İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba bu bahsedilen Arzu hakkında bilgi alabilir miyim? Nerede bakıyor telefonda mı kafede mi? Hangi falda iyi?

Dün Zeynep’e (trans) baktırdım . Genel olarak gerçekten iyiydi en son 2 sene önce bakmıştı bana. O zamanda çok şeyi bilmişti. Dün bana “can kim” dedi şok oldum. Eski sevgilim en son ayrıldığım . Seni çok merak ediyor dedi. Her neyse benim asıl sormak istediğim şu an ki flörtümdü. Onun benden hoşlandığını ama kendini ağırdan aldığını söyledi . Siz bu hafta çok büyük kavga edeceksiniz dedi. İmkansız dedim. Ama bugün kavga edeceğiz çünkü az önce bir yalanını yakaladım iş arkadaşı ağzından kaçırdı. Sen konuşacaksın o seni dinleyecek dedi bakalım dediği olacak mı? Çok şeyi bildi aslında tabi uydurmalarda var

Dün Zeynep’e (trans) baktırdım . Genel olarak gerçekten iyiydi en son 2 sene önce bakmıştı bana. O zamanda çok şeyi bilmişti. Dün bana “can kim” dedi şok oldum. Eski sevgilim en son ayrıldığım . Seni çok merak ediyor dedi. Her neyse benim asıl sormak istediğim şu an ki flörtümdü. Onun benden hoşlandığını ama kendini ağırdan aldığını söyledi . Siz bu hafta çok büyük kavga edeceksiniz dedi. İmkansız dedim. Ama bugün kavga edeceğiz çünkü az önce bir yalanını yakaladım iş arkadaşı ağzından kaçırdı. Sen konuşacaksın o seni dinleyecek dedi bakalım dediği olacak mı? Çok şeyi bildi aslında tabi uydurmalarda var

Zeynep 10 isim söyler, tanimazsan tanisicaksin der. Sansa sende ilk denemede tutturmus

Zeynep 10 isim söyler, tanimazsan tanisicaksin der. Sansa sende ilk denemede tutturmus
Ahahah evet😄 ama 2 sene önce de Burak demişti. Seni arayacak bu eskilerden biri demişti. Gerçekten de aradı adı da Burak’tı😃

Sizin önerdiğiniz biri var mı? 2 sene önce önce burda ki tüm falcıları denemiştim. Nakta, elif, arzu Zeynep vb…

Arzuya baktirdim arkadaslar. Baktirmasaydim keske. Yani bi 7-8 dakikalik faldi. Amaaaaa olagan durumumla ilgili “olur” dedi ve bitti. Ne gecmis ne gelecek ne de o anlik seylerden bahsetti. Size nasil bakiyo bu hatun oyle ya bana niye boyle bakti, kirginim… 😄😄 gulsem mi aglasam mi bilemedim. Bi gunde sogumadik falcilardan… 💅 benden de bu kadar artik fal mal bitmistir. İyi gunler dilerim herkese 😄

Arzuya baktirdim arkadaslar. Baktirmasaydim keske. Yani bi 7-8 dakikalik faldi. Amaaaaa olagan durumumla ilgili “olur” dedi ve bitti. Ne gecmis ne gelecek ne de o anlik seylerden bahsetti. Size nasil bakiyo bu hatun oyle ya bana niye boyle bakti, kirginim… 😄😄 gulsem mi aglasam mi bilemedim. Bi gunde sogumadik falcilardan… 💅 benden de bu kadar artik fal mal bitmistir. İyi gunler dilerim herkese 😄
Yemin ederim bendede öyleydi Allahim şok oldum hahahahah böyle dogru düzgün biseyler demedi bile

Nasil ya ayni arzu dan mi baha ediyoruz no su 50 ile bitiyor? Vallah bende ses kayitlari var kadin bana 2 sene önce ne dediyse harfiyen cikmis. Evet bugün banada karisik konustu pek bisey anlamadim, acaba modunda falan mi degil bu aralar? Cünkü cidden diyorum efsane bakiyor isteyince. Yanina falan mi gitsek? Bu falcilarinda cok müsterisi olunca sanki sallamaya basliyorlar

Arzu bozdu onun kafası bence dağınık eskiden sakin bir ortamda bakıyodu artık böyle hiç umrunda bile değil orda birileriyle konuşur, güler, odaklanmıyor artık o yüzden ona baktırmanın mantığı yok. Belki tavrından dolayı birkaç kişiden şikayet gitse kendini toparlar çünkü ben en son ona şey demiştim abla birdaha baktırmıcam şuna düzgün bak ya dikkatini ver demiştim :) sonrada bidaha baktırmadım. Bakmıyo yani boşuna baktırmayın hemen falı keser yada kapatır tamam diyip. Eskiden kağıda yazdırır her kişi için detaylar verirdi artık öyle değil.

X