Rüya Yorumları İstihare yorumlayacak olan var mı ?

bizim 4 senedir iliskimiz var.. istihareye yattim bundan 1 sene once.. 4 gun boyunca yattim ilk 3 gun hicbisey goremedim umutsuzluga kapildim dedim heralde daha zamani var falan neyse 7 ye kadar denicektim yinede.. 4. gece namazimi kildin yattim, once buz hokeyi oynayan birini gordum boyle iri yari kocaman uzerinde ki forma yemyesildi uzerinde hic yazi yoktu sonra da resmen heryeri bembeyaz bi dugun gordum ama hersey beyazdi merdivenler falan vardi cok etkilenmistim..
su an askerde sevgilim insallah geldiginde evlenicez.. evlenmeden yine istihareye yatmak istiyorum insallah kotu seyler gormem

sana gelince ilk gece gorduklerin korkunc.. kesinlikle sen 7 gece boyunca yapmalisin onun sonucuna gore karar vermen lazim..

soyle biseyde var komsum da kendi icin yapti herseferinde kotu seyler gordu, ama yinede evlendi (bide babasi hoca).. suan cok mutlular allah bozmasin birde kizlari oldu..

Hayirlisi olsun hakkında inşallah.
Aradin mi hic ?
Eğer içinde birşeyler kaldiysa ara bence.
Yok cnm aramadım. Hali hazırda görüştüğü biri var çünkü. Ilk zamanlarda sosyal paylaşım sitesinde fotolarını profil resmi olarak ayarlayıp etiket de yapıp şu kişi ile ilişkim var diye paylaşmıştı. Şuan profil resminde yok ama ilişkilerinin devam ettiğini düşünüyorum ve araya girmek istemiyorum. Benim takılı kaldığım yer neden onunla ilgili bu kadar rüya gördüğüm.. Onu düşünerek de uyumuyorum. İçimde ilişkiyi bitirdiğim için bi pişmanlık da yok. Bni onu düşünmeye teşvik eden şey durduk yere gördüğüm rüyalar. Sabah bi kalkıyorum rüyaları hatırlıyorum hayırdır deyip geçiyorum

Aynen.
İnanir misin ayni sekil bizimki de.
Evlendigimizi hamile olduğumu ggörürdüm.
Ve boyle devam ettim hep.
Demek ki bir hayir var diye.
Bunlar insani çok düşündürüyor.
Simdi arasan olmaz aramadan içindekalacak.
BBence bi ara sor rüyamda görüyorum hayli zamandır iyi misin de .
Yok cnm aramadım. Hali hazırda görüştüğü biri var çünkü. Ilk zamanlarda sosyal paylaşım sitesinde fotolarını profil resmi olarak ayarlayıp etiket de yapıp şu kişi ile ilişkim var diye paylaşmıştı. Şuan profil resminde yok ama ilişkilerinin devam ettiğini düşünüyorum ve araya girmek istemiyorum. Benim takılı kaldığım yer neden onunla ilgili bu kadar rüya gördüğüm.. Onu düşünerek de uyumuyorum. İçimde ilişkiyi bitirdiğim için bi pişmanlık da yok. Bni onu düşünmeye teşvik eden şey durduk yere gördüğüm rüyalar. Sabah bi kalkıyorum rüyaları hatırlıyorum hayırdır deyip geçiyorum

Aynen.
İnanir misin ayni sekil bizimki de.
Evlendigimizi hamile olduğumu ggörürdüm.
Ve boyle devam ettim hep.
Demek ki bir hayir var diye.
Bunlar insani çok düşündürüyor.
Simdi arasan olmaz aramadan içindekalacak.
BBence bi ara sor rüyamda görüyorum hayli zamandır iyi misin de .
Evlendiniz mi peki?? Yok cnm yaa bahane ürettiğimi düşünür. Aslında gururlu değilim, ilişkide gurur olmaz ama bitiren benim ve çok ağır kelimeler kullandım bitirirken ve üstelik msjla bitirdim. Biteli 2sene olcak ve ilişkisi var. Hatta bi rüyamda karşılaştığımızı gördüm gerçekten hiç olmadık yer ve zamanda karşıma çıktı. Tabi ben görmeZden geldim ama o gördü ve gördüğünü çok belli etti. Bilmiyorum bakalım sonu nereye kadar gidecek..

Yok canim ayrildik 4 ay önce .
Ve felaket şekilde ayrildik.
Boyle ruyalari sadece ben değil kuzenim bile görmüş.
İki kere hem de.
Ve belki inanmayacaksin ama biz sürekli ayni zaman da hastalanirdik.
Hani yazardı bogazim agriyor gerçekten benimde bogazim agrirdi.
Karnim agriyor derdi benimde ayni sekil feci agriyor olurdu karnim.
Ve bunlar beni çok düşündürdü.
Belki boyle olmasa daha önce ayrilirdik bilmiyorum.
Ararsan öyle düşünebilir evet.
Duygusal düşünmek istemiyorum ama kaderde varsa olur.
Bi yerde karsisina ciksan .
Anlarsin en azindan bakislarindan fln.

