Istanbulda kalıcı makyaj yapan iyi bir yer ?

Ratinin Hisleri

Hayatafransızkadın.
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2011
1.126
74
arkadaşlar kaslarımdan cok rahatsızım hem seyrek hemde kısa yuzume küskün bır ıfade verıyor.Hep kavıslı kaşlara ozenmısımdır.İstanbulda bu işi cok ıyı yapan bır yer onerebılır mısınız ozellıkle kendısı yaptırıp memnun kalanlar burada yazamazsanız ozelden atabılırsınız bır aya kadar unıversıteye gıdıcem bu sure ıcınde yapmam lazım lutfen cevaplarınızı beklıyorum

Son düzenleme:
Kesinlikle Dilek Saruhan derim hem çok ilgili hem de çok başarılı bir makyöz yeri beşiktaşta bende kalıcı dudak makyajı yaptırmıştım kendisine tavsiye ederim

arkadaşlar kaslarımdan cok rahatsızım hem seyrek hemde kısa yuzume küskün bır ıfade verıyor.Hep kavıslı kaşlara ozenmısımdır.İstanbulda bu işi cok ıyı yapan bır yer onerebılır mısınız ozellıkle kendısı yaptırıp memnun kalanlar burada yazamazsanız ozelden atabılırsınız bır aya kadar unıversıteye gıdıcem bu sure ıcınde yapmam lazım lutfen cevaplarınızı beklıyorum
Etiler Long Time Beauty instagram'dan bak istersen longtime_beauty

anadolu yakasındayım .buralara yakın bir yer arıyorum arkadaşlar.hem hijyen hem uzman olan kalıcı makyaj yapan iyi bir yer bilen varsa paylaşın lütfen.

anadolu yakasındayım .buralara yakın bir yer arıyorum arkadaşlar.hem hijyen hem uzman olan kalıcı makyaj yapan iyi bir yer bilen varsa paylaşın lütfen.
önermeyeceğim bir yer var:) ben 3 yıl kadar önce uğurkanda tuba adında birine yaptırmıştım. 2-3 yıllık olduğunu söylediği kaş hala duruyor ve hiç beğenmiyorum. normal dövem yapmış anladığım kadarıyla

X