istanbulda iğneli epilasyon deneyimlerim

merhaba seans olarak söylemek mantıksız, tur olarak söyleyeyeim: göbek-göğüs bölgem 4 turda bitti. kol bölgem de 3-4 turda bitti. seanslar kişiden kişiye değişir. mesela ilk seansım göbeğin yarısı 3 saat sürmüştü öyle söyleyeyim. 2 kol ilk seans toplam 3 saat sürmüştü. işin ehli yaparsa kesin bitiyor. mesela kollarımın ilk seansı 3 saat sürdü. 2. seansı 2 saat sürdü.çünkü çoğu ilk turdan yok olmuştu. sonnraki seanslar 1 saat ,yarım saat şeklinde ilerledi. tek tük çıkanlar var onları da önemsemiyorum. onlar için de bi ara gidicem 10 dk lık işlem yeter diye düşünüyorum. her gidişimde en başından beri kaşlarımdaki aykırı kılları da hep aldırdım. o zamandan beri hiç kaşımı almadım-kuaföre gitmeme de gerek kalmıyor. benim kaşlarım daha çıkmadan kendini deri altında gösterirdi. her gün işe gitmeden kaş aldığımı hatırlıyorum. her yere geç kaldığımı hatırlıyorum .çok şükür kurtuldum. hayat standartlarım arttı resmen. kaş için aynı sorunu yaşayan varsa,cımbızla geziyorum diyen varsa şiddetle tavsiye ediyorum...
Yazıyı tam okumadım ama besttem tüy inceltici krem çok güzel lazer yaptırıp besttem tüy inceltici Krem kullananlar hep çok memnun

Ya ben gidiyordum ama iyi temizlemiyor ya evet dk ücreti 3 lira ama gerçekten de yavaş aynada baktığımda çoğu kıllarımı görebiliyorum :KK43:
Kesinlikle. Detaycı değil. Yavaş bi kadın. Benim kol çok seyrekleştiği halde bi sürü kılı atlamış.en uyuz olduğum hareketi de Her kıl alışında diğer eliyle kılı uzaklaştırması. Bu ciddi bi zaman kaybı. 20 dk gideceğine 40 dk gidiyor böyle yapınca. Yapması gereken seri bişekilde hiç beklemeden kıl alması. Yakınlarda Başkasını bulamadığım için mecbur kalıp tekrar gidicem. Fakat o kadar dolmuş ki. 10 dk llık randevu bile vermiyor. Ve en sinir olduğum şey gecen bi randevu ayarladım gitmiş başkasına vermiş randevuyu sorumsuz kadın. Özür bile dilemedi. Bi daha gitmem

Haklısın o yüzden artık gitmiyorum.Çünkü güzel temizleyemiyor.Aynada baktığımda çoğunu hala görebiliyorum.Şevval güzellik salonuna gittim bugün Canan hanım yaptı elide hızlı ve bilgili deneyimli bir kadın.Yüzüm ter temiz oldu 40 dk da falan
Evet ben de yazdıklarımı geri alıyorum. Hiç de iyi bi kadın değil. Randevu ayarladım gitmiş başkasına vermiş sorumsuz. Özür bile dilemedi. Çalışan bir kadınım. Anca bi gün ayarladım. Başkasına verdim diyor utanmadan. Tekrar randevu almak istedim hiç yardımcı olmadı. Kimse gitmesin bence.

