Tüp Bebek Merkezleri İstanbul’da hangi tüp bebek merkezlerini önerirsiniz?

tedavi protokolüm uzun sürdü canım arada rahim dinlendirme yaptılar çünkü bekledik transfer için. 10-12 gün iğne falan kullandım sonra yumurtam toplandı 5. Güne kadar takip edip dondurdular sonra bahçecinin rutin politikasıymış genelde dondurup sonra transfer ediyorlarmış rahim dinlensin ilaçlardan arınsın dedi doktorum sonra nihayet mutlu son.

tedavi protokolüm uzun sürdü canım arada rahim dinlendirme yaptılar çünkü bekledik transfer için. 10-12 gün iğne falan kullandım sonra yumurtam toplandı 5. Güne kadar takip edip dondurdular sonra bahçecinin rutin politikasıymış genelde dondurup sonra transfer ediyorlarmış rahim dinlensin ilaçlardan arınsın dedi doktorum sonra nihayet mutlu son.
Sorun neydi peki canim? Ben de basladim remzi beyde

canım benim rezervimde sorun vardı daha önceki denemelerimde iyi kalite embriyomda olmuştu ama tutunmadı o tutunmama için rahim dinlendirm yapıldı yumurta rezervim az olduğu içinde tedavi öncesi takviyeler falan kullandım

canım benim rezervimde sorun vardı daha önceki denemelerimde iyi kalite embriyomda olmuştu ama tutunmadı o tutunmama için rahim dinlendirm yapıldı yumurta rezervim az olduğu içinde tedavi öncesi takviyeler falan kullandım
Anladim canim,cok teşekkürler. Bakalım ben napicam,bizde este problem

Canim, remzi bey bana maxijuno diye bi vitamin başladı, sen de kullanmış miydin tedavi öncesi?

ben de dün yeditepe üniversitesi hastanesinden profesör erkut attar ile görüştüm, tedaviye orada başlamaya karar verdim, oldukça ilgili geldi bana. umarım hayırlısı olur, ilerleyen süreçlerde olumlu olursa buradan duyuracağım ben de :)

Tesekkirler hersey gonlunuzce olsun insallah
amin hepimiz için inşallah sonuçlar olumlu olur. insanın başına gelmeyince böyle yerlerin olduğunun bile farkına varmıyormuş onu öğrendim. dün arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim yeditepeye ancak burada baktım çok farklı merkezler yazıyor. umarım hayırlısı olur :)

canım benim rezervimde sorun vardı daha önceki denemelerimde iyi kalite embriyomda olmuştu ama tutunmadı o tutunmama için rahim dinlendirm yapıldı yumurta rezervim az olduğu içinde tedavi öncesi takviyeler falan kullandım. doktorum remzi beyden de çok memnundum yine tercih etmem gerekse yine onu tercih ederim

X