Tüp Bebek Merkezleri İstanbul’da hangi tüp bebek merkezlerini önerirsiniz?

Kızlar bende bahçeci düşünmüştüm ama embriyo vakasından sonra güvenmedim. istemeyerek bir anne taşıyıcı oldu ve embriyo karıştırıldı. Ben liv hospital deniz gökalp görüşmeye gittim.çok naif ve ilgili başladım tedaviye☺ 3 arkadaşımda gebe kaldı.
Merhabalar çok güzel hayirli olsun tüm arkadaşlarına ve tabiki de sana inşallah çok güzel sonuçlar alırsın.. liv hospital nerde acaba bende düşünüyorum şuan araştırıyorum Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin emeklerimiz boşa gitmesin inşallah

bende aynıı şekilde aklınızda sorular varsa yardımcı olabilirim bende bahçeci fulyada tedavi oldum kızlar

Kaç gün iğne kullandınız hangi dozda hangi iğne? Bunlar dışında başka ne kullandınız? Vitaminleri de söyler msnz? Opu sırasında tamamen mi uyutuluyor yoksa lokal mi? Ben korkuyorum anesteziden nedense, zaten topu topu 4 yumurtam var uyutmadan olmaz mı bu? Sizin kaç yumurta toplandı?

ben 12 gün iğne kullandım opuda anestezi verdiler tamamen uyutuluyorsun ama hafif bi anestezi işlem biter bitmez uyandırıyorlar zaten. transferde anestezi yok ama.

kızlar daha önce yazdım mı bilmiyorum ama ben istanbul için kesinle bahçeciyi ve özellikle canım doktorum ebru hanımı tavsiye ederim

Merhabalar kaçıncı denemede pozitif oldu acaba? Memnun muydunuz doktorunuzdan, sürecinizi anlatırsanız dinlerim tabi :)
ikinci denemede pozitif oldu. En büyük tavsiyem o kadar ilacı, iğneyi yedikten sonra sıcağı sıcağına transfer yaptırmamanız. Hemen embriyoları dondurtup 2 ay kendinize dinlenme süresi verin, vücudunuz toparlanınca başarı şansı artıyor. Ben bunu yaşayarak gördüm. O kadar hormon yüklendikten sonra vücut kendini adet olmaya hazırlıyor ve tutmuyor. Ama dinlendikten sonra transfer daha başarılı oluyor.

Merhabalar kaçıncı denemede pozitif oldu acaba? Memnun muydunuz doktorunuzdan, sürecinizi anlatırsanız dinlerim tabi :)
Doktorumdan çok ama çok memnunum. Doğumdan sonra da rutin kontroller vs. için kendisine gideceğim. Sadece tüp bebek olarak bakmıyorum. Profesör Bülent Baysal bulunabilecek en iyi doktordur. Çok fazla konuşmaz ama konuşmaması iyidir çünkü sorun yoktur :) sorun olursa konuşur. Güvenle kendimi emanet ettiğim doktor. Bir de ben embriyoyu transfer ettim işim bitti demez. Herhangi bir sorun olursa what's app'tan yazın anında cevaplar, yönlendirir. 22. haftada renkli ultrason çektirmiştim. Rahim ağzı yetmezliğim çıkmıştı. Beni takip eden Reyap'taki doktor eve git yat dinlen geçer dedi. Ben bir hafta yattım evde ama içim içimi yedi. Bülent Bey'e sonucumu gönderdim. Hemen serklaj yaptır dedi. Paragöz biri de değil, illa gel ben yapayım da demedi. Ben yakın olan bir devlet hastanesine gittim, serklaj yaptılar ve tam zamanında gelmişsiniz dediler. Bülent Bey evladımın rahmime düşmesine vesile oldu, sonra onun hayatını kurtardı. O kadar harika bir doktor.

Yeni gördüm mesajınızı, teşekkür ederim bilgi için ayrıca çok sevindim sorun yaşamamanıza, bebeğinizin sağlıklı olmasına. Doktorlar sıcak transfer ya da dinlendirme arasında çok fark görmediklerini yani başarı üzerindeki etkilerinin ispatlanmadığını söylüyorlar tabi ama denenebilir tabi. Teşekkürler 😊

Merhaba arkadaşlar,
Tüp bebek yapmak için Suan aklımda olan 3 yer var ama sizin tavsiyelerinize de açığım..

