İstenmeyen kıllar tüyler

Lazer yaptirdinizmi

Evet. Bence süper bir buluş. :KK45:

Zararları da var tabi ama onun yaydığı radyasyonu akıllı telefonlar da gün içinde fazla fazla yayıyor zaten. O yüzden ayda 1, bir kaç seans bu kadar lükse değer :KK48:

Mesela doğumdan sonra çıkar diyorlar ama benim sadece genital biraz çıktı. Ama asla ilk hali gibi değil. Tekrar gideceğim aynı merkeze..

Normali üst bacağı da almak değil mi zaten?
Ben kılsız sayılabilecek bir insanım, yine de alıyorum. Yazın güneş vursa parlar, arada tek tük koyu olanlar vardır ele gelir falan hiç rahat edemem öyle.
Bazıları koyu olduğu halde almıyor, eteğin altına paçalı don giymiş gibi görünüyor.

Üst bacak tamam da diğer kısımları siz gereksiz takıntı yapıyorsunuzdur belki.
Çok rahatsız ediyorsa lazere gitmeye çalışın.
Lazer benimkileri alabiliyor olsa kuzu çevirme gibi yatıp aldırırım hepsini :KK48:

Kıllarından rahatsızlık duyan bir uyenin konusuna 'benim üst bacagimda kıl cikmaz' trzi yorumlar gördüm. E napsin konu sahibi,tovbe tovbe.

Ben de bikini ve tüm bacak almak zorundayım. Çocukken kolumdaki kılları jiletlemisim o yüzden kolumu da alıyorum,diğer türlü göze batacak kadar çok hemde simsiyah tüy oluyor. 2-3 ayda bir göbeğimdeki 10 civarı simsiyah tüyü de almak zorundayım. Emzirme dönemi bitti,şimdi lazere başlamak istiyorum ama galiba kısa doğru başlamak daha dogru🙄

Normali üst bacağı da almak değil mi zaten?
Ben kılsız sayılabilecek bir insanım, yine de alıyorum. Yazın güneş vursa parlar, arada tek tük koyu olanlar vardır ele gelir falan hiç rahat edemem öyle.
Bazıları koyu olduğu halde almıyor, eteğin altına paçalı don giymiş gibi görünüyor.

Üst bacak tamam da diğer kısımları siz gereksiz takıntı yapıyorsunuzdur belki.
Çok rahatsız ediyorsa lazere gitmeye çalışın.
Lazer benimkileri alabiliyor olsa kuzu çevirme gibi yatıp aldırırım hepsini :KK48:
Hihh işte bende tam onlardanim :KK51:

Başta çok belirgin değildi ergenlik döneminde gözüme battı cahillik yaptım işte tüy dökücü ile komple aldım o zamandan beri kıllar beslendi tabi
Evet işte esas neden bu o ayva tüylerini alınca kalın kalın tüyler çıkıyo.Küçük kızları uyarmak lazım ergenlikte her tüy alınmaz koparılmaz diye!

Kıllarından rahatsızlık duyan bir uyenin konusuna 'benim üst bacagimda kıl cikmaz' trzi yorumlar gördüm. E napsin konu sahibi,tovbe tovbe.

Ben de bikini ve tüm bacak almak zorundayım. Çocukken kolumdaki kılları jiletlemisim o yüzden kolumu da alıyorum,diğer türlü göze batacak kadar çok hemde simsiyah tüy oluyor. 2-3 ayda bir göbeğimdeki 10 civarı simsiyah tüyü de almak zorundayım. Emzirme dönemi bitti,şimdi lazere başlamak istiyorum ama galiba kısa doğru başlamak daha dogru🙄
Ben de dogumda sonra baslamayi dusunuyorum lazere ama emzirme donemini de beklemem gerek :KK57:

Aman başına gelmeyen anlayamaz ben emzirme dönemini tamamladım ve hamile kaldım

Ben de esmer ve oldukca kıllıyım. Bacaklar genital ve koltukaltina lazer yaptırdım. Cok azaldı inceldi ama bitmedi. Arada jiletle alıyorum. Bunun dışında belimde cok fazla kıl var. Tam olarak kıl degil ama tüy olabilecek kadar zayıf ve cansız da değil. O yüzden belimi de alıyorum arada. Gobegimde baya vardı ama ev tipi lazerlerden kullandm şimdi bi kac tel kaldı onları da alıyorum. Hatta sadece göbeğimde degil tüm karnmda ince tüyler var. Zaman zaman onları da alıyorum çünkü beni rahatsız ediyor. Ve son olarak göğüs ucunun etrafında da var onları da alıyorum. Var mı artıran?
Cok kıllı bi insanım almayınca kötü oluyor elimde değil.

Ben evde yapılan lazerden (aslında yoğunlaştırılmış ışık teknolojisi) aldım. Size de tavsiye ederim. İnanılmaz memnunum ilk zamanlar 2 haftada bir yapıyordum şimdi belki de 3-4 ayda bir yapıyorum pürüzsüz geziyorum tüm yıl

Ben de esmer ve oldukca kıllıyım. Bacaklar genital ve koltukaltina lazer yaptırdım. Cok azaldı inceldi ama bitmedi. Arada jiletle alıyorum. Bunun dışında belimde cok fazla kıl var. Tam olarak kıl degil ama tüy olabilecek kadar zayıf ve cansız da değil. O yüzden belimi de alıyorum arada. Gobegimde baya vardı ama ev tipi lazerlerden kullandm şimdi bi kac tel kaldı onları da alıyorum. Hatta sadece göbeğimde degil tüm karnmda ince tüyler var. Zaman zaman onları da alıyorum çünkü beni rahatsız ediyor. Ve son olarak göğüs ucunun etrafında da var onları da alıyorum. Var mı artıran?
Cok kıllı bi insanım almayınca kötü oluyor elimde değil.
Aynısı ben işte alınca mutluyum ne güzel siz lazere baslamissiniz darısı bana ... Lazere kadar mecbur cekicez tembellik yapmak yok agdaya devam..

Lazer de bana popona da lazer yapalim dediler. Tuyluydu ama inceydi. Gerek var mi dedim galyana geldim. Bide jilet vurmami istediler. Sonra hamile kalinca yarim kaldi. Ama oyle kalin faln cikmiyor ama yine de keske kabul etmeseydim

O zaman şanslısınız aslında. Lazerle hepsinden kurtulmanız daha kolay olur.
Ya benim tuylerim köyü ama ten rengimde koyu ve bakınca gozeneklerim pek belirgin değil ne kadar şanslıyım bilmiyorum o_O
Aynısı ben işte alınca mutluyum ne güzel siz lazere baslamissiniz darısı bana ... Lazere kadar mecbur cekicez tembellik yapmak yok agdaya devam..

Herkesin yapısı bir degilki. Benimde baya sorunlu. Belli bölgelere lazerde yaptırdım ama bir yere kadar cozum. Sizi anlıyorum. Benimki aileden genetik malesef

X