İstanbul'da Fal - Falcılar

Bende teşekkür ederim. İnşallah herkes kendi adına hah şu en iyidi ve süper bildi diyebilecek...

Falcılar değilde, gerçek (ama isim peşinde koşmayan) medyumlar daha iyi olmazmıydı aceba? Sadece bir soru..........Fikirlerinizi ve varsa tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz. Çok eskiden İzmir' de kör Melahat diye bir bayan vardı. Bir akrabamız (kadıncağız belki şimdi ölmüştür) ona gitmişti ve dehşetti. Gelecek ile ilgili söylediği herşey pat pat çıkmıştı. Şok olmuşlardı.....Böyle birisini bulmalı ve üstelik ne verirsen, gönlünden ne koparsa idi..................

Katre falın etkisinden çıkmadı hala giripde bir şeyler yazmadı ben bile merak ettim her ne kadar bir daha para verip fal baktırmam diyorum ama merakta ediyorum şu Elmirayı

sabun1, aklımdasın o zaman, nosunu bulur bulmaz sana gönderecem. özel mesajdan gönderirim...

Bu forumu okumaya 2 hafta evvel baslamıstım elbetteki 900 sayfayı birden okumadım fakat ilk okumaya basladıgım gun merak ettigim birsey olmasa bile can sıkıntısından bir falcıya gitme ihtiyaci duydum ve bir arkadasım ile bana yakın oldugu icin ve okudum 200 sayfanın Gul ile yapilan yorumlara denk gelmesinden dolayı bir arkadasımla beraber Gul'e gittim. Sıradaki 20 inci kisi ben 21 inci kisi arkadasımdı ve sanırım 3 saat kadar bekledik tabii beklerken hazır karnımız acıkmıstı yemek yedik ve alkollu bir ortam oldugundan bira da içtik. Ve sonunda sıra bana geldi 15 dk daha evvelki yazdıgım yorumlarda da belirttigim gibi su anı bildigi icin hatta daha evvelde soyledigim gibi isimleri hatta imkansız isimleri bildigi icin ben sok oldum ve duymak istediklerimi de soyledi. Bilmiyorum bu parapsikolojimi, metafizikmi, yoksa farklı bir sey mi. Keske soyledikleri gercek olabilecek seyler olsa (hos subata kadar zamanım var) zaten mantıgımı calistirarak kendimi bos hayallere kaptirmiyorum. Fakat diger yandan beraber gittigimiz arkadasıma da hic bir sey bilemedi(( Belki bu etki-tepki meselesidir ve bu kadar buyutup cok afedersiniz ............ yarisina girmeye gerek yoktur.

Birden Alevko adlı arkadasın ustune cok gidilmeye baslandıgını gordum (kendisini hic tanımam) ve forumun bir anda sanki iktidar ve muhalefet partileri gibi birbirine girdigini kisacası TBMM Tv yi hic aratmadığı izlenimleri dogdu bende.

Kısacası insanlar yada bizler dersek daha dogru burada iyi ve kotu gittigimiz falcıların yorumlarını yaptik birimize iyi gelen digerimize iyi gelmedi ya da tam tersi durumlar yasandı ve topic amacını astı. Bir ilac gibi dusunelim falcıları bazı ilaclar bazı bunyelere ters etki ederken bazı bunyelere iyi gelebilir. Bırakın Gul'u, Mercan'ı, Rita'yı (buyuk konusmayım bir daha gitmem), Melahatı, Kostag'ı .

Cunku boyle devam edersek yakında taraftar kavgasına baslanacak futbol takımlarında oldugu gibi. Bu fal biraz da sans isi. belki elektirik.

Ornegin ben Hurriyet gazetesinin astroloji bolumundeki gunluk burclara sabah kalktıgımda bakarım (eger ise gec kalmamıssam) tesaduftur ki %100 olmasa bile % 70 tutuyor 3 senedir deniyorum. Ornegin bugun cıktı(

Not: Ukalalık etmek istemem fakat son 3 gundur yazılanları gordukten sonra artik bu forumda pek paylasım yapmak istemiyorum. Umarım bundan sonra objektif olup birbirimize atısmalarda bulunmayız:)

yettim kızlaaaar!!

