Düğün İstanbul'da gelin saçı için önerilen kuaförler

tucess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
238
45
Merhaba kızlar.. Ağustos ayın da düğünüm olucak.. Düğünüm kır düğünü olucağı için dağınık çiçekle süslenmiş saç modeli istiyorum lakin kuaförlere güvenim yok.. O yüzden sizden yardım istiyorum :)) Memnun kaldığınız kuaförleri yazarsanız çok severim :)) Ve makyaj içinde özellikle önerdiğiniz kişiler varsa ve bunu paylaşırsanız çok mutlu olurum:))

Merhaba kızlar.. Ağustos ayın da düğünüm olucak.. Düğünüm kır düğünü olucağı için dağınık çiçekle süslenmiş saç modeli istiyorum lakin kuaförlere güvenim yok.. O yüzden sizden yardım istiyorum :)) Memnun kaldığınız kuaförleri yazarsanız çok severim :)) Ve makyaj içinde özellikle önerdiğiniz kişiler varsa ve bunu paylaşırsanız çok mutlu olurum:))

tucesss hangi ilçede oturuyorsun ona göre bildiklerimi söyliyeyim :nazar:

ben merterde oturuyorum fakat düğün yeri beylikdüzünde :)) anadolu yakası olmadığı takdirde diğer yerlere rahat giderim diye düşünüyorum:)

ben merterde oturuyorum fakat düğün yeri beylikdüzünde :)) anadolu yakası olmadığı takdirde diğer yerlere rahat giderim diye düşünüyorum:)

Tucess canım sana uzak kalır çünkü sarıeyr biraz terse kalıyor ama söyliyeyim.

:KK28:
ben nişan için sarıyer de çok kuaför araştırdım
gezmediğim yer kalmadı desem yalan olur :KK14:

en sonunda makyöze ayrı yere kuaföre ayrı yere karar verdim.
Makyöj sarıyer de MASK a porselen makyaj yaptırdım .
saçımı da GÖKHAN AKYILDIZ a yaptırdım.
valla şimdiye karar o kadar kuaföre gittim saçımı yaptrıdım memnun kalmadım ama
nişan saçım makyajım tek kelimeyle süperdi.:nazar:

verdiğim para helal olsun.En Büyük TÜRKİYE

inşallah düğünümde de böyle istediğim gibi olur :nazar: :KK36::KK54:

Tucess canım sana uzak kalır çünkü sarıeyr biraz terse kalıyor ama söyliyeyim.

:KK28:
ben nişan için sarıyer de çok kuaför araştırdım
gezmediğim yer kalmadı desem yalan olur :KK14:

en sonunda makyöze ayrı yere kuaföre ayrı yere karar verdim.
Makyöj sarıyer de MASK a porselen makyaj yaptırdım .
saçımı da GÖKHAN AKYILDIZ a yaptırdım.
valla şimdiye karar o kadar kuaföre gittim saçımı yaptrıdım memnun kalmadım ama
nişan saçım makyajım tek kelimeyle süperdi.:nazar:

verdiğim para helal olsun.En Büyük TÜRKİYE

inşallah düğünümde de böyle istediğim gibi olur :nazar: :KK36::KK54:

ayrı ayrı zor olmuyor mu yaa.. Ne biliyim gelinlikle ordan oraya gezmek olur mu acaba.. ve gelin saçı makyajı ne kadardır acaba :)))

Canım ben de aynı dertten muzdaripim. Bahçelievler, Bakırköy, Zeytinburnu, Merter civarında saç ve makyaj için kuaför arıyorum. Fiyat önemli değil yeter ki kalıcı ve sağlam yapan bir yer olsun.

ayrı ayrı zor olmuyor mu yaa.. Ne biliyim gelinlikle ordan oraya gezmek olur mu acaba.. ve gelin saçı makyajı ne kadardır acaba :)))

canım önce makyöze gidiyorsun çünkü kafayı yatırarak makyaj yapıyor o yüzden saçın yapılı olmamalı

sonra kuaföre geçtim
zaten 2 sokak ötede hemde yürüyerek :nazar::KK1:

sonra saç yapıldı

gelinlikle de büyük ihtimalle saçımı yapan yerde giyerim çünkü duavk takılacak :KK8::KK30::KK39:

