Istedigim adaletti ama bu şekilde değil..

Hakkınıza girilmiş ki duanız kabul olmuş.
Üzücü mü üzücü ama ben geline yaparım ama başıma gelmez diye düşünmeyecekti. Kocaman kadınlar, güya anneler. Onun kızıysa siz de başka bir annenin kızısınız.
Pişman olması gereken onlar, helallik istemesi gereken onlar. Ezilip bükülmeyin. Dik durun

allah birinin ahını alacaksa en acıtacak yeri bilir ve çoğu kadının en hasas noktası evladıdır,en çok evlat da canı yanar... beddua etmek iyi değil birine kızarsam da allaha havele eder geçerim ama kendim de dikkat ederim kimsenin ahını,bedduasını almamaya ...mazlumun ahı tahtından eder padişahı demişler

ben olsam annende bana aynilarini cektirdi der kenara cekilirdim .
ayrica esiniz niye anmesine anlatiyor 1. suclu esiniz
kendinizide benim yuzumdennokdu ben beddua ettim diye suclamayin

Bi tanıdığın demişti senin annen de bana yaptı diye görümcesi demiş ki ama benim annem iyi niyetliydi.
Hiç akıllarına gelmemiştir bence hatta demişlerdir biz ne iyiydik darlamadık gelini ama bizim kızımızı kayın validesi daralıyormuş diyorlardır.

Benim eşim gidecek, bu kadar özelimizi annesine anlatacak. Önce şok olur sonra ağzının payını verirdim. Kv den de beklentim oğluna ağzının payını vermesi olurdu. Zincirleme hata resmen sizdeki durum. Al birini vur ötekine olmuş. Niye izin veriyorsunuz ki hayatınızda böyle şeyler olmasına?

Keşke görümcene ah etmeseydin yinede.Onun suçu yokmuş çünkü.Muhtemelen kayınvaliden sana yaptıklarını hatırladığı için gözüne bakıyor.

X