İstanbul Avrupa yakası için tüp bebek konusunda doktor önerisi olan var mı ?

Evet ilk tedavi 3 yumurta toplandı 2 embriyo oluştu 2 Side transfer edildi ama olmadı
Gecmis olsun. Moraliniz bozulmustur simdi normal olarak ama daha pes etmek icin cok erken. Biz 8 kez yumurta toplattik. Iki transfer oldum. Ikisi de tutundu ama ikincisi bana evlat oldu, ilkini 10. haftada kaybettik. Gebeligi de sayarsak dort yilim gitti ama sukurler olsun rabbime. Yasiniz henuz gencken bol bol toplatin dondurun, biz suan cok pismaniz ikinci cocugu istiyoruz ama yasimiz cok ilerledi. Size bu zorlu surecleri yasamis biri olarak tavsiyem laboratuvari iyi merkez secin. Bahceci iyi diyorlar, bir de Sisli Memorial var. Bahceci'ye gitmedim cok bilgi veremem ama iyi sonuclar alan cok. Baska da benim bildigim, duydugum labi iyi olan yer yok valla.

Ben Bakırköy Acıbadem de tedaviye başladım ve olumsuz sonuç aldım cumartesi günü şimdi başka bir kurum bakıyorum ve burda gördüğüm kadarı ile herkesten rahim filmi istenmiş ama benden asla istenmedi
Tubbebek tedavisinde tüplere ihtiyaç olmasa bile rahim filmi çok önemli eğer ki tüplerde sıvı birikmesi varsa bu bebek oluşumunu engeliyormuş. Ben hiç tubbebek yaptırmadim ama çok araştırıyorum. Tubbebek yaptırmayı düşünenler mutlaka rahim filmi çektirin .

Gecmis olsun. Moraliniz bozulmustur simdi normal olarak ama daha pes etmek icin cok erken. Biz 8 kez yumurta toplattik. Iki transfer oldum. Ikisi de tutundu ama ikincisi bana evlat oldu, ilkini 10. haftada kaybettik. Gebeligi de sayarsak dort yilim gitti ama sukurler olsun rabbime. Yasiniz henuz gencken bol bol toplatin dondurun, biz suan cok pismaniz ikinci cocugu istiyoruz ama yasimiz cok ilerledi. Size bu zorlu surecleri yasamis biri olarak tavsiyem laboratuvari iyi merkez secin. Bahceci iyi diyorlar, bir de Sisli Memorial var. Bahceci'ye gitmedim cok bilgi veremem ama iyi sonuclar alan cok. Baska da benim bildigim, duydugum labi iyi olan yer yok valla.
Siz Semra hoca da mı peki olumlu sonuca ulaştınız

Tubbebek tedavisinde tüplere ihtiyaç olmasa bile rahim filmi çok önemli eğer ki tüplerde sıvı birikmesi varsa bu bebek oluşumunu engeliyormuş. Ben hiç tubbebek yaptırmadim ama çok araştırıyorum. Tubbebek yaptırmayı düşünenler mutlaka rahim filmi çektirin .
Bende bunu transfer olduktan sonra bu platform üzerinde öğrendim ve doktorum cumartesi olumsuz olduğu için beni çağırdı ve direk şu cümleyi kurdu tüp bebekte rahimdeki tüplerle işimiz yok tüplerde sorun olsada bişey olmaz dedi

Bende bunu transfer olduktan sonra bu platform üzerinde öğrendim ve doktorum cumartesi olumsuz olduğu için beni çağırdı ve direk şu cümleyi kurdu tüp bebekte rahimdeki tüplerle işimiz yok tüplerde sorun olsada bişey olmaz dedi
Bu cok yanlis bir bilgi. Ben doktor degilim ama tuplerde sorun varsa infertilte sebebi diye biliyorum. Girin bakin internetten hastanelerin sayfalarinda bu konuda bilgiler mevcut.

Hiç olur mu öyle şey ne biçim doktor bunlar. Yazık insanlarin maddi manevi hakkına giriyorlar YouTube izle bak tubbebekte rahim filmi neden önemlidir doktorlar anlatıyorlar

Son düzenleme:
Evet Memorial'la kavustuk oglumuza. Doktorlarim Yucel Bey ve Gonul Hanim'di ama ben pimpirikli bir tipim. Sagolsun Semra Hoca hic beni kirmadi ne zaman istesem geldi bakti.
Bende öyleyim mesela bankacı olduğum için stresten uzak durmak adına 10 gün evde kaldım transferden sonra doktorum bunu bile yanlış buldu bu işe çok odaksın bu şekilde olmaz dedi seni rahatlatacak ilaçalar iç dedi

Cumartesi gününe kadar o kadar güvenip inandım ki ama şuan şoktayım
Bosverin siz hic takmayin bu doktoru da ilk tedaviyi de kafaniza, olan olmus. Kararli bir sekilde yolunuza devam edin. Iyi labi olan bir merkez secin ve benden size tavsiye 35 yasi gecirmemeye bakin. Ben tedavilere 38'de baslamistim cok zorlandik saglikli embriyo bulmak icin ki benim de esimin de genetik hicbir sorunumuz yok, anca 42'de dogurabildim dusunun. Henuz yasiniz musaitken maddi imkanlariniz yettigi surece embriyo depolayin. Rabbime dua edecegim sizi yavrunuza kavusturur insallah.

Bosverin siz hic takmayin bu doktoru da ilk tedaviyi de kafaniza, olan olmus. Kararli bir sekilde yolunuza devam edin. Iyi labi olan bir merkez secin ve benden size tavsiye 35 yasi gecirmemeye bakin. Ben tedavilere 38'de baslamistim cok zorlandik saglikli embriyo bulmak icin ki benim de esimin de genetik hicbir sorunumuz yok, anca 42'de dogurabildim dusunun. Henuz yasiniz musaitken maddi imkanlariniz yettigi surece embriyo depolayin. Rabbime dua edecegim sizi yavrunuza kavusturur insallah.
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah bende en kısa süre de sizin gibi bebeğime kavuşurum 🙏

Tüp bebek ile bebek sahibi olmam gerektiği söylendiğinde gittim Semra hocaya muayene oldum ama sonra Acıbadem bakırköyü tercih ettim ama çok pişman oldum
Kızlar merhaba
Acıbadem Bakırköy’de ilk tüp bebek deneyimim bugün itibari ile çıkan beta sonucuma göre olumsuz oldu.
İyi ve başarılı bir doktor arıyorum
Önerisi olanları dinlemek isterim.
merhaba bakırköy acıbadem de doktorunuz kimdi bende çağlar hocaya gidiyorum fakat daha tedaviye başlamadım

X