İstediğin Köyü Görürsün

Micra23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
225
83
38
İyi geceler. Eşimin ailesiyle bir problem yaşamıştık. Daha doğrusu kendisi ciddi bir problem yaşadı sonuç nasıl bana döndü hiç anlamadım. Daha sonra bana tavır aldılar. Benimle muhattap olmadılar akılları sıra. Eve gelmek istediler . O ara başka bir şehirde işimiz vardı kabul etmedik vs. Bunlardan bahsetmemin nedeni alakasız saçma sapan sıkıntılar yaratmaya çalıştı daha sonraları... Uzun zamandır gezmek istediğim yerler vardı. Söylüyorum söylüyorum her zaman başka bir şey çıkarıyor gitmemek için neyse sonra saçmalamaya başladı şöforlüğünü yapcam nasılsa gidelim gitmek istediğin yere dedi. Ben de sen gelmek istemiyor musun o ne demek dedim falan ama hiç bir plan program yapmıyor. Sonra bana paranı hazırla benim param yok falan dedi. Sonra neyse gitçek güya başka bir sorun çıkardı. Ben de sen ben gitmiyim diye yapıyorsun dedim. Yok canım git gitmek istediğin köye dr git resim çeker instagrama koyar rahatlarsın falan dedi. Ben bu arada sürekli gezip resim atan biri değilimdir. Çıldırdım resmen saçmaladıgı için .. Gitmiyorum dedim sanırım amacına ulaştı. Sizce ne yapmaya çalışıyor çok sinirliyim. Bu arada iki aydır güya götürecekti

İyi geceler. Eşimin ailesiyle bir problem yaşamıştık. Daha doğrusu kendisi ciddi bir problem yaşadı sonuç nasıl bana döndü hiç anlamadım. Daha sonra bana tavır aldılar. Benimle muhattap olmadılar akılları sıra. Eve gelmek istediler . O ara başka bir şehirde işimiz vardı kabul etmedik vs. Bunlardan bahsetmemin nedeni alakasız saçma sapan sıkıntılar yaratmaya çalıştı daha sonraları... Uzun zamandır gezmek istediğim yerler vardı. Söylüyorum söylüyorum her zaman başka bir şey çıkarıyor gitmemek için neyse sonra saçmalamaya başladı şöforlüğünü yapcam nasılsa gidelim gitmek istediğin yere dedi. Ben de sen gelmek istemiyor musun o ne demek dedim falan ama hiç bir plan program yapmıyor. Sonra bana paranı hazırla benim param yok falan dedi. Sonra neyse gitçek güya başka bir sorun çıkardı. Ben de sen ben gitmiyim diye yapıyorsun dedim. Yok canım git gitmek istediğin köye dr git resim çeker instagrama koyar rahatlarsın falan dedi. Ben bu arada sürekli gezip resim atan biri değilimdir. Çıldırdım resmen saçmaladıgı için .. Gitmiyorum dedim sanırım amacına ulaştı. Sizce ne yapmaya çalışıyor çok sinirliyim. Bu arada iki aydır güya götürecekti
Ehliyet almaya bakın, eşiniz bile olsa böyle konuşan birinin arabasına binmeyin kendinize saygınızdan.
Ayrıca amacı zaten götürmek değil vazgeçirmekmiş, amacına ulaşmış.

Adam parani hazirla demis iste hazirladiniz mi? Es sizin biz nereden bilelim ne yapmaya calisistigini. Esiniz ozunde iyi biri mi?

Eşinizin başka bir şeye siniri var muhtemelen bu şekilde çıkarıyor sizden

Ayy ömür törpüsü. Insanlar neden oturup konuşmaz didişir. Laf sokar arıza çıkarır gerçekten anlamıyorum.

Siz bir problemimiz var çözelim diyerek uygun bir ortam sağlayın konuşun.
Konuşsa da bunları konuşuyor

Gel annenlere gidelim deseniz koşarak gider. Sizinde zevkiniz, hobileriniz, görmek istediğiniz yerler olabilir fotoğraf çekilip instagram da paylaşabilirsiniz de.. Eğer bunlar eleştirilecekse siz de eşinizin izlediği maça karışın bu böyle sonsuz bi döngüye girer. Sinir oluyorum birbirlerinin yaptıkları iş, eğlencenin alaya alınmasına. Ama tabi eşinizin amacı sizi göndermeyip, can sıkıntısını, stresini sizden çıkarmak. O yüzden sizde onun yapmak istediği bir şey olursa gitmeyin bence. Aslında direk bu konuyu açıkça konuşmak lazım ama anacıysa sıkıntı.

Kesinlikle çünkü plan yap sen ayarla dedim. Yok sen bilirsin yok bilmem ne. Çünkü zoraki
Acaba o da ailesi ile yaşadığı tartışmayı sizden mi biliyor. Konuşun derdi neyse anlatsın böyle çözğlmez

X