şimdi aşağıda okuyacağınız yorumlar tamamen şahsıma bakılan fal ile ilgilidir. başkasına tutmuş tutmamış saygı duyarım.

en başta söyleyeceğim 60 tl'lik bir fal "bana göre" (ve arkadaşıma göre) kesinlikle değil. öncelikle elmira hnm gayet şeker bir insan. samimi de. iyi niyetli biri.

gelelim fala; yaklaşık 36 kart açmasına rağmen benimle ilgili karakter analizi ve karşı taraf ile ilgili yorumları oldukça sıradandı. zaten toplamda bir iki cümle söyledi. isim bilmek gibi bir durum olmadı. sadece 2 harf bildi, diğer tüm falcıların söylediği an'lı isim ya da er'li isim gibi. ısrarla diyorum ki buna eminim "aaa bunu nasıl bildi, evet çok doğru" gibi bir cümle kuracağım yorumda da bulunmadı. şu an içinde bulunduğum durumla ilgili de çok fazla bir şey göremedi ben açıkladım olayın gidişatını.

şimdi çarpıcı noktalar, erkek kardeşim olduğunu bildi. onun bir derdi var dedi, sizden saklamış aşk acısı bu dedi. 1) kardeşim 10 yaşında henüz aşk acısı çektiğini düşünmüyorum. 2) baban olabilir dedi, ki babam en son aşk acısını 27 yıl önce yaşadı. burada yorumu size bırakıyorum. 60 tl fal için alan biri bunu bilebilmeli en azından. örnek vereyim, şu benim meşhur su falcısı mazlum 50 tl'ye bakan, yıllar önce ailemdeki özel bir durumun (burada net yazmak istemiyorum) neyden kaynaklandığını bana söyledi, bu benim bilmediğim bir şeydi. faldan sonra aile büyüğümüzü aradım ve sebep bu mu dedim, karşımdaki insan donakalmıştı. sen nerden biliyorsun bunu diye. 50tl'ye bakan mazlum'un dediği daha çarpıcı ve çıkan şeylere burada girmeyeceğim. ama fiyat ve durum olarak karşılaştırırsak bu.

bu yüzden 60 tl vermeye bana göre değmez. bana söylediği fala göre. ama yine diyorum başka arkadaşlara nokta atışları yapıp herkesin bilemeyeceği şeyleri söylemiştir buna da sözüm yok. ben sadece burada açıklayabileceğim kadarını anlatıyorum.

kısaca geçmiş yarım yamalak. şu anı tam açıklayamıyorum çıkmıyor burada dedi. bundan sonra gelecek için söylediği şeye de pek inanasım gelmiyor haklı olarak. arkadaşıma benden ziyade daha iyi bakmış, onda daha detaylı şeyler bilmiş. onu da belirteyim. karar sizin kızlar ama arkadaşım da iyi bulmasına rağmen 60 tl verilecek bir falcı değildi yorumunu yaptı. ki o benden çok çok daha fazla fal baktırır.

ben ordan çıktım battı balık yan gider modunda laf cafe halile gittim o çıkıyormuş ona baktıramadım, orda kim olursa olsun diyip birine baktırdım. benden önce 2 kız baktırmıştı hatta çevirip onlara sordum kime baktırayım diye. söyledikleri kişiye baktırdım. zaman zaman gözlerim doldu, sebebini de açıklayım; ara ara söylediği nokta atışları: 1)"hareket eden bir vasıta küçük penceresi var, sen bu araçta cama bakarak dua etmiş bir şey dilemişsin": evet en son 3 hafta önce yaptığım uçak yolculuğunda aynen camdan bakarken dua etti. 2) "gece yaptığın ufak bir yolculuğun ardından yaşadığın mutluluk yarım kalmış" evet aynen öyle oldu, arkasından "bu bir yaz akşamıymış" evet aynen yaz akşamı. 3) "tanrı sana dilediğini vermiş ama sen her zaman yaptığın gibi en mutlu anında, o anda sana bir şeyler oluyor her şeyi olumsuza çeviriyorsun, aynısını yapmışsın ve bu kez pişmanlığın büyük olmuş" evet tam da dua ettiğim şeyi ne dilediysem tanrı bana verdi ve ben her zamanki gibi kendi irademle her şeyi olumsuza çevirdim.