Semra hanımın instigram yorumlarına bakarken perizat iğneli epilasyon dıye bırı yorum yapmıs oda canım arkadasım yazmıs sanırım arkadaslar. semra hanıma sordum tavsıye edermısınız tabıkı ederım falan dedı emın olamadım bana cok yakın gıtsemmı? dharmamed gıdıyordum çokçok pahalılaşmış hayatta ödeyemem. semra hanımda randevular dolu randevu vermıyor. ne yapacagımı sasırdım

Semra hanımın instigram yorumlarına bakarken perizat iğneli epilasyon dıye bırı yorum yapmıs oda canım arkadasım yazmıs sanırım arkadaslar. semra hanıma sordum tavsıye edermısınız tabıkı ederım falan dedı emın olamadım bana cok yakın gıtsemmı? dharmamed gıdıyordum çokçok pahalılaşmış hayatta ödeyemem. semra hanımda randevular dolu randevu vermıyor. ne yapacagımı sasırdım
Semra hanıma gitmeyin zaten. Randevu ayarlasanız bile başkasına veriyor.. onun yüzünden 1 aydır kaldım böyle. Te 21 nisana verdi randevu. Hatasını telafi bile etmedi. Paraya doymuş anlaşılan.. arkadasını deneyebiliriz. Giderseniz buraya yazar mısınız?belki daha hızlıdır

Merhaba, bu konuda bu kadar detaylı yazdığınız bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler. Kızlar ben ilk defa iğneli epilasyona başlayacağım (öncelikle favori bölgesi için) ve tercihen Anadolu yakasında bir yer bulmak istiyorum. Sizce ilk olarak nereye gitmeliyim yanlış bir şey olacak diye çok korkuyorum Semra hanımı düşünüyordum burdaki yorumları gördükten sonra vazgeçtim ondan şimdi nereye gitsem bilemiyorum. E ezgi3858

Merhaba, bu konuda bu kadar detaylı yazdığınız bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler. Kızlar ben ilk defa iğneli epilasyona başlayacağım (öncelikle favori bölgesi için) ve tercihen Anadolu yakasında bir yer bulmak istiyorum. Sizce ilk olarak nereye gitmeliyim yanlış bir şey olacak diye çok korkuyorum Semra hanımı düşünüyordum burdaki yorumları gördükten sonra vazgeçtim ondan şimdi nereye gitsem bilemiyorum. E ezgi3858
Bence anadoluda doğru düzgün yapan yok. (Bm hemüz bulamadım.) Bakırköye neka ya gidin iyi bi başlangıç için. Marmaray ile kolay gidiliyor

Ochomed derya hanımla ilgili bir bilginiz, duyumunuz vs. var mı acaba Anadolu yakasında Kadıköy'de yeri. E ezgi3858
Bilgim yok. Ama o tarz yerler hem pahalı hem deneyimli kişiler çalışmaz. Yine de denemek isterseniz az dk denersiniz. Ne ka ile karşılaştırırsınız. Benim bildiğim Hakkıyla yapan iki yer neka ve şevval güzellik canan hanım.

Kötü yorumlara baktığınız kadar bu konunun kişisel olacağını da düşünün bence.Şu yaşıma kadar çok yer denedim igneli epilasyon olarak ama hiç sonuc almadım, şanslıymışım ki cildimde kötü etki bırakmadı. Semra hanımı cok tavsiye eden oldu ve ona basladım.1-1.5 yıl arası süren bi dönemim oldu, burada 3-4 kere gitmeyle düzelecegini sananlara da cevabım olsun.3-4 gün diyet yapıp tartıya cıkıp aaa kilo vermemisim diyen insanlardan farkınız yok, akıl mantıga sıgmaz bi kere.Neyse, düzenli giderseniz ve sabredersiniz elbette bitecektir ben şuan yurtdısına tasındım, keske gitmeden önce baska bölgeler icin de işlem yaptırsaydım cok pismanım.

