İstanbul'da Fal - Falcılar

Benden önce yazmışsınız malesef bende beğenmedim.

zeynep'e baktırdım. 250 lira. çok şiirsel bi anlatımı var uzattıkça uzatıyo. 2 isim verdi tanımadığım tanışıcaksın diyo. kesinlikle ses kaydı alın ben bilgisayardan aldım. aklımdaki çocuk için de 2 hafta 1 ay içinde gelicek dedi şuan da heryerden engelliyim ve çok katı oğlak erkeği. bakalım....

Canım nerelerdesin, ben Zerrin'e atacaktım ama Alara Ayaz'a denk geldim. Seninle konuşmuştuk özelden. Ben tekrar baktırdım görünce, memnun kaldım.
Bu arada arkadaşlar Ebru denen kişi acayip ters ve çok kısa bakıyor. Ben kendisini tavsiye etmiyorum.
Zeynep'i tavsiye ediyorum diye kızıyorsunuz ama yakın gelecekle ilgili söylediklerinden birini yaşadım.

ters derken tam olarak ne yapıyo? ay cidden merak ettim tipide sert baya korktum

Kızlar dün akşam İnstagram'da kahveveiskambil adlı sayfa tanıtım amaçlı bana hem kahve hem iskambil falı baktı. Ben beğendim, sizlere de tavsiye ederim. Ücretsizmiş.

Kızlar Zeynep’e Ocak ayında baktırdığımda aldatılacaksın demişti ihtimal dahi vermedim hatta aldattığı kızı tanıdığımı söyledi . 2 gün önce aldatıldığımı öğrendim. Hayatımın şokunu yaşadım. Kim ne derse desin bence Zeynep biliyor bu işi

Bıktım artık zeynep çıkıcak içimden. Yetoo

Bıktım artık zeynep çıkıcak içimden. Yetoo
ya ben paylaşcam yazdırlıklarını burda görün nasıl saçma nekadar mantıksız birşey. Yani nasıl çıkıyo ben anlamıyorum.
Ya neyseki isim vs yok ama olaya bakın ya bu arada hızlı konuştuğu için yazım berbat oldu cümleler düşük temize çekmedim :) ben hayatımda böyle saçmalık görmedim. Yok psikolojisi bozukmuş yok mutsuzmuş yok kız buna yıkılmış falan hayatımda böyle birşey görmedim duymadım bu arada kesin bana bakmıcak artık

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-04-04 at 17.04.42.jpeg
    100,9 KB · Görüntüleme: 145
  • WhatsApp Image 2023-04-04 at 17.04.40.jpeg
    116,1 KB · Görüntüleme: 129
  • WhatsApp Image 2023-04-04 at 17.08.29.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…