bu söylediği 3 şey benim düşündüğüm ve yaşadığım kilit noktalar, burada yazınca önemsizmiş gibi gelebilir size detay veremiyorum daha fazla ama benim tam olarak da yaptığım şeylerdi bunlar. tabii bunların arkasından yorumlarını da ekledi. bunları bana elmira söylemedi, sadece 18 tl'ye bakan hiç adını duymadığım bir kadın söyledi. ve beklediğim bir şey vardı bu ay içinde olacağı yüksek ihtimal onu da bildi.

kısaca arkadaşlar bunlar tamamen benim yorumum, size açıklayabildiğim kadarını yazdım. karar sizin, dediğim gibi fal işi bu bana tutmadı çok ilginç şeyler duymadım. ama sizde durum değişebilir. yine de ne olursa olsun, 60 tl'ye değecek bir fal değildi benim için. elmira'nın benim hakkımda söyleyemediği ince noktaları 18 tl'ye bakan bir kadın söyledi. çıkana çıkmıştır saygı duyarım, bana dediklerinin zamanı var, çıkar mı çıkmaz mı bilinmez. ancak geçmiş ve şu anın analizi iyi değilken ve hatta sıradanken ben çok iyiydi diye yorumda bulunamam.

bende durumlar böyle. epey uzun oldu. kusura bakmayın artık. ayrıca bir taraflarım dondu o paha biçilemez oldu

Bu arada simdiye kadar hep Istanbul'da fal baktırdım. Yarın 1 gunlugune Antalya'ya gidiyorum. Tevdili mekanda ferahlık vardır derler:) Eger Antalya'da önerebileceginiz bir falcı varsa özel mesaj atarsaniz yarın 15.00'e kadar sevinirim. Benim özel mesaj hakkım yok sanırım.

Tesekkurler objektif yorumların icin:)

şimdi aşağıda okuyacağınız yorumlar tamamen şahsıma bakılan fal ile ilgilidir. başkasına tutmuş tutmamış saygı duyarım.

en başta söyleyeceğim 60 tl'lik bir fal "bana göre" (ve arkadaşıma göre) kesinlikle değil. öncelikle elmira hnm gayet şeker bir insan. samimi de. iyi niyetli biri.

gelelim fala; yaklaşık 36 kart açmasına rağmen benimle ilgili karakter analizi ve karşı taraf ile ilgili yorumları oldukça sıradandı. zaten toplamda bir iki cümle söyledi. isim bilmek gibi bir durum olmadı. sadece 2 harf bildi, diğer tüm falcıların söylediği an'lı isim ya da er'li isim gibi. ısrarla diyorum ki buna eminim "aaa bunu nasıl bildi, evet çok doğru" gibi bir cümle kuracağım yorumda da bulunmadı. şu an içinde bulunduğum durumla ilgili de çok fazla bir şey göremedi ben açıkladım olayın gidişatını.

şimdi çarpıcı noktalar, erkek kardeşim olduğunu bildi. onun bir derdi var dedi, sizden saklamış aşk acısı bu dedi. 1) kardeşim 10 yaşında henüz aşk acısı çektiğini düşünmüyorum. 2) baban olabilir dedi, ki babam en son aşk acısını 27 yıl önce yaşadı. burada yorumu size bırakıyorum. 60 tl fal için alan biri bunu bilebilmeli en azından. örnek vereyim, şu benim meşhur su falcısı mazlum 50 tl'ye bakan, yıllar önce ailemdeki özel bir durumun (burada net yazmak istemiyorum) neyden kaynaklandığını bana söyledi, bu benim bilmediğim bir şeydi. faldan sonra aile büyüğümüzü aradım ve sebep bu mu dedim, karşımdaki insan donakalmıştı. sen nerden biliyorsun bunu diye. 50tl'ye bakan mazlum'un dediği daha çarpıcı ve çıkan şeylere burada girmeyeceğim. ama fiyat ve durum olarak karşılaştırırsak bu.

