istenmeyen gebelik, kürtaj olanlar yardımmm

Geleceğe dair ne kadar kesin " hayaller" içindesiniz,nereden biliyorsunuz oğlunuzun neler yapmak isteyeceğini,Allah'ım kimseye düşmanıma bile evlat acısı yaşatmasın ama nereden biliyorsunuz ömrü rızkı size hayrı nasıl olacak,arkadaşımın oğlu vefat etti sekiz yaşında trafik kazasında,peşinde ikiz oğulları vardı ama yeri asla dolmadı hala perişan,ben 6,5 aylıkken kaybettim bebeğimi evlatlarımi hep.uc tane hesap ederim,bence yapmayın Allah onu nasip etmiş vermiş size,herkes rızkı ile doğar,hissettirmeyin istenmedigini

aldırın veyatta aldırmayın diyemem kesinlikle bu sizin kararınız ve hayatınız ama iyi düşünün. sonrada. pişman olmayın

Merhaba yazmaya geldim zorunlu kürtaj oldum bebeğin kalp atışı başlamadığı için. Başlamaz dedi doktor. Sonuna kadar güveniyorum. Ama operasyon günü bir ilaç verdiler orada doktoru beklerken içim bir tuhaf oldu. Acaba beklesem kendi kendine düzelir miydi diye? Ve kürtaj sonrası bir kaç hafta sürekli sebepsiz yere ağladım rüyalarımda kan görerek uyanıyordum öyle rüyalar ki şimdi anlatamam psikolojim bozuldu. Eğer keyfi yaptırmış olsam sanırım kafayı yerdim. Yapmayın siz korunduğunuz halde olmuş elinizden geleni yapmışsınız bir bakıma. Gelene git demeyin sağlıklı olmasını dileyin ve ikisine yetebilmek için dua edin.
Bir de doğurup pişman olmayan var mı demişsiniz ya inanın o doğup da kucağınıza verildikten sonra bu sözlerinize güleceksiniz utanacaksiniz. Kendi yavrunuz o sizin yavrunuz ve o sınırsız imkan sunmak istediğiniz oğlunuzdan hiç bir farkı olmayacak.

Spiralle gebe kalan bi çok kadın var öncelikle dua edin dış gebelik gecirmemissiniz sonrada şükredin ki anne olabiliyorsunuz gelecek kaygısı hepimizde var hepimiz istiyoruz ki çocuklarımıza iyi eğitim ve gelecek sağlayalım ama kaderin planlarında bazen değişiklik olabiliyor yerinizde olsam asla aldırmam Allah size o bebeği bahsettiyse rizkiyla da gonderir yine aldırmak konusunda israrciysaniz eğer bebeği olmayan annelerin sayfalarına bı bakın ne sıkıntılar çekiyorlar ondan sonra karar verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…