istanbul beyoğlu ve çevre semtlerde iyi bayan kadın doğumcu bilen varmı ???

eso83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
62
0
merhaba arkadaşlar yeni hamile olduğumu öğrendim.:CüvCüv:ben beyoğlunda oturuyorum. bildiğiniz bi doktor hastane varmı acaba ..beyoğlu şişli beşiktaş ta olabilir. iyi düzgün bi doktor bulup doğuma kadar onunla devam etmek istiyorum. bayan olsa daha memnun olurum. lütfen doktora gitmem lazım acilennn bilmiyorumkismile

merhaba arkadaşlar yeni hamile olduğumu öğrendim.:CüvCüv:ben beyoğlunda oturuyorum. bildiğiniz bi doktor hastane varmı acaba ..beyoğlu şişli beşiktaş ta olabilir. iyi düzgün bi doktor bulup doğuma kadar onunla devam etmek istiyorum. bayan olsa daha memnun olurum. lütfen doktora gitmem lazım acilennn bilmiyorumkismile

Özel Çapa'da Ayşegül hanım vardı, ablamın doktoru, çok iyiydi ama başka bi yere geçmiş ve hastane söylemiyo nereye geçtiğini.Ama ablam Özel Çapa da muayene oluyodu, güzel bi hastane, doğurduğunda annem ben kızkardeşim ablamla beraber kaldık 1 gün boyunca.Ertesi günde çıktı zaten hastaneden.Diğer doktorları bilmiyorum maalesef.Ama hemşireler falan çok ilgililerdi.

Bu arada Beyoğlu'nun neresinde oturuyosun ? Evlenmeden önce ben de orda oturuyodum. :)

özel çapada teyzem doğum yaptı. onun druda ayşegül hanımdı ayrılınca başka erkek bi dr baktı. bende gittim oraya ama kadın dr istiyorum :KK43: ben firüzağada oturuyodum şimdi ise galatada :)

X