Canım ben de aynı dertten muzdaripim. Bahçelievler, Bakırköy, Zeytinburnu, Merter civarında saç ve makyaj için kuaför arıyorum. Fiyat önemli değil yeter ki kalıcı ve sağlam yapan bir yer olsun.

kızlar o tarafta da oturan arkadaşlarım var
tavsiye edecekleri yer olursa sizinle paylaşırım :emir_bebek:

Merhaba
Ben size bahcelievlerde Nexusu tavsiye ederim
Benim düğününm Anadolu da olmasa ben oraya gidecektim
Ama ne zaman kaş bıyık için gitsem en az 2 gelin oluyor ve yaptıkları saç makyaj çok güzel cidden

Merhaba
Ben size bahcelievlerde Nexusu tavsiye ederim
Benim düğününm Anadolu da olmasa ben oraya gidecektim
Ama ne zaman kaş bıyık için gitsem en az 2 gelin oluyor ve yaptıkları saç makyaj çok güzel cidden

Nexusu önermeyen çok kişi olduğu için o yüzden pek olumlu bakamıyorum :S Bir kaç kuaförden fiyat istedim.. bana iyi gibi geldi kuaförler ama bilemem tabi.. Elçin Kayadibi Hair Design & Make-Up - saç - makyaj 650 tl dedi.. Makyaj Sanatçısı Canan da gelin saçı ve makyajı 1000 tl dedi. makyaj isternirse sadece 500 tl dedi..

canım önce makyöze gidiyorsun çünkü kafayı yatırarak makyaj yapıyor o yüzden saçın yapılı olmamalı

sonra kuaföre geçtim
zaten 2 sokak ötede hemde yürüyerek :nazar::KK1:

sonra saç yapıldı

gelinlikle de büyük ihtimalle saçımı yapan yerde giyerim çünkü duavk takılacak :KK8::KK30::KK39:

canım arkadasından ogrendın mı kuafor ısımlerınıı:):)

Nişanım için SSM Kuaförden randevu aldım bende. (Bakırköy/İncirli'de)
Çok fazla övgü var hakkında ama bakalım deneyip görücez. :)

bayrampaşada çoğu kuaförü öneriyorlar.zeytinburnunda marjinal kuaför var benim bi arkadasım gitmiş çok memnun kalmıştı öneririm sana makyajınıda ağır yada hafif nasıl istiyorsan ona göre yaptırırısın

Son düzenleme:
Nişanım için SSM Kuaförden randevu aldım bende. (Bakırköy/İncirli'de)
Çok fazla övgü var hakkında ama bakalım deneyip görücez. :)

bugünde cadde kuaförden fiyat aldım. kadıköyde ama:KK17: gelin saçı makyajı ve provaları manikür pedikür 500 tl oda bu aylarda karar verirsek indirimli.. krylon makyaj ürünlerini kullanılıyor.. kaliteli gözüküyor.. bide yeşilköy makas kuaförden fiyat almak istiyorum:21::KK8: senin dediğin kuaför nasıl acaba banada yakın halbu kii :44:

offf bu işler ne zor kızlar ya. Bence gelin olmuş kişiler en doğru bilgiyi verir. Yok mu avrupa yakası Bakırköy, Bahçelievler, Zeytinburnu, Merter civarında gelin olup saç yaptılar kk üyeleri:)

Bağcılar Meydan/. Salon Sezgin randevu aldım.
Arkadaş çevremin çoğu nişan, düğün oraya gittiler. Bende gelinlikçimin de oraya yönlendirmesi üzerine gidiyorum.
Gelin başı, profesyonel makyaj 150tl dediler bana.. Artı yanımda iki kişi gelecek makyaj için onlara da 40tl dediler :KK34:

X