Evet ben de yazdıklarımı geri alıyorum. Hiç de iyi bi kadın değil. Randevu ayarladım gitmiş başkasına vermiş sorumsuz. Özür bile dilemedi. Çalışan bir kadınım. Anca bi gün ayarladım. Başkasına verdim diyor utanmadan. Tekrar randevu almak istedim hiç yardımcı olmadı. Kimse gitmesin bence.
O kadar bana emek vermis bi kadına bu kötü yorumu görünce duramadım pardon.Sen çalışan bir kadınsın da o degil mi?Utanmıyor musun peki kimse gitmesin bence derken? İnsanların alacağı kaliteli hizmetten mahrum bırakma, isteyene öncesi sonrası fotograflarımı seve seve gösteririm, piyasada o kadar yüksek fiyata kalitesiz hizmet veren varken bu kadına yazılan sey beni com rahatsız etti, haddini bil bence

Son düzenleme:
Ben Semra hanıma gidiyorum kendisini buradaki tavsiyeler üzerine bulup gittim. 3. Seansım bitti 4. Seansa gidicem 3 Mayısta. Gerçekten çok azalma oldu. Lazerden dolayı sertti benim kıllarım çene bölgemde. 2. Seansta bile inceldiler. Ayrıca daha öncede başka yere gidip memnun kalmadığım için semra hanıma başlamıştım denemek için. Diğer yerde canım daha çok acıyordu semra hanımda daha az acıdı. Elide hiç yavaş değil buradaki yorumları neye dayanarak yazdınız ilginç. Çokta iyi niyetli bir bayan. Hatta randevu konusunda da yardımcı oluyor arada iptaller oldumu dönüş yapıyor sizi mağdur etmemek için. Ayrıca çift el çalışıyor ve asla yavaş değil. Annemde benden görüp heveslendi onuda götürücem daha sonrası için. Semra hanımı herkese tavsiye ediyorum buradaki yorumlara bakıp lütfen fikrinizi değiştirmeyin. En azından gidip görüşün. Görüşünce anlıcaksınız zaten

Semra hanımla kişisel bir problemim yok. Burada kadınlara yardımcı olmak için bu konuyu açtım. Bu işte zaman çok çok önemli. Paradan bile önemli. Yani hız çok önemli. Ve karşındaki insanın planlı, düzgünce randevularını not alan biri olması. Ben deneyimimi paylaştım sadece. Ona hızlı diyorsanız, hızlı yapan görmemişsinizdir. İllaki bitmiştir kıllarınız. Bn zaten kılları iyi bi şekilde yaktığını söylüyorum. Ama 20 dk lık işi 40 dk da yaptığını burdaki insanlara söylemek zorundayım. Bir çok yer denedim. Karşılaştırma yapabiliyorum. Semra hanım da özünde iyi bi insandır, yavaş olması benim için yine sorun olmadı. Önemli olan işinde iyi olması. Randevuda beni mağdur edip özür bile dilememesi rahatsız etti. Denemek isteyen gitsin denesin banane. Ben burda insanların ekmeğiyle oynamıyorum gercekleri yazıyorum. O iğnenin altına yatıp saatlerce acı çekiyoruz, milyarlarca para ödüyoruz.en iyisini arastırıp bulmak burdaki kadınların en doğal hakkı. Kolay bi sürec değil. Kadın kılı alıyor, eliyle düşmüş kılı silkeliyor kolumdan. Orada 4 sn gidiyor. 4 sn de 4 kıl alabilir. Benim zamanıma parama yazık değil mi. 20 dk lık sürec 40 dk oluyor. Siz bilirsiniz. Deneyimlediğim her kadına gidem kişi anlar ancak yazdıklarımı.

O kadar bana emek vermis bi kadına bu kötü yorumu görünce duramadım pardon.Sen çalışan bir kadınsın da o degil mi?Utanmıyor musun peki kimse gitmesin bence derken? İnsanların alacağı kaliteli hizmetten mahrum bırakma, isteyene öncesi sonrası fotograflarımı seve seve gösteririm, piyasada o kadar yüksek fiyata kalitesiz hizmet veren varken bu kadına yazılan sey beni com rahatsız etti, haddini bil bence
Gelip saçma sapan haddini bil falan yazamazsın! Ben buradaki kadınlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Kimse gitmesin derken utanmıyorum. Randevu not almayı unutan bir kadınla bu iş yapılmaz.

X