bu yüzden 60 tl vermeye bana göre değmez. bana söylediği fala göre. ama yine diyorum başka arkadaşlara nokta atışları yapıp herkesin bilemeyeceği şeyleri söylemiştir buna da sözüm yok. ben sadece burada açıklayabileceğim kadarını anlatıyorum.

kısaca geçmiş yarım yamalak. şu anı tam açıklayamıyorum çıkmıyor burada dedi. bundan sonra gelecek için söylediği şeye de pek inanasım gelmiyor haklı olarak. arkadaşıma benden ziyade daha iyi bakmış, onda daha detaylı şeyler bilmiş. onu da belirteyim. karar sizin kızlar ama arkadaşım da iyi bulmasına rağmen 60 tl verilecek bir falcı değildi yorumunu yaptı. ki o benden çok çok daha fazla fal baktırır.

ben ordan çıktım battı balık yan gider modunda laf cafe halile gittim o çıkıyormuş ona baktıramadım, orda kim olursa olsun diyip birine baktırdım. benden önce 2 kız baktırmıştı hatta çevirip onlara sordum kime baktırayım diye. söyledikleri kişiye baktırdım. zaman zaman gözlerim doldu, sebebini de açıklayım; ara ara söylediği nokta atışları: 1)"hareket eden bir vasıta küçük penceresi var, sen bu araçta cama bakarak dua etmiş bir şey dilemişsin": evet en son 3 hafta önce yaptığım uçak yolculuğunda aynen camdan bakarken dua etti. 2) "gece yaptığın ufak bir yolculuğun ardından yaşadığın mutluluk yarım kalmış" evet aynen öyle oldu, arkasından "bu bir yaz akşamıymış" evet aynen yaz akşamı. 3) "tanrı sana dilediğini vermiş ama sen her zaman yaptığın gibi en mutlu anında, o anda sana bir şeyler oluyor her şeyi olumsuza çeviriyorsun, aynısını yapmışsın ve bu kez pişmanlığın büyük olmuş" evet tam da dua ettiğim şeyi ne dilediysem tanrı bana verdi ve ben her zamanki gibi kendi irademle her şeyi olumsuza çevirdim.

bu söylediği 3 şey benim düşündüğüm ve yaşadığım kilit noktalar, burada yazınca önemsizmiş gibi gelebilir size detay veremiyorum daha fazla ama benim tam olarak da yaptığım şeylerdi bunlar. tabii bunların arkasından yorumlarını da ekledi. bunları bana elmira söylemedi, sadece 18 tl'ye bakan hiç adını duymadığım bir kadın söyledi. ve beklediğim bir şey vardı bu ay içinde olacağı yüksek ihtimal onu da bildi.

kısaca arkadaşlar bunlar tamamen benim yorumum, size açıklayabildiğim kadarını yazdım. karar sizin, dediğim gibi fal işi bu bana tutmadı çok ilginç şeyler duymadım. ama sizde durum değişebilir. yine de ne olursa olsun, 60 tl'ye değecek bir fal değildi benim için. elmira'nın benim hakkımda söyleyemediği ince noktaları 18 tl'ye bakan bir kadın söyledi. çıkana çıkmıştır saygı duyarım, bana dediklerinin zamanı var, çıkar mı çıkmaz mı bilinmez. ancak geçmiş ve şu anın analizi iyi değilken ve hatta sıradanken ben çok iyiydi diye yorumda bulunamam.

bende durumlar böyle. epey uzun oldu. kusura bakmayın artık. ayrıca bir taraflarım dondu o paha biçilemez oldu[/QUOTE]

katrecimmm çok sağol. elmira'nın telefonunu istememe rağmen ben de pek güvenemedim açıkçası.

