İstanbul'da Fal - Falcılar

gözlerine sürme çeken adam mı toprak motorcu tipli dövmeli vs kafasında bandana var

taksimde bilen bir falcı vAR mı yahu en azından anı durumu özetleyen? sarmaşık hasan vardı eskiden geçmiş ve an ı çok iyi bilmişti yerinde mi acaba hiç bilmiyorum yakın zamanda baktıran varmı? 7 dk demet vardı iletişim numarasnı bilen duyan varmı virde cafe bi sevgi dye bir yerde baktırmstım gecmıste güzel ama kafe kapanmış . taksimde bildiğiniz biri varmı beşiktaşta?

Canım ben de dört dakika Demet’in numarası var,sarmaşık Hasan ın da var.

Ya yildizname bakan var mi ama eskilerin baktigi gibi evlilik var mi cocuk var mi bunlari kisa ve oz bilecek bir yildiznameci

Kizlar zeynep, rita, asmin cafe demet ve asaf hakkinda yorumlariniz neler dedikleri çıkıyor mu?

Ya yildizname bakan var mi ama eskilerin baktigi gibi evlilik var mi cocuk var mi bunlari kisa ve oz bilecek bir yildiznameci
olsa bile baktırabilcen mi ? olumsuz konusursa ne olcak ? ben bi kaç yıl önce dogum haritası baktrdım cok olumsuzdu

olsa bile baktırabilcen mi ? olumsuz konusursa ne olcak ? ben bi kaç yıl önce dogum haritası baktrdım cok olumsuzdu
Yaa ben kendim astroloji egitimi aldim ama harita kesinlik vermez deniliyor ciddiye almayin olumsuz yorumlari derim.. evet haklisiniz olumsuz bir sey duymak istemem tabiki ama merak iste..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…