Rüya Yorumları İstihare için yardım :(

ooomarlaaa

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
4.039
930
arkadaşlar merhaba. ben bundan bir kaç sene önce istihare yapmıştım ve rüyamda bazı şeyler gördüm, gördüklerim doğrultusunda hareket edince de benim hakkım da en hayırlısının o oldugunu anladım. şimdi başka bir konu ile ilgili bir çıkmazdayım ve geçenlerde yine istihareye yattım ancak 7 gün boyunca denemiş olmama rağmen bir sonuç alamadım. bu konuyla ilgili daha önce istihareye yatmış rüya görmüş ve rüyası çıkan bir arkadasımdan benim için de istihareye yatması için rica edicem. var mı aranızda böyle bir hayır sever ?

Sadece görmekle sonuca varılmazki istiharede. Hissiyatta önemli. Sabah uyandığında veya uykunda huzurlu muydun değil miydin vs bunlarda etken..

Sadece görmekle sonuca varılmazki istiharede. Hissiyatta önemli. Sabah uyandığında veya uykunda huzurlu muydun değil miydin vs bunlarda etken..

işin garip tarafı bu aralar uyku problemi de yaşadığım için rahat bir uyku uyuyamıyorum. uyandığımda da sadece onunla ilgili değil hiç bir rüya görmeden uyanıyorum.

tanıdığım bir kadın vardı. 5 vakit namazında ve bu tür rüyalara hem kendisi hem de ihtiyacı olan için yatardı ve illa ki birşeyler görür gördüğü rüyalarda hep çıkardı. ne bileyim blki aranzda böyle olan biri daha vardır diye düşünüyorum. siz şimdi madem oyle birini tanıyosunuz neden ondan rica etmiyorsun diye de sorabilirsiniz. o kadından isteyemem çünkü eski erkek arkadasımın annesiydi ..

yok mudur yardım edebilecek kimse ?

merhaba canım bu istihare konusunda kim istiyosa onun yatması geekiyo sadece diye biliyorum diğerlerinde gerçeklik payı yok başkası değil sen yatmalısın.. 7 gün hiç bişye görmediysen yada gördünde hatırlamıyosan bi süre ara ver bi kaç gün yada 1 hafta kadar sonra tekrar dene..

merhaba canım bu istihare konusunda kim istiyosa onun yatması geekiyo sadece diye biliyorum diğerlerinde gerçeklik payı yok başkası değil sen yatmalısın.. 7 gün hiç bişye görmediysen yada gördünde hatırlamıyosan bi süre ara ver bi kaç gün yada 1 hafta kadar sonra tekrar dene..

Aslında baskası yattığında daha kesin sonuc oluyor cunku kendisi yattığı zaman duygularından ağırlık basan sekilde görebilir. Objektif yatacak olan daha etkili görür ben oyle biliyorum

Aslında baskası yattığında daha kesin sonuc oluyor cunku kendisi yattığı zaman duygularından ağırlık basan sekilde görebilir. Objektif yatacak olan daha etkili görür ben oyle biliyorum

olayı yaşayan içinde bulunan sensin herkes senin kadar önemsemez durumu samimiyet önemli ben dediğim gibi sen yatman gerekiyo diye biliyorum zaten şeytaimi yoksa ilahi rüya mı olduğunu anlarsın ayrıca dua ederken inşaalh iyi görürüm yada kötü görürüm diye geçirmen etkileyebliri hayırlısını dile canımm

işin garip tarafı bu aralar uyku problemi de yaşadığım için rahat bir uyku uyuyamıyorum. uyandığımda da sadece onunla ilgili değil hiç bir rüya görmeden uyanıyorum.

bende geçen hafta yaptım hiç rüya görmedim ama aralıksız uyudum normalde çok kalkarım geceleri. bilmiyorum neye delalet :)
istiharenin kişinin kendisi yapması daha iyi diyorlar. ibadeti başkasına yaptırmak gibi oluyor yani..

Geçende aynı konuyu tolin arkadaşımız açmıştı sanırım ona sorabilirsin.
Benim anneannem de böyle bizim için bakıyordu ama doğru olan kişinin kendi istihareye yatmasıymış.

Geçende aynı konuyu tolin arkadaşımız açmıştı sanırım ona sorabilirsin.
Benim anneannem de böyle bizim için bakıyordu ama doğru olan kişinin kendi istihareye yatmasıymış.

Onunla konustm zaten ama onun icin yatan kisi birsey gormemis. Aslnda ben hayırlı mı değil mi diye öğrenmk istiyorum

İstihare için rüya görmek gerekmez. İstihare namazı kıldıktan sonra kalbine doğan ne ise onu dikkate almalısın. İstihare esasen böyle yapılır zaten. Kaynak gösterebilirim sana. Ama bazı insanların rüyasında doğar kalbine bazı şeyler, orası ayrı.

7 gün yaptım demişsin. O gördüğün şeyden emin olmak için tavsiye edilir. Hiç görmediysen görene kadar deneyebilirsin.

Bir de istihare başkası için yapılmaz. Kendin yapmalısın.

iki kez denedim ve rabbim bana gosterdi ve o yolda ilerledim cok şükür. ama bir baskasinin yatmasi yok diye biliyorum kisi kendi yatacak ara verin derin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar biraz arastirma yaptım ama kimisi sunnet diyor kimisi yok oyle bisey diyor kafam karisti. Bu aralar çok yol ayrimindayim dardayimm ne karar verecegimi bilemiyorum. Istihareye niyetliyim ancak net bir bilgiye sahip olamadigim icin cesaret edemiyorum. Ne dersinizz ??

Canim benim babam derki istihare cikmazsa olaylarin gidisatina bakicaksin hersey su gibi akiyor kolay oluyorsa o hayirlidir ama he engel cikiyorsa o hayirsizdir..ornegin is para lazim kredi cektin hemen onaylandi dukkan aradin hemen buldun vs vs boyle hayirli olup olmadigini anlayabilirsin.

kızlar bende bir kere yaptım zaten o zamanda çok şükür ki rabbim bana bir yol gösterdi o yolda gittiğimde de bnim için hayırlı olanın ne oldugunu gördüm ama bu sefer olmadı işte. onu da geçtim görmesen de kalbine doğanda sana bir yol gösterir diyenleriniz olmuş fakat ben şu anki durumumda duygularımla hislerimin karısmasından korktugum için içime doğana göre hareket etmek istemiyorum. zaten herhangi birine de bnim için yatar mısın demiyorum farkındaysanız. daha önce yatıp görebilen ve bunu gönüllü olarak yapmak isteyen biri varsa diye sordum.

sipse :) ben kuzenim için yattım. ama tanımadığım birisine yatmak bence mantıklı değil.dersenki illa yat adige hatrına yatarım:KK34:

X