bir de şu gün gidicem yarın gidicem falan dememeliyiz forumda. çünkü forumu takip eden falcılar geçmiş msjlarımıza bakarak hakkımızda bilmedikleri şeyleri tahmin etmiş gibi söyleyebilirler(

gitttikten sonra gittim diye yazmalı bence. amma paranoyak oldum:))

laf cafe'de iki sene önce ben de bi kadına baktırmıştım. acıbadem'de diş doktoruna giderken orda beklediğim için öylesine baktırmıştım o kadın da bilmişti. ayrıca şimdi de orada halil diye birini duymuştum sanırım katre'ye de ben söyledim:) ona gidicem :))) inş...

elmira güven vermedi bana( enfal'ı deneyeceğim. gül'e gittim, şubatı beklemem lazım. sırada talin ya da halil var. onları deneyeceğim.

Katrecim çok teşekkürler bilgilendirdin beni en azından 60 TL cebimde kalacak

kızlar bu arada sımdı alevko kızacak ama düzeltme gecıcem... gecen alevko elmırayı begenmıs dedım,yanlıs anlasılma olmus,alevko yazmıyor ben yedım haltı ben düzeltiyim....Kımsenın 60 tl verıp de benım yuzumden yanılmasını ıstemem....

rica ederim kızlar. sadece size aktarabildiğim, verebildiğim detay kadarıyla anlattım durumu. yani 60 tl'ye çok müthiş şeyler duymayadabilirsiniz. ben onları 18 tl ye duydum bana göre. ve hatta ondan daha pahalısı 50 tl'ye olmadık şeyleri, benim bilmediğimi bana söyleyen oldu. o şeyi yazabilsem buraya hak vereceksiniz bana ne kdr özel bir şey olduğunu ama cidden yazamıyorum...

yine belirttiğim gibi bana denk gelmiştir belki, yine de daha ucuza çok daha iyi bakanları gördüğümü de belirtmek isterim. fiyat yüksek olunca haliyle.

bir de benim için çok önemli bir nokta, ben falcıda ben dediysem olur ben diyorsam olmaz tavrını pek sevmem, benim inancıma göre neyin ne olduğunu allah bilir. ve ciddi fal bakan biri falını bakar allahın takdiri der, biraz bu havadan uzaktı elmira'nın falı "ben yanılmam" dedi, 18 tl'ye bakan kadın, "daha fazlasını görsem de söylemem yaşa ve gör, tanrı sana dilediğini vermiş (kandil akşamı dua ettiğim ve olan şey) sürpriz yapmış bundan sonra da ben söylemem gereken kadarını söylerim, sürprizini yaşa ve gör çünkü benim de bir haddim var gerisini allah belirler ben karışmam korkarım, hissetsem de bilmen gereken kadarını söylerim" demesi benim için artıdır.

evet fazla deşifre olmuşuz arkadaşlar, ben de duydum bir iki falcıdan takip ettiğine dair. mümkünse gittiğimizde kimden duydun diye soranlar oluyor bazen, bir arkadaştan diyip geçelim. sonra reklam yapan oluyor buradan vs vs.

canım bakırköy'de carousel'in otopark çıkışı var ya hemen orda balıkçılar çarşısında sahile inen yol dümdüz gidiyorsun. ben hep "laz cafe" diye okuyorum ehehe:))

hemen solda.

ya ben sımdı merak edıyorumm gene gece gece geldıler banaa..
Arkadaslar güle gidip te eskı sevgılın dönecek dedikleri arasında sevgilisi donen var mı?
Yanlız oyle gorusulen,konusulan,ırtıbatta olunan eskı sevgılı kabulum degıl bunlar ıhtımal dahılınde olan seyler cunku......

bana bırı cıksın desın bana donecek dedı ben de 6 aydır hıc gorusmemıstım,haber almamıstım ve döndü dedıgı gıbı oldu desın,neredeyse herkes baktırdı burada gülee...

Umutlanmak ıstemıyorum eger bosa umut verıyorsa cunkuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…