Gelinlik Modelleri istanbulda gelinlikçi

Ben gelinliğimi fatihte buket modaevine diktirmiştim.Çok da memnun kaldım.Herkes çok beğenmişti,benim de içime çok sinmişti.Burayı önerebilirim...

Orada bir sürü gelinlik mağazası var.Fiyatlar da bütçeye göre değişiyor.Benim diktirdiğim yer biraz pahalı bir yerdi. 2,5 sene önce 3000 tl idi. Ama peşin verince 2000 tl ye kadar indirdiler.Ama dediğim gibi çok memnun kaldım.Çok daha uygununu da çok daha pahalısını da bulabilirsin.

benmde ıhtıyacım var bunaa cok kafam karıstı benmde:S şirinevlerde bıyere baktım guzeldı ama cokta ıcıme sınmedı fatıhı bende duydum ama dırek ısım verrısenız cok ıy olur.:KK3::KK3::KK3::KK3:

canım aslında bu hazır mı dikim mi meselesi en çok bedenle ilgili. yani düzgün bir fiziğiniz varsa 36-38 beden, orantılı, hazırlar da gayet cazip. akay gelinliğin mesela outletinde çok güzel modeller 1000 lira 1300 lira. ya da pronovias bile bulunabilir internetten o civarda bir fiyata.

ama fiziğiniz düzgün değilse dikim daha iyi galiba. en azından benim fazla kilom olduğu için ben dikim yaptıracağım.

benim de istanbulda dikim için modaevi önerilerine ihtiyacım var. bütçem 2500e kadar çıkabilir.

canım aslında bu hazır mı dikim mi meselesi en çok bedenle ilgili. yani düzgün bir fiziğiniz varsa 36-38 beden, orantılı, hazırlar da gayet cazip. akay gelinliğin mesela outletinde çok güzel modeller 1000 lira 1300 lira. ya da pronovias bile bulunabilir internetten o civarda bir fiyata.

ama fiziğiniz düzgün değilse dikim daha iyi galiba. en azından benim fazla kilom olduğu için ben dikim yaptıracağım.

benim de istanbulda dikim için modaevi önerilerine ihtiyacım var. bütçem 2500e kadar çıkabilir.

kadıköy şulem moda evini öneririm ben ilk oraya gittim beğendiğim modele dikim 1700 dedi ama sonradan hazır alıp kiralamayı düşündüm şuan hala karar vermiş değilim bedenim çok ince sayılmaz bugun dendıgım bi gelınlık tam oturdu üstüme belkı sırt kısmı biraz daha bol olabılr hala snuca baglayamadım ya snir oldummmm:KK36::KK36:

ben kadıköy, ümraniye, fatih gezdim. arada çok bir fiyat farkı yok genelde aynı kalite benzer fiyata. ama fatih biraz daha pahalı. ben kadıköyde karar kıldım.

bütçen ne kadar olur?

arkadaşlar fatihten karagümrüğe doğru gelinlikçi dolu.
en pahalıdan en ucuza bulabilirsiniz. seçenek bol.
iyice gezin

bende fatih buket moda evinden kiralayacağım. üzerime göre dikiliyor 1700 kiralık 2000 satılık denildi sonunda 1400e anlaştık .. çok beğenerek seçtim ve içime sindi. bu hafta içi provaya gideceğim tekrar.

Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

X