İstenmeyen kıllar tüyler

Denizkizi2425

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
1.603
1.392
31
Kizlar ben gerçekten artık kendimi anormal hissediyorum isyan edecek duruma geldim.belden aşağı komple ağda yapıyorum.. benim gibi komple ağda yapan yaptıran varmı.. ince tüyler bile çok gözume batiyor.. elimden gelse sırt göğüs her yere yapıcam.. tsbi belden aşağı ağda yaptığım için cikincada çok kötü çıkıyor. . Benle aynı durumda olan varmı benmi çok abartiyorum.. mini etek giyen vardır mutlaka üstteki ince tüyler belli olmasin diye mecbur yukarı doğru almak zorunda kaldim

Yapılacaksa tam yapılıyor zaten belden aşağı belden yukarı yarımmı oluyor , gariplik nerde ...

Yapılacaksa tam yapılıyor zaten belden aşağı belden yukarı yarımmı oluyor , gariplik nerde ...
Sy
Zaten herkes belden assagi yapiyo belden yukari desen anlarimda
Ayy kizlaaar gercekmi su an o kadar çok rahatladım ki anlatamam.. tembellik yapıp almıyorum bide böyle düşününce iyice gözümde büyüyor .. herkes öyle mi aliyordur

Sy

Ayy kizlaaar gercekmi su an o kadar çok rahatladım ki anlatamam.. tembellik yapıp almıyorum bide böyle düşününce iyice gözümde büyüyor .. herkes öyle mi aliyordur
Haha yok yok az önceki yorumundan sonra vazgeçtim , herkesin öyle almadığına eminim, az kalmış senin artık boğazına kadar falan yaparsın yakında kız öyle ağdamı yapılır ....

Ben hayatımda hiç üst bacağıma ağda yaptırmadım,hele popo diyosun kiii nasıı yani dedim🙈Aman şu var bir kere alınca daha sert çıkıyo_O yüzden her tüye dokunmamak lazım.Keşke sizde üst bacaklarınızın tüylerini sarartsaydınız o zaman daha az belli olurdu

Sarı ve ince tüyleri de alıyorsunuz ben anlayamadım? Tüy takıntınız mı var acaba? Yıllar içinde gözünüz ona alıstıysa demek bu kadar agda yapıyorsunuzdur. Ben bacak, üst bacak alıyorum. Bana göre ben bile fazla yapıyorum ama sizin durumu tam anlayamadım. Tüylerinizin rengi ne renk (sarı ve minik ise zaten belli olmaz)

e popoyuda alıcan normal. göbeğinde varsa o da normal.
göbek fazladan bonus olmuş sana.
diğerleri herkeste.
lazer yaptır kurtul:KK66:
Ayy düşünüyorum da lazer yukarı kısımda ki tüyler e garanti vermiyorlar gittiğime değsin
..birde bebeğim var birde hamileyim 🙄birazda hormonlar tavan yapmış durumda

Ben hayatımda hiç üst bacağıma ağda yaptırmadım,hele popo diyosun kiii nasıı yani dedim🙈Aman şu var bir kere alınca daha sert çıkıyo_O yüzden her tüye dokunmamak lazım.Keşke sizde üst bacaklarınızın tüylerini sarartsaydınız o zaman daha az belli olurdu
Siz nadir insanlardansiniz bide sarisinsaniz hiç sorgulamaya gerek yok.. sanslisiniz

Sarı ve ince tüyleri de alıyorsunuz ben anlayamadım? Tüy takıntınız mı var acaba? Yıllar içinde gözünüz ona alıstıysa demek bu kadar agda yapıyorsunuzdur. Ben bacak, üst bacak alıyorum. Bana göre ben bile fazla yapıyorum ama sizin durumu tam anlayamadım. Tüylerinizin rengi ne renk (sarı ve minik ise zaten belli olmaz)
Başta çok belirgin değildi ergenlik döneminde gözüme battı cahillik yaptım işte tüy dökücü ile komple aldım o zamandan beri kıllar beslendi tabi

Haha yok kız ne poposu , orda kılın ne işi var ne bileyim olanda vardır tabide alırsan daha çok çıkarki zaten
Bi kere agdayla alınan bölgeyle alinmayan arasinda dikkatli bakınca ciddi fark oluyor hatta dokununca bile farkı anliyorsun. Bende bu yüzden aldım ama başta çok güzel devamı zor oluyor sadece

Başta çok belirgin değildi ergenlik döneminde gözüme battı cahillik yaptım işte tüy dökücü ile komple aldım o zamandan beri kıllar beslendi tabi
Evet bende jilet yapmıstım üst bacagıma ergenlikte, o yüzden cıkıyoemus gbi geliyor. Oysa ki bende sarısınım keske almasaydım diyorum. Sizde ince olanları almayın artık zamanla gözünüz alısır bence.

Evet bende jilet yapmıstım üst bacagıma ergenlikte, o yüzden cıkıyoemus gbi geliyor. Oysa ki bende sarısınım keske almasaydım diyorum. Sizde ince olanları almayın artık zamanla gözünüz alısır bence.
Artık ince değiller çocuklar büyüsünde tek çare lazer

X