Evlendiniz mi peki?? Yok cnm yaa bahane ürettiğimi düşünür. Aslında gururlu değilim, ilişkide gurur olmaz ama bitiren benim ve çok ağır kelimeler kullandım bitirirken ve üstelik msjla bitirdim. Biteli 2sene olcak ve ilişkisi var. Hatta bi rüyamda karşılaştığımızı gördüm gerçekten hiç olmadık yer ve zamanda karşıma çıktı. Tabi ben görmeZden geldim ama o gördü ve gördüğünü çok belli etti. Bilmiyorum bakalım sonu nereye kadar gidecek..

Yok canim ayrildik 4 ay önce .
Ve felaket şekilde ayrildik.
Boyle ruyalari sadece ben değil kuzenim bile görmüş.
İki kere hem de.
Ve belki inanmayacaksin ama biz sürekli ayni zaman da hastalanirdik.
Hani yazardı bogazim agriyor gerçekten benimde bogazim agrirdi.
Karnim agriyor derdi benimde ayni sekil feci agriyor olurdu karnim.
Ve bunlar beni çok düşündürdü.
Belki boyle olmasa daha önce ayrilirdik bilmiyorum.
Ararsan öyle düşünebilir evet.
Duygusal düşünmek istemiyorum ama kaderde varsa olur.
Bi yerde karsisina ciksan .
Anlarsin en azindan bakislarindan fln.
Bu kötü olmuş. İşte benim de düşündüğüm bu biliyor musun? O yüzden gerçek olamaz gördüklerim diye düşünüyorum ama her defasında yine görüyorum hemde devamı gibi bişi. Belki İnanmazsın ama ben rüyalarımda anneannemin öleceğini, kardeşimin ne zmn askerden izne geleceğini (çünkü her defasında sürprizle gelirdi) , kardeşimin askerdeyken bizden sakladığı o çatışma anını bile gördüm ve kardeşime anlattığımda evet aynen bu şekilde oldu demişti ve daha nice gerçek olduğuna şahit olduğum rüyalar.. Evet karşılaştığımızda o tepkisini gördüm. Ben yayaydım o arkadaşının arabasında. Tam da karşıdan karşıya geçerken denk geldik ve arkadaşına arabayı nasıl bi heyecanla sağa Çek diye çırpınarak tepki gösterdiğini bile gördüm ve o an msj attım herşey soğudu belki araya koyduğun zmn diye.. Iste ondan sonra gördüğüm rüyalar başladı. Sırayla sevgilisi olduğunu, aralarında sorun olduğunu vs, vs..

Tövbe tövbe...
Ne diyecegimi bilemiyorum
Bu kötü olmuş. İşte benim de düşündüğüm bu biliyor musun? O yüzden gerçek olamaz gördüklerim diye düşünüyorum ama her defasında yine görüyorum hemde devamı gibi bişi. Belki İnanmazsın ama ben rüyalarımda anneannemin öleceğini, kardeşimin ne zmn askerden izne geleceğini (çünkü her defasında sürprizle gelirdi) , kardeşimin askerdeyken bizden sakladığı o çatışma anını bile gördüm ve kardeşime anlattığımda evet aynen bu şekilde oldu demişti ve daha nice gerçek olduğuna şahit olduğum rüyalar.. Evet karşılaştığımızda o tepkisini gördüm. Ben yayaydım o arkadaşının arabasında. Tam da karşıdan karşıya geçerken denk geldik ve arkadaşına arabayı nasıl bi heyecanla sağa Çek diye çırpınarak tepki gösterdiğini bile gördüm ve o an msj attım herşey soğudu belki araya koyduğun zmn diye.. Iste ondan sonra gördüğüm rüyalar başladı. Sırayla sevgilisi olduğunu, aralarında sorun olduğunu vs, vs..

En k
Tövbe tövbe...
Ne diyecegimi bilemiyorum
en trajedi komik olan ; anneannemin hiçbir rahatsızlığı yok ama evinin önünde hayır yapılıyo ve belli biri ölmüş. Uykumdan uyandım anneanneme bişi mi olcak ki? Hayırlısı olsun dedim kısa süre sonra anneannem rahatsızlandı. Helallil alın demeye başladım ki o zmn da ben 16 yaşındayım. Kimse beni kaale almadı. Ölcek bi helallik alın diyorum millet neredeyse bni dövcek. Ameliyata girdi sapasağlam çıktı. Gördün mü bişeyi yok ölmeyin kadını mezara koydun dediler kızdılar. Ölünce görürsünüz bi helallik alın dedim ve 3gün sonra vefat etti..

