Düğün İstanbul'da gelin saçı için önerilen kuaförler

Bağcılara nedense sıcak bakmıyorumm.. Bugün OozgeE onerdiği kuaförden fıyat aldım ssm 500 tl dedı manıkur pedıkur sac makyaj provalı.. ve nakıte ındırım yapıyorlarmışş:KK1::KK30:

bugünde cadde kuaförden fiyat aldım. kadıköyde ama:KK17: gelin saçı makyajı ve provaları manikür pedikür 500 tl oda bu aylarda karar verirsek indirimli.. krylon makyaj ürünlerini kullanılıyor.. kaliteli gözüküyor.. bide yeşilköy makas kuaförden fiyat almak istiyorum:21::KK8: senin dediğin kuaför nasıl acaba banada yakın halbu kii :44:

benimki de nişan saçını 250ye gelini 500e yapıyor.
makyaj ürünleri mac
daha önce hiç gitmedim yanlış yönlendirme yapmayayım ama gidip memnun ayrılmayan yok :)

Merhaba kızlar.. Ağustos ayın da düğünüm olucak.. Düğünüm kır düğünü olucağı için dağınık çiçekle süslenmiş saç modeli istiyorum lakin kuaförlere güvenim yok.. O yüzden sizden yardım istiyorum :)) Memnun kaldığınız kuaförleri yazarsanız çok severim :)) Ve makyaj içinde özellikle önerdiğiniz kişiler varsa ve bunu paylaşırsanız çok mutlu olurum:))

Canım bilmiyorum gelebileceğin bir yer mi ama ben Fatih Hayriye & Atalay'ı öneriyorum. Arkadaslarımın gelin sacını yaptı, bunun dışında başka gelınler de gördüm gercekten özenle yapıyorlar. Makyaj icin de aynı yerde meltem hanım var.
Benim nişan saçımı yaptılar, düğünde de oraya gideceğim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

saçlarınızı nasıl yaptıracaksınıııız

ben hala karar veremediiiiiiiim

ben bakırköy de kuaför sabahat,a yaptırmıştım zaten internette de çok popüler bir bayan gidin pişman olmazsınız..

Kızlar benim düğünüm 23 ağustostu. Çok şükür atlattım. Kuaförü de eşimin bir arkadaşının annesinin yıllardır gittiği kuaförle anlaşarak buldum. Aynı zamanda arkadaşı evlenince gelini de oraya götürmüşler. O çok memnun kalmış. Çekincelerim vardı ama şimdi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Reklam olarak algılanmasın hiç bir bağım yok kuaförle memnun kalmam dışında. Yer istanbul bahçelievlerde jest kuaför ve güzellik merkezi. Yayla nikah dairesinin çaprazında. İşlerinde saç konusunda çok iyiler ve makyajı yapan hanım da bir o kadar iyi. Yaşı biraz var bayanın gözlük kullanıyor. Görünce önce tedirgin oldum ama hem fotoğraf çekimi günü fotoğraf makyajı yaptı hem de kına ve düğün günlerinde ayrı ayrı saçım makyajım yapıldı. Tek kelimeyle harikalar. Resimlerim için ikinci el kısmında nikah gelinliğimi satışa çıkarttım orda görebilirsiniz. Umarım işinize yarar bu bilgi. Sağlıcakla kalın.

