Saç Rengi ve Saç Boyama İstanbul' da En iyi Kuaförler Listemiz..

...yerini falan detaylı görmek öğrenmek isteyenler için sitesini paylaşıyorum..

.... bu da instagram hesabı yaptığı işleri görmek isterseniz diye..

bu da size benden hizmet olsun:KK73::KK73::KK73:
ben de bakmıştım şimdi instagramına da keşke daha aktif olsa da yaptığı işleri daha net görebilsek..

Son düzenleyen: Moderatör:
....yerini falan detaylı görmek öğrenmek isteyenler için sitesini paylaşıyorum..

... bu da instagram hesabı yaptığı işleri görmek isterseniz diye..

bu da size benden hizmet olsun:KK73::KK73::KK73:

Ay çok teşekkür ederim canım. :KK68:
Çok makbule geçti, telefonu kaydettim, instadan fotolara bakıyorum. Şimdi websitesine de giricem. :KK24:

Aradan bayağı zaman geçmiş ama düzgün güzel bir kuaför bulabildiniz mi avrupa yakasında?
Taksim meydanda mükemmel bir kuaför var. Ben de tavsiye üzerine gittim ve 3 senedir daimi kuaförüm oldu. Hem uygun fiyatlı hem de tam profesyoneller. Yeri de çok kolay ....üstünde .....

....Tüm beklentilerinizi karşılayacaklardır. umarım memnun kalırsınız.
...

Taksim'de de benim tavsiye edebilecegim bir yer var Gratis'in üstünde. Yeni açılmışlar. Luxus hair design diye bir yer. Fiyatları çok uygun. Ben çok memnun kaldım, tavsiye ederim.

Fiyat listelerini web sitelerine de yazmışlar.
Bence .... burayı da denemelisiniz. İnanılmaz güzel saçlar yapıyorlar kesim ve boya da Ersin Bey'in üstüne tanımıyorum.

Caddebostan'da verdiği hizmet ve güler yüzü ile moonlight kuaförü öneririm bu arada kızlar fiyatlar semte göre çok uygun. İnstigram ları :
Bi bakın derim

Nihal tekcan a gittim yıllardır saçımı kısa kestiririm en son kesimi hiç beğenmedi ;çok agresifti saçımı çeke çeke kısacık ve yamuk kesti dediklerimi dinlemedi ve şu an berbat kısacık saçlarım var ; bir daha da bu internet yorumlarına inanıp gidersem son olsun ; Bence iyice şımarmış bu bayan !hala çok kızgınım Allahından bulsun

Ben de ünlülerin vs yorumuna bakaraktan instagramdan gördüğüm kadarıyla ahmet cobain ve yunus karat'ın çalışmalarını başarılı buluyorum. Ama çok pahalı geliyor yani nir boyatmayla bitse verirsin o parayı da, her ay gitmen gerekebiliyor bazı saçlarda. O yüzden daha uygun fiyatlı ama en az bu isimler kadar başarılı isim arıyorum kızlar..

Nihal tekcan a gittim yıllardır saçımı kısa kestiririm en son kesimi hiç beğenmedi ;çok agresifti saçımı çeke çeke kısacık ve yamuk kesti dediklerimi dinlemedi ve şu an berbat kısacık saçlarım var ; bir daha da bu internet yorumlarına inanıp gidersem son olsun ; Bence iyice şımarmış bu bayan !hala çok kızgınım Allahından bulsun
Acikcasi ben tavsiye ettigim icin uzuldum bu yoruma ben yillardir gidiyorum hic boyle agresif bir tavirla karsilasmadim saci ceke ceke derken kisa ise ustura ile kesiyor ki benim de oyle keserken o sekilde calismak zorunda aletten dolayi o nedenledir eminim. model icin bir sey diyemem tabii ki herkesin zevki farkli ben hala devam ediyorum gitmeye umarim siz de sizin icin en kuaforu bulursunuz

Sevgiler :-)

Ben buradaki tavsiye ile Nihal Tekcan'a gittim yeri etilerde ve butik calisiyordu kesim ve boya yapti cok memnun kaldim ozellikle kesim cok iyiydi sadece benimle ilgileniyor olmasi cok hos tabii mesela sunu yapalim mi dedim neden bana uymayacagini anlatti uzun uzun ki ıstedigim islem cok daha yuksek maliyetliydi yani para icin degil gercekten sizin mutlulugunuz icin cabaliyor.Tavsiye eden arkadasa cok tesekkurler buradan yillar sonra benimde bir kuaforum var artikk:KK54::KK68:

