Çene Estetiği istanbul anadolu yakasında ortodonti uzmanı arıyorum kızlar help mee !!!

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

amelia_01

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2015
42
6
35
merhaba Kızlar :) nasılsınız farklı bir konuyla ilgili size çok acil bir danışmak istiyorum dönersenizzz çok mutlu olurum :KK48::KK48:
Kızlar istanbul anadolu yakasındayım ve iyi bir otodenti uzmanı arıyorum , dün bir randevuya gittim ancak doktor hafta bir geliyor o yüzden çok kararsız kalıyorum...

ön dişlerimde aralık var ve 2 dişim doğuştan yok alt çenem de çok az gerideymiş doktor da bana 2 yıl sürecek bir tedavi önerdi , ücret konusunu haftaya konuşuruz dedi.

işin özü istanbul anadolu yakasında sizinde tedavi olduğunuz ve memnun kaldığınız bir doktor önerir misiniz acil bir konu ? fiyat konusunda bilgi verir misiniz kızlar ?
teşekkürler , sevgilerimle :KK200::KK200:

Benim gittiğim şuanda tedavi olduğum yer var pendikte Marmara ortodonti adı doktorun muayenehanesi zaten devamlı orda bi sorun olsa kapı asindirabiliyorsun en önemli olan da bu ordan bir yere gitmiyor ücreti alt üst 4500 e anlaştım 2 yıl kalicak teller

Benim gittiğim şuanda tedavi olduğum yer var pendikte Marmara ortodonti adı doktorun muayenehanesi zaten devamlı orda bi sorun olsa kapı asindirabiliyorsun en önemli olan da bu ordan bir yere gitmiyor ücreti alt üst 4500 e anlaştım 2 yıl kalicak teller[/QUO
çok teşekkürler :) peki doktorunun ismi nedir sakıncası yoksa söyler misin özelden mesaj da atabilirsin :) ne kadar zaman oldu tedaviye başlayalı ?

Linkini attim iletişim bilgileri var doktorumun adı toygar Ertürk gayet memnunum odeme konusunda da hiç sıkmadı beni

ben caddebostanda ORTONORM ortodontiye gidiyorum. Doktorum benan oğuz. çok memnunum. Benimkisi ameliyatlık bir olaydı ama ameliyat olmadan çözüme kavşturdular. Fiyatı pahalı 3000$ metal braket kullanıyorum

ortodontik işlemlerde ilk muayene ücretli mi ve ücretler ne kadar acaba bilenler yardımcı olabilir mi

Bende şeffaf tel kullanıyorum. Ben Avrupa Yakasında tedavi görüyorum fakat Anadolu Yakasında da yerleri var. Doktorumun ismi Benan Oğuz.

bende DR ORTODONTİST e gidiyorum...inanılmaz memnunum dr ve personelınden .. ilk dr ararken gıttıgımde olan ilğileri hiçama hıc değişmedi .. ödeme için bile bir kez bile aramadılar sıkıstırmadılar benii.

merhaba Kızlar :) nasılsınız farklı bir konuyla ilgili size çok acil bir danışmak istiyorum dönersenizzz çok mutlu olurum :KK48::KK48:
Kızlar istanbul anadolu yakasındayım ve iyi bir otodenti uzmanı arıyorum , dün bir randevuya gittim ancak doktor hafta bir geliyor o yüzden çok kararsız kalıyorum...

ön dişlerimde aralık var ve 2 dişim doğuştan yok alt çenem de çok az gerideymiş doktor da bana 2 yıl sürecek bir tedavi önerdi , ücret konusunu haftaya konuşuruz dedi.

işin özü istanbul anadolu yakasında sizinde tedavi olduğunuz ve memnun kaldığınız bir doktor önerir misiniz acil bir konu ? fiyat konusunda bilgi verir misiniz kızlar ?
teşekkürler , sevgilerimle :KK200::KK200:
Dent-10 u öneririm linkinden bir bak istersen. Benim sıkıntım başkaydı ama çalıştığım şirkette tel taktıranlarda oldu.

http://www.dent-10.com/

ben caddebostanda ORTONORM ortodontiye gidiyorum. Doktorum benan oğuz. çok memnunum. Benimkisi ameliyatlık bir olaydı ama ameliyat olmadan çözüme kavşturdular. Fiyatı pahalı 3000$ metal braket kullanıyorum
Ameliyàlık bir olaydı demişsin ama tam olarak neydi acaba ? Yani ne derece bir tedaviydi diye merak ettim de belki bende giderim bahsettiğin yer benim evime yakın fiyat araştırıyorum ben şu an.

Diş dolgusu yaptıracağım. İstanbul'da iyi bir diş hekimi arıyorum. Önerisi olan varsa yazabilir mi Şimdiden sağ olun.

X