İstanbul'da Fal - Falcılar

Taksimdeki Sıla cafeye bende geçen sene sonuna doğru gittim arkadaşlar, bana gelecekle ilgili 3 şey söyledi, 3üde önemli ve her zaman insanın hayatında olabilecek şeyler değildi, çok ilginçtir ki 2si çıktı, diğer söylediği ise zaten daha zamanı var olan, beklenecek bişydi, şaşkınlardayım..Google'da sıla cafenin no.sunu araken,bu yazışma çıktı karşıma, iki kelime de ben yazayım dedim.. İlgilisine duyrulur..

az önce Serap hanımın söylediği 2 şey çıktı.
biri olabilecek birşeydi ama digeri tam sürpriz oldu, hatta şöyle ki,
esimin ameliyatı vardı önümüzdeki haftalarda (11'inde randevu alacaktı hastaneden)
ama Serap hanim ameliyat olmayacak ve deniz aşırı bir yere gidecek dedi.
ihtimal vermemiştim ama az önce esim aradı ( ayrıyız biz) ve ameliyatı birkaç ay olmayacağını ve çalıştığı ülkeye geri döneceğini söyledi. ( deniz aşırı)
burada hep yazılıyor çıkanlar paylaşsın diye, ben de paylaşmak istedim.
haa bundan sonrası icin bana pembe bir tablo çizmişti. dediği gibi olma ihtimali cok çok zayıf ama çıkan olursa yada söylediklerinin tersi de olsa yazarım yeniden

acıbadem 4 yolda bi ayten vardı çay falı baklıyordu evinde 60 liraya :) gittin mi ?

ayten ya fal bakmasın yada cay falı bakmasın o kadr kotuydu 4 yolda yusuf wardı o fena degıldı ama geleck ıcın tahmınlerınını pek hatırlmyorm kadıkoye gıderdm fal ıcın ama bu tarafta ıyı bı falcı yokk

bugünn minik ablamdan referans alarak elmira ya gittim çok sıcak kanlı bi kadındı çok sevdim kendisini ama falıı iyi değildi süreklii peş peşe kart çekti çekti çekti çektiiiiiiiiii ama bi türlü aşk kartı çıkmadıı kartların sonuna geldik aşk kartı çıktıı hehh bende bunu arıyordum dedii zatenn sonuna gelmişizz bulmaman imkansızdı be abla genel şeyler söyledi hiçç diğer falcıların verdiği gibi detay vermedi memnun kaldınızmı diğye sorarsanızz falından memnun kalmadım ama kendisinden çok memnun kaldım tavsiye etmem

banada bu bayann nerde baktığını numarasını verirmisiniz merak ettim.teşşkur ederim şimdiden ..beyenip begenmemk insana kalmış fal biraz elektirik işi birine cıkan diğerine cıkmaz ayrıca fazlada cıddıye almamk lazım keyif için baktırmaya bakın yoksa ınsan cok etkileniyo .

tmm hayatımm keyif içindee az birazda tutarlılığı olsun :):):) bunda hiç bi tutarlılık yoktuu en son bana soru sor kart seç dedii seçmedim bilee sorcak bişiyim yok dedim şirinevlerde oturup

kızlarrrr an itibariyle sevgilimden ayrılmış durumdayım. Var mı ilişkiler konusunda önerebileceğiniz iyi bi falcı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…