13 Eylül 2014 tarihinde düğünüm oldu. Saç ve makyaj için Pelikan AVM’de bulunan MALİ kuaförü seçtim seçmeden önce ben ve annem en az 3 kez görüşmeye gittik. Benim için özellikle makyajın çok önemli olduğunu defalarca işletme sorumlusu Sanem Hanım’a ve makyajdan sorumlu olan Cennet Hanım’a ilettim. Hangi markanın kullanıldığını sorduğumda tüm ürünlerinin MAC olduğunu ve makyajdan yana kesinlikle sıkıntı yaşamayacağımı söylediler. Ben makyaj provası istediğimi söylediğimde ise bunun ücretli olduğunu ve onlara güvenebileceğime dair beni ikna ettiler.
Düğünden bir gün önce hem kına saçımı yaptırmak hem de düğün için saç provası yaptırmak için MALİ kuaföre gittim. Tekrar tekrar makyajı sordum ve randevumu teyit edip çıktım. Nikah saatim erken olduğu için fotoğraf çekimine erken başlamamız gerektiğini ve kuaförden 11.30’da çıkmamızın şart olduğunu söyledim ve randevuyuda bu şekilde aldım. Kendi aralarında ki konuşmalardan Cennet Hanım’ın düğün günü tek olacağını ben ve misafirlerimle yalnızca kendisinin ilgileneceğini duyunca panik oldum. Bundan dolayı yalnız olmamısını rica ettim.
Düğün günü geldi çattı. 8,30’da ben ve misafirlerim kuafördeydik. Eşyalarımızı ağda salonu gibi küçük bir odaya aldılar. Hemen beni ve diğer misafirlerimi saç ve makyaja almaya başladılar. Cennet Hanım tek başına hepimizin makyajını yaptı. Ben daha öncesinde gösterdiğim ve bunun aynısını yaparım dediği makyajı tekrar gösterdim yapabileceğini söyledi ve başladı. Sonuç büyük bir hüsrandı. Ben makyajı beğenmediğimi söyleyince Sanem Hanım geldi , ona bana kullanacakları malzemenin sadece MAC olacağını söylediklerini ama makyajımda sadece bazda kryolan kullanıldı. Göz farım (makyajım sadece beyaz ve siyah göz farından ibaretti) Flormar ve Golden rose , Rimel maybelline’di alığın ise markasını bile bilmiyorum. Bu makyaj malzemeleri kaliteli olabilir fakat profesyonel makyaj için yeterli olduklarını düşünmüyorum.
Bu makyajı beğenmeyince benim fotoğramçı arkadaşımı çağırdılar ve beni istediğim makyajın aynısı olduğuna ama benim yüzümde bu makyajın resimdeki gibi duramayacağına ikna etmeye çalıştılar. Fotoğrafçı arkadaşımız ise isteğim makyaj ile yapılan makyajın ilgisi olmadığını kendilerine defalarca açıkladı.
Makyajı düzeltmek için idari amir olan Sanem Hanım geldi ben bu makyajı istemediğimi ve yüzümü yıkamak istediğimi söyledikçe kendisi eline aldığı ve hem benim hem de tüm misafirlerim için kullanılan sünger ile makyajı hafifletemeye kendi tabiri ile düzeltmeye çalıştı ama dokundukça makyaj daha kötü bir hal aldı. Bana sürekli ‘keşke makyaj konusunda hassas olduğunuzu bana söyleseydiniz ‘ dedi. Defalarca bunu kendisine ve Cennet Hanım’a söylediğimi ifade etmeme rağmen bunu hatırlamadı bile. Bizi sadece banknot olarak gördüğünü çok iyi bir şekilde hisettirdi.
Israrlarım sonucu yüzümü yıkamaya kendilerini ikna ettim. MALİ’nin diğer şubesinden Ebru Şahin geldi ve makyajımı tekrardan yaptı.
Ebru Hanım’a istediğim makyajı söylediğimde çok uygun bir makyaj seçtiğimi söyledi ve birebir aynısını yaptı.
Ebru Hanım makyajımı ve gecemi kurtardı ama MALİ kuaförün yaptığı bu yanlış yüzünden kuaförden saat 14.30’da çıktım. Takdir edersiniz ki İstanbul trafiğinde 3 saat rötar ile yola çıktığım için düğün fotoğraflarımı çektiremedim ve yarı yoldan geri dönmek zorunda kaldım. Koç müzesinde yapılacak olan çekimi iptal edip göz yaşları eşliğinde eve geri döndüm.
MALİ kuaför iyidir kötüdür diyemem yalnızca bana en özel ve güzel olması gereken günümde yaşattıkları bu travma için teşekkür ederim. Şuan da 1 tane bile düğün fotoğrafım yok bunu nasıl telafi edebilirler bu mümkün müdür bilmiyorum.
Sizlerle bunu paylaşmak istedim benim gibi mutsuz olmak istemiyorsanız daha önceden denemeden kesinlikle en özel gününüzde kendinizi teslim etmeyin ve sakın güvenmeyin.

KIZLAR SAKIN MARJİNAL KUAFÖRE GİTMEYİN. DÜNRÖFLE İÇİN GİTİM SAÇLARIM YANDI ELİMDE KALDI!!!!!!! ALLAH ISLAHETSİN REZİL ETTİLER SACLARIMI. KİM NE DERSE DESİN ALDANMAYIN. KENDİLERİ KÜSTAH VE İLGİSİZ. KEYİFLERİNE GÖRE HAREKET EDİYORLAR. SAKIN AMAN SAKIN DİYORUM

Nişan saçımı Bakırköy SSM de yaptırdım. Makyaj çok iyi hiç bir sıkıntı yok fakat saçım çok kötüydü
aynı şekilde kardeşimin saçı da hiç istediğimiz gibi olmadı
fotoğraf çekimine gidene kadar saçlar bozuldu saçımı evde yaptım sananlar bile olmuş
belki benim şanssızlığıma denk geldi bilemiyorum ama benim deneyimim bu şekilde malesef ve kimseye tavsiye etmiyorum.

X