İstanbul'da Fal - Falcılar

Burcu'nun falımı %100 çıktı size..?? Diğeri kim?

aynen benimde basima geldi, bende birine baktirmistim netten tanismistik neyse.. bakan kisi erkek cikti benden hoslandi sanirim, yuz vermeyince olumsuz seyler soylemeye basladi :S.. zaten bildigi seylerde burcumun ozellikleriydi, diger seyleride sohbet arasinda ben soylemistim. Ilk baslarda moralim bozulmustu ama sonralari gercek olmadigini anlayinca kendime gelebildim :)).. bidaha asla bi erkege baktiricagimi sanmiyorum, sulaniyolar filan :S hic hos degil.

ayhan'a ulaşmak imkansız gibi bişey.
bu dediğini de ilk defa duydum canm. bakırkoydeki talin'i duyan var mı yaa??

ayhan'a ulaşmak imkansız gibi bişey.
bu dediğini de ilk defa duydum canm. bakırkoydeki talin'i duyan var mı yaa??

fal baktırırken dikkat ettiğim bir kaç şey: kesinlikle tepki vermiyorum, zaten burcunu bile sorarak akıllı olanları senin nasıl bir karakterde olacağını biliyorlar ve muhtemelen astrolojiyi takip ediyorlar ona paralel şeyler söylüyorlar. şu an ile ilgili yorum yaparlarken düşünüyorum eğer herkese söyleyecebileceği ve tutabilecek şeylerse kesinlikle sallamıyorum. çok komplike bir durumdayım ben, karşımdaki kişi de çatlasalar tarif edilemeyecek nitelikte bir kişi. direk bu durumu bilenleri ayıklıyorum.

mayıs itibarıyla tüm önerilenleri denedim. görüşlerimi yazmıştım. (90'lı sayfalara bir yerlerde) bundan sonra kimlere gideceğimi iyi biliyorum ve uzun aralıklarla giderim. yine de kimse geleceği tam olarak bilemez bilseler zaten o işi yapıyor oralarda oturuyor olamazlar.

çok manevi olacak belki, biraz inanç özel meselesi ancak giderim dinlerim güzel şeyler söylüyorlarsa mutlu olurum ama bilirim ki her zaman her şeyi allah bilir.

temmuz'da ipliklerini pazara çıkarıcam hepsininkötükedihüso bekliyorum bakalım 4 iyi falcı 4'ü de aynılarını söyledi. tutacak mı tutmayacak mı göriciğiz.

KATRE banada ayhanin nosunu atarmisin özelden zahmet olmazssa??

evet ben de temmuzu bekliyorum bana da 4 falcının verdiği tarih temmuz
başta levent de burcu da aynı yerde ilk cümlelerinde hata yaptılar ama benim durumum da komplike ikisi de geçmişten insanlar olduğu için karıştırdılar ben düze çıkarınca da ondan sonra bir sapma olmadı ve burcunun dediği şeyleri verdiği tarihte söylediği şekilde yaşadım ve bana ilişkini anlatma falan demedi öyle yorumlar yapmadı ben memnun kaldım açıkçası...
levent de aynı şeyleri söyleyince önce kendi kendime düşündüm acaba ben bu şekilde odaklandım diye mi aynı şeyleri söyledi bütün falcılar diye ama sonra baktım burcunun falında unuttuğum ayrıntıları bile veya ariellenin söylediği aman sanal falcı dediğim şeylerin bile aynısını söylemiş
yine de diyorum ya temmuz sonunu beklemem gerek benim de katre gibiikimizin de memnun olduğu falcılar aynı tarihi verdiler bize olmazsa beraber yakarız katre oraları tamam mı

:içelim: yakarız cnm ben varım.

ben özelden mesaj atamıyorum. ayhan'ın numarası telrun'da var ona rica edersen yazar sanırım özelden

bize bakan bayandı ve sanırım benimkinden hoşlanmıştı haha
bana da uyuz olduğundan benim falıma da soru düzgün bakmadı
bi erkek arkadaşımızla gitmiştik
ona anlatırken bile benim sevgilime bakıodu gerizekalı
ama ben kaşınmıştım gitmemeliydim
siz siz olun sevgilinizle gitmeyin bunların işi belli olmuo
ayırabilirler bile yani okadar sinirler bazıları

çok iyi belliki cnm banada özelden numarasını atabilirmisinn??

elmakurdumusun bu kadının telini banada özelden mesaj atarsan çok sevinirim ya da oyamm sana mesaj gelirse banada atarmısın?

elmakurdumusun bu kadının telini banada özelden mesaj atarsan çok sevinirim ya da oyamm sana mesaj gelirse banada atarmısın?

bende var lindra atıyorum sana ama pek tavsiye etmem yani uzaklarda oturyorsan gitmene değecek bir falcı değil yani şöyle söyleyeyim 30 şey söylüyor 29una sen diyorsunki yok öyle birşey birini de artık tutturuyor sen bir yorum yapıyorsun o da ona istinaden birşeyler daha söylüyor ama iyi kadın sevecen ama ben de yanımda götürdüğüm kişi de hiç memnun kalmadık

zor bir dönemimde çok ihtiyacım varken gitmiştim nilüfere sonra da dediklerinin hiçbirisinin çıkmadığını gördüm yani o kadar saçma şeyler söyledi ki inanılmaz avrupa yakasında isen gideceğin falcıya birşey diyemem ama gitme diyeceğim 3 falcı kesinlikle zade armağan paradiso demet güneşli nilüfer 3ü de ben ve pekçok kişi tarafından gidilmemeli olarak tasdiklidir...

Canım aynen öyle... Yıllarca o cafe senin bu cafe benim dolaşıp falcılara bir sürü para akıtmış biri olarak şunu çok net söyleyebilirim, cafe falcılarından iş çıkmaz... Çıkanlar da tek tük tesadüfidir.

Anlattığın olaydaki gibi bir şey benim çok yakın bir arkadaşımın başına da gelmişti. Böyle özel yetenekleri olan insanlar bulup baktırmalı :)

Bu arada Bakırköy'de Serhat diye biri varmış, evinde bakıyormuş. Benim bi arkadaşım (erkek) methini duyup gitmiş birkaç kişiyle birlikte. Çıktıklarında hepsinin nutku tutulmuş! Kızlardan biri hüngür hüngür ağlamış, o kadar çok şey bilmiş ki... Şimdi bana gıcıklığına yerini söylemiyor o arkadaşım. Bilen var mı kızlar aranızda???

şu avcılardaki falcıya giden oldumu. ismi irina mıydı neydi, biri öve öve bitiremiyordu, adresini tam olarak bilen var mı?

nomadig bu hanım nerde ve nasıl bakıyor fala.sanırım ben o yorumları kaçırdım.

talin hanıma ben yıllar önce baktırmıştım.o ara çok sık falcıya gittiğimden tam hatırlamıyorum neler demişti diye
ama ortalama üstü denilenilir.gözleri bi acaip kadının zaten=)
bu arada günde 2 falcıyı garipsemişsiniz bizim rekor günde 3 falcı
bende artık tam anlamıyla ii bi falcı bulup bırakmak istiyorum bu işleri yaa..[/
I]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…