Bak o zamandan gormussun adamin hayirsiz olacagini.
Ben sana istiharemi anlatayim.
Lise'de arkadaslarimla muhabbet ediyoruz, hadi bu gece hepimiz istihareye yatalim bakalim ne göreceğiz ama ruyamizda evlenecegimiz kişiyi görelim diye.
Ok dedik ve ben yattim istihareye.
Ruyamda ortaokul goruyordum, tam karsisinda bir ev vardi, balkonu yemyesil, beyaz gomlek giymis bir adam da balkonu supuruyordu, okulun yaninda bir dere akiyordu ve bir kedi doğum yapip bebegini dereye dusuruyordu. Çok ilgincti.

Sonra gel zaman git zaman derken esimle tanistim ama istihareyi unutmusum, tam karar verecegim tekrar istihareye yatayim, ben eminim Rabbim bana hayirlisini gosterecektir diye. Yatiyorum ve boğaz koprusu yemyesil olmuş her taraf öyle harika ki, ben gelinlikler icindeyim bembeyaz, deniz gorunuyor masmavi, o ladar mutluyum ki, güneş tepeye cikmis öyle güzel parliyor ki ve ben cok huzurluyum.
Uyandim dedim ki bu iş olur Allahin izniyle.

Veeeeee bombayi patlatiyorum, ilk istihareme dön. . Evimin yaninda bir ortaokul var, karsisinda bir dere var. Esim işi dolayisiyla heppp bembeyaz gomlek giyerdi, balkonum yesil, esimin ev islerine yardim eder ve ocak ayinda hamile kaldim bebegimi de klozete yani suya dusurdum, demekki o kedi bendim. Rabbim o zamandan bana gostermis cok şükür.

Hamd olsun mutluyum, Rabbim mutlulugumuzu arttirsin inşallah, kimsenin yuvasini huzurunu bozmasin.
Senin de cok mutlu olacağın günler gelir insallah canim :KK68::KK68::KK68:

Edit: ha bi de ben yesiller içinde yani kir düğünü yaptim gelinligim bembeyazdi ve o gün marmaray acilisi vardir demekki köprü ve deniz de oydu ;-))

Bak o zamandan gormussun adamin hayirsiz olacagini.
Ben sana istiharemi anlatayim.
Lise'de arkadaslarimla muhabbet ediyoruz, hadi bu gece hepimiz istihareye yatalim bakalim ne göreceğiz ama ruyamizda evlenecegimiz kişiyi görelim diye.
Ok dedik ve ben yattim istihareye.
Ruyamda ortaokul goruyordum, tam karsisinda bir ev vardi, balkonu yemyesil, beyaz gomlek giymis bir adam da balkonu supuruyordu, okulun yaninda bir dere akiyordu ve bir kedi doğum yapip bebegini dereye dusuruyordu. Çok ilgincti.

Sonra gel zaman git zaman derken esimle tanistim ama istihareyi unutmusum, tam karar verecegim tekrar istihareye yatayim, ben eminim Rabbim bana hayirlisini gosterecektir diye. Yatiyorum ve boğaz koprusu yemyesil olmuş her taraf öyle harika ki, ben gelinlikler icindeyim bembeyaz, deniz gorunuyor masmavi, o ladar mutluyum ki, güneş tepeye cikmis öyle güzel parliyor ki ve ben cok huzurluyum.
Uyandim dedim ki bu iş olur Allahin izniyle.

Veeeeee bombayi patlatiyorum, ilk istihareme dön. . Evimin yaninda bir ortaokul var, karsisinda bir dere var. Esim işi dolayisiyla heppp bembeyaz gomlek giyerdi, balkonum yesil, esimin ev islerine yardim eder ve ocak ayinda hamile kaldim bebegimi de klozete yani suya dusurdum, demekki o kedi bendim. Rabbim o zamandan bana gostermis cok şükür.

Hamd olsun mutluyum, Rabbim mutlulugumuzu arttirsin inşallah, kimsenin yuvasini huzurunu bozmasin.
Senin de cok mutlu olacağın günler gelir insallah canim :KK68::KK68::KK68:

Edit: ha bi de ben yesiller içinde yani kir düğünü yaptim gelinligim bembeyazdi ve o gün marmaray acilisi vardir demekki köprü ve deniz de oydu ;-))
Senin durumun baya bi ilginç.. Benim istiharem bekle diyo sanki. Ben bi cvp alamadım diye düşünüyorum yada ben ne anlatmaya çalıştığını anlayamadım. Belki de bnde senin gbi zamn geçtikten sonra buymuş derim.

Ay Allah korusun .
Benimki de b.k mu yani şimdi . :26::26:
Ay anlayamadım .
evlenmeden önce eşimle bnde uyumustum istihareye eşimle evliliğimiz imkansız görünüyordu uyudum rüyamda yeşil bir yerdeyim sadece bunu hatırladım eşime sordum oda beyaz gelinlik içinde beni görmüş sonra mucize oldu ve olmaz dedi herkesin oldu evlendim rabbim istedi

X