Rüya Yorumları İstihare yorumlayacak olan var mı ?

Ay Allah korusun .
Benimki de b.k mu yani şimdi . :26::26:
Ay anlayamadım .
canım hiç alakası yok. inançta biten bişey bu. iyi olsun diye düşünüp uyursan iyi olur ayrıca çok ince ayrıntıları var istiharenin. ben 4 yıllık bi ilişki yaşadım ve sürekli istahereye yatardım bazen hiç bişey görmezdim bazende hep iyi görürdüm. Anladımki yatması gereken ben değilim . onun ablalarına söyledim kendi kuzenlerime söyledim. hepsi beyaz ve yeşil gördüklerini söylediler ama zar zor o güzel alanlara ulaştıklarını söylediler. gerçektende öyle oldu. ailem vermedi kesinlikle karşıydılar çok çektik ama sonunda kaçtık. Ve şuan çok şükür Rabbime çok mutluyuz ve ailem şuan nerdeyse onu benden çok seviyorlarr. Umarım Allah gönlündekini hakkında hayırlı kılar:KK34:

Cnm istihare gördüğün renklere göre yorumlanır diye biliyorum.. Kırmızı da pek hayırlı bi renk değildir istiharede, bi daha yat sen inancını ve moralini bozma :KK6:

istihareye ben de inanıyorum, fakat en az 3 gün yatman gerekiyormuş, ilk günden göremeyebilirmişsin... aynı zamanda 7 günde de sonuç veren birşey bu..öyle duymuştum
Teşekkür ederim öyle yapıyım o zaman inşallah hayırlı olur .

canim birdaha yatmayi dene.ilk seferde umitsizlige kapilma.
3 gün yapmalıymışım inşallah iyi olur .
Teşekkür ederim .

haa evet bunu duymuştum bende hiç sevmem ki rüyaylada amel etmem..

iyi ki hatırlattınız belki diğer okuyanlarda bunu göz önüne alırlar..

arkadaşada hayır olsun inşallah
Teşekkür ederim .

benımde eskı esım ıcın annemler yapmıslardı hemde bır kac kısı
Hayırlı cıkmıstı
o kadar hayırlıydıkı lohusayken baska bır kadın ıcın terk ettı benı Maşallah
o yuzden ben ınanmıyorum
Aaa .

canım hiç alakası yok. inançta biten bişey bu. iyi olsun diye düşünüp uyursan iyi olur ayrıca çok ince ayrıntıları var istiharenin. ben 4 yıllık bi ilişki yaşadım ve sürekli istahereye yatardım bazen hiç bişey görmezdim bazende hep iyi görürdüm. Anladımki yatması gereken ben değilim . onun ablalarına söyledim kendi kuzenlerime söyledim. hepsi beyaz ve yeşil gördüklerini söylediler ama zar zor o güzel alanlara ulaştıklarını söylediler. gerçektende öyle oldu. ailem vermedi kesinlikle karşıydılar çok çektik ama sonunda kaçtık. Ve şuan çok şükür Rabbime çok mutluyuz ve ailem şuan nerdeyse onu benden çok seviyorlarr. Umarım Allah gönlündekini hakkında hayırlı kılar:KK34:
Çok sevindim sizin adınıza .
Allah muhabbetinizi artırsın .
Bebeğinizi hayırla kucağınıza almayı nasip etsin .
Darısı başıma :)

Cnm istihare gördüğün renklere göre yorumlanır diye biliyorum.. Kırmızı da pek hayırlı bi renk değildir istiharede, bi daha yat sen inancını ve moralini bozma :KK6:
Teşekkür ederim, hayırlısı olur inşallah .

Sanırım anneme söylemezdim .
Ben hayırlı görmeyi beliyordum ondan cesaret arıyordum anneme söylemek için .
Yani rüyanın sonucuna göre hareket etmiş olmayacaktın..Bu nokta eski kitaplarda yazar.Yani sonuca kesin sadakat niyetiyle yatılmalıdır.Ama ondan daha önemlisi ekleyeceğim linkte.Dinimizde istihare var ama rüya kısmı sonradan eklenmiş.Uydurulmuş demeyeyim,belki eski zamanlarda tv vb şeyler yokken daha duru zihinli bazı insanlar hakikaten sonuç almışlardır.
Ve bir de yorumlara baktığımda gördüm ki istihare yapan ve evet sonucundan memnun kaldım diyen ile hayır kalmadım diyen eşit sayıda..
Link:
stihare

Yani rüyanın sonucuna göre hareket etmiş olmayacaktın..Bu nokta eski kitaplarda yazar.Yani sonuca kesin sadakat niyetiyle yatılmalıdır.Ama ondan daha önemlisi ekleyeceğim linkte.Dinimizde istihare var ama rüya kısmı sonradan eklenmiş.Uydurulmuş demeyeyim,belki eski zamanlarda tv vb şeyler yokken daha duru zihinli bazı insanlar hakikaten sonuç almışlardır.
Ve bir de yorumlara baktığımda gördüm ki istihare yapan ve evet sonucundan memnun kaldım diyen ile hayır kalmadım diyen eşit sayıda..
Link:
stihare

Aslında daha somut bir rüya bekliyordum ben .
Öyle olsaydı ona göre hareket edecektim sanırım .
Teşekkür ederim değerli fikirlerin için .

valla bence böyle şeylere çok inanmamak gerek.
evlenmeden önce ben de yattım istihareye
ondan önce rüyalar da görüyordum
ama ne gördüysem tam tersi çıktı
güvenmemek gerek böyle şeylere

valla bence böyle şeylere çok inanmamak gerek.
evlenmeden önce ben de yattım istihareye
ondan önce rüyalar da görüyordum
ama ne gördüysem tam tersi çıktı
güvenmemek gerek böyle şeylere

Kadere inanırım ben rüyada hayırlı görürüz evleniriz ama eşim ufak şeylere takar ben takarım kavga ederiz, bu bizim suçumuz .
Anlayışlı olsak her şey daha iyi olur .
Yanlış anlamayın size değil bu örneklemem .

X