İzmir burun estetik doktor önerisi

zeyseyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2023
14
0
23
Merhaba arkadaşlar İzmir’de önerebileceğiniz estetik doktoru var mı ? Burnumu yaptırmak istiyorum kafam çok karıştı araştırdığım doktor listesini yazıyorum ama başka önerdiğiniz varsa söyler misiniz lütfenn

Can kopal
Fırat demirtaşoğlu
İbrahim korhan
Ali Oğuz demir
Enver altaş
Düzgün Ateş
Seyithan kırtay
Mehmet durmuşoğlu
Fatih Uygur
Yiğit Özer tiftikçioğku
Ercan Pınar
Fahri mola
Murat songu
Bora karaali
Halis ünlü(tercihim değil galiba )

Kardeş Dr önerim yok ama ameliyat olmamani öneririm hemde şiddetle. Doğal burun gibisi var mı beni de uyaran olsaydı keşke hayatımın en zor günlerini geçirdim zamanı geriye alabilseydik keşke asla önünden bile geçmezdi.

Kardeş Dr önerim yok ama ameliyat olmamani öneririm hemde şiddetle. Doğal burun gibisi var mı beni de uyaran olsaydı keşke hayatımın en zor günlerini geçirdim zamanı geriye alabilseydik keşke asla önünden bile geçmezdi.
Neden öyle düşünüyorsunuz hangi doktora oldunuz acaba

Internette gezen yan profil fotolara aldandım. Önden çok farklı Bi insan gibi oldum yıllardır alıştığım yüzüm değişti Bi anda adapte olamadım ben ben değil gibiyim. Para israfı Allah en güzel şekli verendir çok iyi anladım ama benim için iş işten geçti. Güzel burun değil benim isteğim kendi orijinal burnumla kalsaydım. Dr bana önce sonra göstermedi gösterse asla olmazdım. Size de tavsiyem olmayın. Olunca geri dönüşü yok ve bir çok riski var öyle int göründüğü gibi kolay değilmiş aldanmayin.

Serap Köybaşı Şanal hocaya 10 ay önce amleiyat oldum. Kesinlikle hem işlevsel hem estetik olarak bana nefes oldu. Ameliyat sonrası hiçbir zorluk yaşamadım. Apartman gibi burun istemeyenlere tavsiyemdir.

Merhaba arkadaşlar İzmir’de önerebileceğiniz estetik doktoru var mı ? Burnumu yaptırmak istiyorum kafam çok karıştı araştırdığım doktor listesini yazıyorum ama başka önerdiğiniz varsa söyler misiniz lütfenn

Can kopal
Fırat demirtaşoğlu
İbrahim korhan
Ali Oğuz demir
Enver altaş
Düzgün Ateş
Seyithan kırtay
Mehmet durmuşoğlu
Fatih Uygur
Yiğit Özer tiftikçioğku
Ercan Pınar
Fahri mola
Murat songu
Bora karaali
15 dr arasında benim doktorumun olmamasına sevindim🙃

Can kopal
Fırat demirtaşoğlu
İbrahim korhan
Ali Oğuz demir
Enver altaş
Düzgün Ateş
Seyithan kırtay
Mehmet durmuşoğlu
Fatih Uygur
Yiğit Özer tiftikçioğku
Ercan Pınar
Fahri mola
Murat songu
Bora karaali
Ben yaklaşık 5-6 yıldır Dr Yücel Birinceye yüzümle ilgili herşeyi yaptırıyorum ilk önce burun ameliyatımı sonra botox dolgu ve yüz estetiği ilgili her şeyi yaptırdım o kadar doğal ve güzel yapıyor ki beni her gören arkadaşım dostum kardeşlerim ve çevremdeki herkesi yönlendirdim güzel olan ve mutlu eden tarafı ise kimse gittiğine pişman olmadı olan varsa gelsin beni bulsun bu kadar netim DR YÜCEL BİRİNCİ konusun da kızlarrrr

X