Bebek Beslenmesi İstanbul'da süt bağışı yapabilirim.

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Çok halis bir niyetle paylasiyorsunz maşaAllah. Bildirim geldi diye düşüncemi diyeyim. Yarın öburgun cocgunz süt kardeşleriyle evlenirde çocukları sağlıksız olursa, dini boyut gerçeği değişmeyecek. Verdiğiniz kişilerin bilgilerini alın süt kardeşlerini çocuk bilsin naçizane önerim. Bu önemsenmeyecek bir bağ deyil
Süt kardeş olmanın da belli kuralları var diye biliyorum.. Annenin bizzat memesinden emmiş olması bunlardan bir tanesi diye hatırlıyorum. Yani bu şekilde süt kardeşi olmuyor. Belki yanlış biliyorum araştırmak lazım.. Ama yine de bu şekilde süt bağışı yapmak ne kadar doğru bilemiyorum çok iyi niyetle düşünülmüş orası belli.

Süt kardeş olmanın da belli kuralları var diye biliyorum.. Annenin bizzat memesinden emmiş olması bunlardan bir tanesi diye hatırlıyorum. Yani bu şekilde süt kardeşi olmuyor. Belki yanlış biliyorum araştırmak lazım.. Ama yine de bu şekilde süt bağışı yapmak ne kadar doğru bilemiyorum çok iyi niyetle düşünülmüş orası belli.
Yok kardeşim kasıklarda içse süt kardeş olur.

İstanbul'da Anadolu yakasında annemin dondurucusunda, Avrupa yakasında benim dondurucumda çok sayıda anne sütü var.

İsteyene bağışlayabilirim. 100 ml.lik poşetler. (Dini konuda akıl verilmemesini rica ediyorum)

Kanser hastaları da talep edebilir. Oğlum 16 Kasım'da doğdu. Sütleri 22 Kasım'dan itibaren biriktirdim.

Alkol sigara hiç kullanmadım. Sağlıklı besleniyorum. Bir hastalığım yok. Bu kadar sütü atmak istemiyorum.
Hala bagistami

Benim sorum şuan 10 aylık bebeğim var sütüm azaldı ,bu kadar sütün olması için özel birşey yapıyor musunuz,sütümün artması için ne yapabilirim
'İmom latte' vitamin kullanıyorum. Özel birsey yapmıyorum. Birde mochi süt pompası var. Bir memeyi emerken diğerinden yavaşça sağılıyor.meme sonuna kadar satılırsa tam bosaltilirsa tamamiyle süt bir sonraki emzirmede artiyor

X