Geçen hafta nişanım vardı ve uzun zamandır kendime güzel kaliteli bir kuaför arıyordum burada yorumlarınızı okudum. Nihal Tekcan'dan randevu aldım. Boya , kesim yaptırdım ayrıca saç tarattım. Çok memnun kaldım yaptığı saç çok doğal ve güzel oldu fotoğraflarıma mutlulukla bakıyorum bunlar ömürlük anılar kötü olması felaket demekti benim için. Gitmeye devam edeceğim Nihal Hanım'a özellikle yaptığı ombre harika oldu. Kışa doğru röflede yaptırmak istiyorum..ama önce saçımın toparlanması gerektiğini yıpranmaması için bakıma alacağını bu işlemi sonra yapacağını söyledi..Kesinlikle tavsiye ederiiim..
:KK73::KK54::21::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Acikcasi ben tavsiye ettigim icin uzuldum bu yoruma ben yillardir gidiyorum hic boyle agresif bir tavirla karsilasmadim saci ceke ceke derken kisa ise ustura ile kesiyor ki benim de oyle keserken o sekilde calismak zorunda aletten dolayi o nedenledir eminim. model icin bir sey diyemem tabii ki herkesin zevki farkli ben hala devam ediyorum gitmeye umarim siz de sizin icin en kuaforu bulursunuz

Sevgiler :-)
Nihal Tekcan'ın akrabası olduğunuz düşünülünce topikte reklam üstüne reklam yapmanız kaçınılmaz tabii.

Dua edinde sizi haksız rekabetten dava etmesinler.

Selamlar... Kuaför Nihal Tekcan hakkında birkaç yorum gördüm ve izninizle ben de eklemek isterim.
Zevkler, renkler ve stiller tartışılmaz tabii ama kendisi İstanbul'da butik çalışan sayılı kadın kuaförlerdendir. Ben bugün kendisine 15 yıldan beri müşterisi olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Samimi tavrı, işine gösterdiği titizlik ve saygı, misafirperverliği, kalitesi ve ortamın temizliği ve hijyeni kesinlikle bir kez daha oraya gideceğimi söylüyor.
İlk olarak sizinle konuşarak ne yapmak istediğinizi öğrenip, yüz şeklinize ve size özel saç kullanım tarzınıza özel kendi fikirlerini belirtiyor. Sizi tabii ki dinliyor ama para kazanacak diye de her istediğinizi yerine getirmeyeceğini bilmelisiniz. Benim gibi esmer ve yuvarlak yüz hatlı birine kesinlikle sarı saçın yakışmayacağını ama kahve bakır tonlarının çok güzel duracağını belirtti ve öyle harika bir ton çıkarttı ki yıllar boyu sahip olmak istediğim kızıla bakan kahverengi ve inanılmaz doğal ve ışıl ışıl saçlarım var:)
Diğer kuaförlerde rastladığım yapışkanlık, gereksiz ve boş konuşma,dedikodu, para kazanmak için aptal saptal bakım önerileri ve başkalarının işlerini hor görme gibi bir tavrı kesinlikle yok. Gerekli konuşmalar yapıldıktan sonra işine hakim bir şekilde ilerleyip sonlandırıyor. Eğer pohpohlanmalara, dedikodu vb. gereksiz muhabbetler istiyorsanız kendisinin profesyonel ve sessiz tavrı size biraz sert gelebilir. Fönü çekerek ve agresif bir şekilde yaptığını düşüyorsanız, fön zaten çekerek yapılır. Agresiflik kısmını ise yukarıda anlattım. En azından bugün benim gözlemlediğim bu. Bence ciddiyet ve yaptığı işe full konsantrasyon diyebiliriz buna.
Fiyatına gelince.. Etiler gibi kuaförü bol bir mahalle için fiyatlar oldukça makul. Elbette yaptığı işi daha ucuza yapan kuaförler var ama saçlarınıza değer veriyorsanız bence biraz paraya kıymalı ve en iyisine gelmelisiniz.

Bahçeşehir'de 3A kuaför var harikalar yaratıyorlar ya ombre kesim boya fön herşey kaliteli çalışanlarıda uzman saç konusunda süper bi ortam hem sıkılmıyorum hem hizmet süper davranışlar herşey mükemmel tek kelime ile birçok ünlüde o kuaförde saçını yaptırıyor hatta il dışından gelene şahit oldum :) Şiddetle tavsiye ederim..

Kizlar bn kendisiyle pek anlasamadim ama sari konusunda serdar akbulut super. Saclarimi yipratmadan enfes rofle yapti iki kere, gecen senelerde. Sorunum ise salonun cok dolu olmasi ve randevulu gidildigi halde boya icin bekliosunuz, yikama icin bekliosunuz, fon icin bekliosunuz. Ve calisanlar kendi aralarinda kus dili konusuo. Bn bu saydiklarimdan rahatsiz oldugum icin gitmedim. Ama bunlara takilmayan gonul rahatligi ile gidebilir.

Kızlar istanbulda ki tüm kuaförleri linkinden bulabilirsiniz.

Benim saçımı boyattığım Florya’da bir yer var çok memnun kaldım oraya gidebilirsiniz gelin başını omreyi çok güzel yapıyorlar çok beğeniyorum İnstagram sayfasından bakabilirsin ... bu hesaptan paylaşımlarına bakıp fikir edinebilirsin

Çok memnun kaldığım Florya Sefaköy’de .. var aşırı samimi işini güzel yapan insanlar tavsiye ederim İnstagram sayfasından bakarak fikir edinebilirsin ... hesap bu

Florya Sefaköy’de ... var çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim İnstagram sayfasından bakıp fikir edinebilirsiniz ...

X