlidir. hayatın bir kısmını gurbette geçirecektir.

Hafifi bir kol hasarı geçirmesi muhtemel emrecanın küçükken başına ne geldiyse çok büyk birr etki braktı onda .ikli direk arasında geçme gibi garip takıntısı var.Zayıf bünyesi 21 yaşından sonra düzelecektir

güzel huylu yeşil gözlü eşleri olacaktır muhtemeleen. Med-cezir oalyında kan fazlalığından porblem yaşar . kafadan hacamat yapılması lazım

31 yaşı hayatının dönüm noktası olacakatır .

her ayın 13-14-15 . gününde çok dikkat etmelidir

susam ve benzeri gıda lar ona dokunur ve kesinlikle altından uzak durmalıdır

Apandisit - böbrek - burun - mantar sorunları olur genelde

Kendininkini öğrende hazır evlilik arifesindesin ilerde çocuğuna koyarkende dikkat edersin :KK1:

Mesmerina fazla olmayacaksam yeğeniminkine bir iki yorum alabilirmiyim? Bakalım çocuğu yakmışmıyız isimle :KK1:

doğru diyosun canım :) mesmerina yazdıkça ağzım açık okuyorum :)

özetin özeti aşağıdaki gibidir

Genelde hafif esmer tenlidir. hayatın bir kısmını gurbette geçirecektir.

Hafifi bir kol hasarı geçirmesi muhtemel emrecanın küçükken başına ne geldiyse çok büyk birr etki braktı onda .ikli direk arasında geçme gibi garip takıntısı var.Zayıf bünyesi 21 yaşından sonra düzelecektir

güzel huylu yeşil gözlü eşleri olacaktır muhtemeleen. Med-cezir oalyında kan fazlalığından porblem yaşar . kafadan hacamat yapılması lazım

31 yaşı hayatının dönüm noktası olacakatır .

her ayın 13-14-15 . gününde çok dikkat etmelidir

susam ve benzeri gıda lar ona dokunur ve kesinlikle altından uzak durmalıdır

Apandisit - böbrek - burun - mantar sorunları olur genelde

Sağol canım evet geçmişin izlerini taşıdığının farkındayım. Sağlığı bozulmasın, gurbete gitmesin, mutlu olsun yeter bana :)

doğacak çocuklarına isim arayanlar veya isim koyanlar veya kendi ismi içinde GÜL ve CAN kelimesi geçenler mümkünse değiştirsin

bu kelimeler hangi isimde geçerse gam keder onu brakmaz. olumsuzluk mutsuzluk gam ve keder üstüne yağar işleri hep ters gider... (bundan sadece Gülten müstesnadır)

Ayşegül
nurgül
songül
gülay
gülcan
gülnur
can
caner

Konulmuş isimlerin kötü etkilieri için terkipler vardır

isimlere dikkat

Canimmm cok ilginc ben ismimi ve detaylari sana ozelden yazsam sende cevabi ismimi aciga cikarmadan buraya postlasan olur mu? Rica etsem bende de gul var

ya latif

7. ayın 10u 1990 doğumlu ilknur :

standart anaaliz : Saf, masum, kolay güvenen ve çocuksu özellikler sergileyen bu insanlar inanılmaz sezgi güçleri sayesinde sanılanın aksine kolay kandırılabilen insanlar değildirler. Kendilerine güvenli görünmelerine rağmen onaylanma ihtiyacı duyarlar.

Cifir analizi : (özetin özeti) :

isminin enreji altında eziliyor hep kötü yönde:

Migren sinuzit ve baş ağarıları ile boğuşan hep çocuk kalan ilknur özgüven sorunu yaşar 35 yaşına kadar hayat felsefesinin etkisinde kalır33 yaşından sonra onu kimse incitemez. kafa ve şekil bozukluğu zaman zaman olabilir. buna ilaveten kalp ve göz sorunları olacaktır

erkekler tarafından kandırılmak 35 yaşına kadar onun ismindne gelen kötü bi durum

güneşi ve güneşli havaları sever elemnti bakırdır.

2.ayın 7 si 1990 doğumlu melisa :

Lider, yaratıcı, eleştiriye tahammülsüz, kontrol edici, çabuk parlayan ve sönen insanlardır. İletişim ve eğitim alanında başarılı olurlar. Adalet duyguları gelişmiştir. Onların yönetmesine izin verildiği sürece çok yufka yüreklidirler. Bu yorumu nette dolaşan çoğu isim analizcilerinden bulursun (Kemal Haluk Cebe dahil olmak üzere)

Cifir ile çıkan asıl sonuçlar (özetin özeti) :

isminin enrejisi ona baskın geliyor ve kötü yönde hemde çok kötü yönde onu etkiliyor

melisa ergenlik çağın çok pişman olacağı ........ hata yapar. Bu hata ömür boyu süren pişmanlığa sebep olur.Hastalık olarak basur ,deri hastalıkları ve/veya alerjik astıma gebedir.

ilk evladı kız olması muhtemeldir.Kedi gözü ve topaz onun değerli taşıdır. şanslı sayısı 7 dir. 7 nin etkisine dikkat etmelidir.neptun gezegenin etkisindedir.Erkekden yana nasibi çok ilginçtir. iki evllik yapması muhtemeldir.Umulmadık anlarda muthiş bir şeyin onu koruyacaktır.

isminiz ve doğum tarihiniz lazım ? (varsa göbek adı mutlaka)

beni de kırmayın çok merak ettim lütfen :) selin 15/07/1990

pm de süre kısıtlaması var forumdan yazalım. sadece seline özelden cevap verim onun durumu kötünü en kötüsü

pm de süre kısıtlaması var forumdan yazalım. sadece seline özelden cevap verim onun durumu kötünü en kötüsü

Yorumları burdan at tabi de ben açıkçasıı selinide merak ettim selin isminden mi kaynaklı yoksa doğum tarihi filanda etken mi

Canimmm nolur bana pmden bak burdan yaz sadce benim ve ailemin ismlerini burdan acik eme noooooolur mesmerinacim lutfeeeen

ya latif

doğum tarihimden de kaynaklı sanırım canım

Hmm benim yorumlara kötü derken seninkinde şok oldum resmen. Çok özel değilse bana da pm de bahsedermisin ciddi çok merak ettim. Bir arkadaş için yorum istedim bende seninkinden sonra merakla onu bekliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X