Buharlı Ütüler İstediğim gibi ütü bulamıyorum. Yardımmmm Lütfen

Ya valla bilmiyorum parası da maşAllah yani

Philips. Gerçekten aldığım hiç bir ürününden şikayetim olmadı.

Philips in azur serisi mi? Ondan memnun olmayan çok kişi var ya azur düşünüyordum da vazgeçtim. Ama başka ütüleride var galiba onlardansa bilmiyorum hangisi sizdeki?

Yok açmıyor lanet kendini bile zor ısıtıyor yani o derece valla az buz para da vermedik

Amaaan kırışık açmıyorsa hiç yanaşmam deli oldum aldığım ütülerden ne zaman ütü yapacak olsam kriz geliyor :) Verilen paraya yazık ya

Kazanlı ütüde de ısınması zaman alıyormuş canım ben hemen hemen hergün 2 3 parça ütülüyorum değer mi sence? Emin olamadım işte orda kararsız kaldım. Ama askıdaki kıyafetleri perdeleri açması biraz cezbediyor beni tabi.

bende philips Azur var çok güzel ütülüyor... aynı ütüden mi bahsediyoruz allah allah

Azur almayı düşündüm bende ama olumsuz çok yorum duydum

Hangisi sizdeki?

Ya valla bilmiyorum parası da maşAllah yani

Evet yani parası da öyle ucuz birsey değil ben çok araştırarak almıştım ki annemde philips kullanıyordu çok memnunduk ben de philips serisinden baktım hep. Bence garantisi devamsa bi yollayın. Üç bitti 4senelik evliyim bi sıkıntı yaşamadım.

Ya bu ütü işinden bir şey anlamadım ben benim arkadaşım 50tlye Arzum aldı yok böyle bir ütü yani. Biz kaç katı paraya aldık bir işe yaramıyor

Aklımda bulunsun belki sıkıntılı çıkmıştır

ütü alırken en önemlisi buhar basıncı en düşük 110gr olmasına bakın derim
buhar basıncı ne kadar yüksek olursa o kadar çabuk kırışıklıkları açar

ütü alırken en önemlisi buhar basıncı en düşük 110gr olmasına bakın derim
buhar basıncı ne kadar yüksek olursa o kadar çabuk kırışıklıkları açar

Hiç dikkat etmedim alırken buhar basıncına. Aklımda olsun alırken bakayım İnşallah doğru tercih yaparım bu sefer

Evet öyle gerçekten annem bulaşık mak. aldı geçen sene bir kaç ay geçmeden bozuldu koku yaptı çizik yaptı iyi yıkamadı ki bide gerçekten iyi bir markanın mak. aldı pahalıya. Komşunun mak. bizimkinden çok daha iyi ve ucuz öylesine almış. Şimdi 2. mak. aldı o da yine pahalı iyi bir markanın mak. ama ondan da çok memnun sayılmaz artık pes etti şans işte

Hangisi sizdeki?
Azar muş evdeki utandım şimdi , model bu Philips GC4412/32 Azur 2400 Watt SteamGlide Tabanlı Ütü

Dediğim gibi acil olduğundan araştırmadan direkt aldım . Satıcı kullanıyoruz çok memnunuz demişti . Kampanyası vardı 95 tl ye aldık galiba ama şimdi netten baktım artmış bayagi fiyat . Ep

Tam modeline eve gidince bakayım. Kazanlı değil benimki.

Azurdan memnun olanda var olmayanda çok kafam karıştı tabi 95tl ye almışsanız çok iyi almışsınız o fiyata doğru düzgün ütü yok artık

Tam modeline eve gidince bakayım. Kazanlı değil benimki.

Modeline bakınca yazarsanız sevinirim. Bende kazanlı pek düşünmüyorum yığınla ütü biriktirmediğim için ısınması uzun sürüyormuş hergün 2 3 parça içinde değmez diye düşünüyorum da yine de bakacağım:)

azurun ilk çıktığı zaman 2005 de bı utusu vardı,süper ötesi idi,ama yenılerını bılmıyorum,senı takıp edeceğim,bende arayıştayım,tefal beğenmıyorum

azurun ilk çıktığı zaman 2005 de bı utusu vardı,süper ötesi idi,ama yenılerını bılmıyorum,senı takıp edeceğim,bende arayıştayım,tefal beğenmıyorum

Azurlardan umutluydum ama okuduğum yorumlardan dolayı vazgeçtim Bosch vardı annemde o gerçekten çok güzel bir ütüydü 2 3 sene önce almıştı kırıldı :) Şimdi aynısı yok yenileri çıkmış onlar nasıl bilmiyorum bakmak lazım aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…