İstanbul'da Fal - Falcılar

X xbutterflyx canım merhaba senınle bir sıkıntı yasamıştık ve sana bir özür borcum var demiştim zaten burada dileyeceğim diye günahını aldım özür dilerim 🙏🏽
Aaa merhaba canim. Estagfurullah, ne demek. Bende cok ozur dilerim seni kirdiysam. Ikimizde yanlis anladik ve olur boyle seyler. Cok sevindim aramiza katildigin icin. Unuttuk gitti canim❤️.

Aaa merhaba canim. Estagfurullah, ne demek. Bende cok ozur dilerim seni kirdiysam. Ikimizde yanlis anladik ve olur boyle seyler. Cok sevindim aramiza katildigin icin. Unuttuk gitti canim❤️.
❤️❤️ geldimde kadınlar kulubu istanbuldaki fal ce falcılar konu gundem nanay bu gidişat çok kötü gidişat 🤩 ben unutmadım ama kalp kırmak kabe yıkmaya benzer demişler geldim ve ilk işim kırdıgım gonlu onarmaktı :)

❤️❤️ geldimde kadınlar kulubu istanbuldaki fal ce falcılar konu gundem nanay bu gidişat çok kötü gidişat 🤩 ben unutmadım ama kalp kırmak kabe yıkmaya benzer demişler geldim ve ilk işim kırdıgım gonlu onarmaktı :)
Ahahha iyi ki geldin canim❤️. Evet hala ariyoruz iyi birini😅. Benimde senin gonlunu almam gerekiyordu o yuzden cok sevindim gelmene😍.

Ahahha iyi ki geldin canim❤️. Evet hala ariyoruz iyi birini😅. Benimde senin gonlunu almam gerekiyordu o yuzden cok sevindim gelmene😍.
Ay aşko hiç sorun değil ben burada esma diye bir ablanın numarasını alıp baktırmıştım sonra önerdim beğenenler oldu beğenmeyenlerde özelde konuştuğum ya alakasız seyler söyledi diyen de oldu cok iyidi diyen de sonra bir ara şey oldu burada esma da bu forumda filan gibi bi muhabbet geçmişti ama ben tırstım ihale bana kalacak diye çok şükür esma abla ile uzun bir aradan sonra konuştuk ve falı bırakmış öylece içime su serpildi ve ondan sebeb bunu rahatça söyleyebilirim

Şu dediği oldu diyemiyorum tabiki de ama bana söylediği o an ki kişi ile ilgili işte ailessel sorun annesine duskun bu adam da şöyle sorunlar var dediği şeyler alla alla olmustum ustunden bir sene geçip kişi ile tekrardan bir araya geldiğimde o kıskançlık durumunu cok acı sekilde tecrube falan edindim ve ailesel sorunları da çözdüm artı ana kuzusuymus gerçekten . Anywayyy fala inanmayalım falsız da kalmayalım bir de Melisa vardı oda annesine düşkün oldugunu dengesiz ne istediğini bilmeyen bi tip oldugunu söylemişti kısmen oda doğru demiş zaten tarot baktırmıştım oda dal değil bilinçaltı okuması ayrıca bir kızın arada kötülük yapacagını söylemiş öyle birşeyde yaşamıştım aklımdaki kişi açılımı yaltıracagım ona tekrardan indirime girsin fala cok para vermek istemiyorum

İlk bi senınle iyidik sonra gene bi darlandım ama gene toparlandık şimdi burada çoğu kişi falı ne kadar terapi olarak baktırdada ister istemez beklentiye giriyor herkes gergin vs onerdiğin falcılar pahalı bende bi ufak çaplı cinnet geçirmiştim tekrardan bunun içinde kusura bakma

Ay aşko hiç sorun değil ben burada esma diye bir ablanın numarasını alıp baktırmıştım sonra önerdim beğenenler oldu beğenmeyenlerde özelde konuştuğum ya alakasız seyler söyledi diyen de oldu cok iyidi diyen de sonra bir ara şey oldu burada esma da bu forumda filan gibi bi muhabbet geçmişti ama ben tırstım ihale bana kalacak diye çok şükür esma abla ile uzun bir aradan sonra konuştuk ve falı bırakmış öylece içime su serpildi ve ondan sebeb bunu rahatça söyleyebilirim
Ah gulum, zaten yardimci olucaz diye suclu cikiyoruz o kotu oluyo. Bende valla cok dikkatli olucam. Sende vesile olmak istedin, ne kadar guzel bisey, begenilsede begenilmesede ben her zaman tesekkur ederim valla bak. Varsin cikmasin, okadar para doktuk cikmayanlara zaten. 1 tane daha farketmiyo artik🥶

İlk bi senınle iyidik sonra gene bi darlandım ama gene toparlandık şimdi burada çoğu kişi falı ne kadar terapi olarak baktırdada ister istemez beklentiye giriyor herkes gergin vs onerdiğin falcılar pahalı bende bi ufak çaplı cinnet geçirmiştim tekrardan bunun içinde kusura bakma
Guzelim benim, ne kusuru estagfurullah. Asil sende benim kusuruma bakma. Yani bi falciya 500tl verip kotu olmasi bende sinirlenirdim haliyle. Sende cok hakliydin ❤️❤️

Guzelim benim, ne kusuru estagfurullah. Asil sende benim kusuruma bakma. Yani bi falciya 500tl verip kotu olmasi bende sinirlenirdim haliyle. Sende cok hakliydin ❤️❤️
Aynen bide yeni üye birine iyi derse muhakkak yani bu böyle görülğyor zaten fal para ile alakalı değil 300 500 e bakan daha iyi bakmıyor işte böyle parasız oldugu zaman bence etkili para alıyorlar enerji alanlarını kirletiyorlar iş ticarete dönüyor ondan zaten basta iyi olan sonradan bozuyor

Offff o necmiye neydiii yaa felaket her dedigi cikmistii
O sana da mı bakmıştı bu arada ben ilk konuya yazmaya basladıgımda senşn yorumlarına bakıyordum yurt dısında birşne baktıracaktın sonra sende bi kayboldun necmiye abla mesala para da almıyormus ama kızı istiyormus mermaidle sende samimiydin gerçi o demişti bi kaç kişiye de baktı dşye birş sendin diğeri heidi

X