İstanbul'da Fal - Falcılar

Benim bildiğim bi falcı var çok iyi daha öncede birçok yere gitmiştim ancak hiçbirinden bu kadar memnun kalmamıştım

Kızlar Kuzey'den sonra şimdi herkes Gökçe'yi söylüyo ama hem çok olumlu hemde baya olumsuz laflar var sizce kim daha iyi ? Yada son zamanlarda çıkan fal haberi var mı ?

Kızlar çıkan demek doğru olmaz ama şöyle ki Nalan vardı burada bahsedilen bana adımı sen atacaksın demişti. Yok artık ben niye atayım demiştim ama sözlü olarak hakikaten ben attım. Ama gerisi gelmedi henüz o ayrı. Gökçe, Tutku ve daha diğerleri hepsi beklemede. Derseniz ki adamakıllı çıkan Yok mu maalesef :KK43:

Kızlar çıkan demek doğru olmaz ama şöyle ki Nalan vardı burada bahsedilen bana adımı sen atacaksın demişti. Yok artık ben niye atayım demiştim ama sözlü olarak hakikaten ben attım. Ama gerisi gelmedi henüz o ayrı. Gökçe, Tutku ve daha diğerleri hepsi beklemede. Derseniz ki adamakıllı çıkan Yok mu maalesef :KK43:
Nalan kim nerde bakıyo ? Tutkuya bir kere baktırdım ama sadece Temmuz ayını hatırlıyorum başka dediği şeylerin hiçbiri aklımda değil ? Kuzeyede bi iki defa baktırdım ama onda da net bişeler çıkmadı aslında bende baya falcı denedim :)

Ben de unuttum kim ne dedi tutku ve gökçeyi ozellikle
Nalan kim nerde bakıyo ? Tutkuya bir kere baktırdım ama sadece Temmuz ayını hatırlıyorum başka dediği şeylerin hiçbiri aklımda değil ? Kuzeyede bi iki defa baktırdım ama onda da net bişeler çıkmadı aslında bende baya falcı denedim :)

Kızlar merhaba. Icinizde eksi sözlükte yazar olan ya da arkadaşı v.s yazan var mi? Varsa bana ulasabilir misiniz? Fal konusuyla alakasiz gibi duruyor ama alakali bir durum :)

Birde su konuda fikrinizi istiycen kuzeye baktiran arkadaslar, kuzeyin boyle 1 aylik yakin tahminleri tutuyomu

Bana kuzeyin yakın tarihleri çıktı hep bilhassa iletişim tarihi iki kez gününde çıktı üçüncü çıkarmj heycanla beklıyorum...
sen kyzey çıktı demişsin nezaman çıktı nezaman baktırmıştın...

Fal bence enerji işi. Kuzey ve handenin tarihleri bende tutuyor. Hatta mayista kuzeye fal baktirdiğimda 6'lı bir tarihte karşindakiyle yola gideceksin demişti. 6 haziranda ağvaya götürdü beni. Ama herkesin enerjisinin tuttuğu falcı başka. Bana iyi gelen falcı başkasına kötü gelebiliyor mesela

canım sana sanırım işle ilgili tarihide tutmuştu banada rakamlı bi tarıh verdi ve tarih yakın az kaldı ayyy inşallah banada çıkar bu seferki çok onemli... 6lı tarıh drrken yakınlıgı uzaklıgı hakknda bılgı verdı mı

Gerçekten insanları geriyorsun ya , Allah sana fal bakanında yardımcısı olsun

burda bnm kişilere saldırdıgım yok siz her soruma atlıyorsunuz bak senle alakalı olmayan bır konuda bıle bnm üzerimden alıntı yapıp benm kişiliğime saldırmışssın kim haksız ortada ben birşey demiyorum utanması gereken sızlersınız hersey ortada

Bence de tamamen enerji işi. Ben Hande'ye çok umutlanarak gitmiştim. Cafeye gidip 10 gün oncesinden randevu almıstım. Ama anlık şeyler bile tutmamıştı. Gerçi benim durum çok karışıktı. Sanırım bu yüzden falı da karıstı. Daha fal bitmeden verdigim paraya üzülmüştüm ama Hande hanımdan memnun olan çok kişi var.

Fal enerji işi dogrudur anda tutmadığını çok geç anlıyor insan deilmi bıyuzden hemen yargıya varmamak lazım karşımızdaki kişi konusunda... şahsen ben yeni ilişkim için baktırdım falların soyledıgıyle adamın dedıklerı cok farklı napsam bılemedım yıne en coj gıttum falcınınkini esas alcam galiba...

feysde ..... var arkadaşlar tavsiyemdir kendisi de çok sevdiğim bir arkadaşımdır

Son düzenleyen: Moderatör:
Fal enerji işi dogrudur anda tutmadığını çok geç anlıyor insan deilmi bıyuzden hemen yargıya varmamak lazım karşımızdaki kişi konusunda... şahsen ben yeni ilişkim için baktırdım falların soyledıgıyle adamın dedıklerı cok farklı napsam bılemedım yıne en coj gıttum falcınınkini esas alcam galiba...

Yok benim falımin ilk cümleden itibaren hayatimla alakası yoktu. Zaten falcılara göre hayatı şekillendirmek çok yanlış olur. Ama enerjinizin tuttuğu biriyle çok sıkıntılı iken sohbet etmek iyi geliyor. Biraz da geçmişi tutturdumu gelecekle ilgili söyledikleri güzel şeyler o an için rahatlatıyor. Terapi gibi. Çok falcı gezmek de yorucu. Güvendiğiniz ve daha önce söylediklerini yaşadığınız birinin sözlerini dikkate almak en mantıklısı bence. Aslında insan az -çok hissediyor olacakları ama hissettiğimiz şey hoşumuza gitmiyorsa umut ariyoruz.

Ya da Bakirkoy'de son zamanlarda onerebileceginiz biri var mi. Super ya da otesi olan..?
Bakırköyde laf cafede çigdem i önerirler dedıklerının tam tersi çıkınca lafı değistırır bu seferde tam zıttını söyler . Kac kişi baktırdık yakın zamandaki tutar sonrada fıyasko :KK43: bakırköyde murat var mandal da o daha iyidir deneyin

Bana kuzeyin yakın tarihleri çıktı hep bilhassa iletişim tarihi iki kez gününde çıktı üçüncü çıkarmj heycanla beklıyorum...
sen kyzey çıktı demişsin nezaman çıktı nezaman baktırmıştın...
Bu kuzey benim bildiğim çocuk mu acaba ? Nerde bakıyor ?

Melekler Kahvesi ' ndeki ki Emre hakkında bilgi vermek istiyorum 3 ay önce baktıgında muhtesem cok iyi dedıgı adam 3 ay sonra tu kaka yaptı . O anı bilmek isteyenler gitsin ama 1 ay sonrasını bile bilmiyor

X