1- İstanbul tüp bebek merkezi
2- bahçeci tüp bebek merkezi
3- memorial tüp bebek merkezi

Yorumlarınızı bekliyorum 🙏
Florya Medical Park Dr can koşal

4 yıllık evliyim.3 yıldır istememize rağmen doğal yollardan çocuğumuz olmayınca tüp bebek hakkında fikir almaya karar verdik.Internetten araştırarak Pendik Medikal Parkta Doç.Dr Murat Bozkurt'a muayene olmaya karar verdik.Murat hocanın ilgisi,guleryuzu,sanki hastası değil de yakın arkadaşı gibi bizimle sıcak sohbeti,tüp bebek hakkında verdiği bilgiler tedaviye başlama kararimizi hızlandırdı.Tedaviye gonal-f 225 lik dozlarla başladık.10 gün devam ettik.Yumurtaların gerekli olgunluğa ulaşması sonucu çatlatma iğnesini oldum.Yumurta toplama işlemi gece saat 1'e denk geliyordu.Isteselerdi sonraki sabaha birakabilirlerdi,ama Murat hocam ve ekibi gece saat 1 de benim için hastane de hazırdı.Hastaneden biz ayrıldığımızda saat 4 e geliyordu.Geceyi büyük bir ozveriyle benim için orada geçirdiler.Sonuç olarak 19 yumurtam toplandı.17 tanesi uygun oldu ve dollendi.Bugün 6.gundeyiz ve 14 tane embriyo iyi durumda.7 tanesi 1.kalite 😊😊😊Burada çok güzel bir planlama olduğunu düşünüyorum.Ayarlanan ilac dozlari,tam zamanında yapılan yumurta toplama ve embriyolarin gelişimini sağlayan merkez.Şu an rahmi dinlendiriyoruz.Eminimki uygun zaman geldiğinde doktorumuz transferi gerçekleştirecek ve bizde hayırlısıyla bebek sahibi olacağız.Kafamda çok sorular vardı.Ama ılk görüşmeye gittiğimizde bunların hepsi cevap buldu.Ve şimdiye kadar aldığımız sonuçlar çok güzel. Pendik Medikal Park Doç.Dr.Murat Bozkurt hocama çok teşekkür ederim.

4 yıllık evliyim.3 yıldır istememize rağmen doğal yollardan çocuğumuz olmayınca tüp bebek hakkında fikir almaya karar verdik.Internetten araştırarak Pendik Medikal Parkta Doç.Dr Murat Bozkurt'a muayene olmaya karar verdik.Murat hocanın ilgisi,guleryuzu,sanki hastası değil de yakın arkadaşı gibi bizimle sıcak sohbeti,tüp bebek hakkında verdiği bilgiler tedaviye başlama kararimizi hızlandırdı.Tedaviye gonal-f 225 lik dozlarla başladık.10 gün devam ettik.Yumurtaların gerekli olgunluğa ulaşması sonucu çatlatma iğnesini oldum.Yumurta toplama işlemi gece saat 1'e denk geliyordu.Isteselerdi sonraki sabaha birakabilirlerdi,ama Murat hocam ve ekibi gece saat 1 de benim için hastane de hazırdı.Hastaneden biz ayrıldığımızda saat 4 e geliyordu.Geceyi büyük bir ozveriyle benim için orada geçirdiler.Sonuç olarak 19 yumurtam toplandı.17 tanesi uygun oldu ve dollendi.Bugün 6.gundeyiz ve 14 tane embriyo iyi durumda.7 tanesi 1.kalite 😊😊😊Burada çok güzel bir planlama olduğunu düşünüyorum.Ayarlanan ilac dozlari,tam zamanında yapılan yumurta toplama ve embriyolarin gelişimini sağlayan merkez.Şu an rahmi dinlendiriyoruz.Eminimki uygun zaman geldiğinde doktorumuz transferi gerçekleştirecek ve bizde hayırlısıyla bebek sahibi olacağız.Kafamda çok sorular vardı.Ama ılk görüşmeye gittiğimizde bunların hepsi cevap buldu.Ve şimdiye kadar aldığımız sonuçlar çok güzel.Pendik Medikal Park Doç.Dr.Murat Bozkurt hocama çok teşekkür ederim.

bende aynıı şekilde aklınızda sorular varsa yardımcı olabilirim bende bahçeci fulyada tedavi oldum kızlar
Merhaba,
bende bahçeciyi düşünüyorum artık .
süreç nasıl işliyor yumurta azlığı ve kaliteli embriyo elde edemiyoruz.
bugüne kadar iyi merkezlerde 7-8 deneme yaptık bahçeci kaldı denemediğimiz yumurta kalitesinde sorun olup iyi sonuç alan var mı acaba ?

canım öncesinde vitamin falan kullandırabiliyor bahçeci rezerv azlığı varsa. Bazen havuz yapıyorlar br kaç defa toplayıp çok daha fazla yumurta elde etmek için. Bahçeci bu işte gerçekten iyi ön görüşmeden para almıyorlar git görüş sende

X