Rüya Yorumları İstihare yorumlayacak olan var mı ?

Ceylinimdeceylinim

Soran olursa geziyor dersiniz, hic durmadan :)
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
12.700
16.808
Merhabalar .
Dün gece İstihare duasını okuyup uyudum .
Sevgilimle 6 yıllık beraberliğimizin ilerisi için ne olacak diye .
Birden fazla rüya gördüm ama ne oldu ne anlama geliyor çıkaramadım .
Duayı okuduktan sonra içim huzurluydu neredeyse hayırlı çıkacağından emindim .
İlk rüyamda annemin odasındayım kardeşimle annem diyor ki leğende şey vardı .
Ne vardı diyoruz biz kardeşimle özür dileyerek söylüyorum leğende b.k vardı diyor kardeşim .
Bunu gördüm uyandım hemen gece 3 gibiydi sanırım .
Sonra tekrar yattım salavat getirerek bir çantacıya gidiyorum .
Çok beğendiğim bir yer çantalara bakıyorum tezgahtar adam diyor ki bu sizin çantanızdı bizde kaldı .
Bir arkadaşıma verdiğim çantanın az farklısı .
Sonra çok çok garip olan rüyaya geliyorum .
Tam emin değilim ama duştan çıkıyorum bornozumu asıyorum ve elime bir şey alıyorum .
Af edersiniz de nasıl anlatayım erkek organı gibi .
Onunla uğraşıyorum sonra aynanın karşına geçip kendime sokuyorum .
Kan geliyor 1-2 damla hiç acımadı falan deyip sevgilime mesaj atıyorum bu cuma buluşalım beraber olalım diye .
Sonra iç çamaşırlarımı giyiniyorum bakıyorum çamaşırımda kanla yazılmış 4 satır yazı var .
Sonra çok pişman oluyorum naptım ben diyorum .
İzleyenler olmuştur Fatih harbiye dizisinde kızı bekaretini kontrol ediyorlardı .
Aklıma o geliyor üzülüyorum .
Kardeşim geliyor naptın onu kendine mi soktun diyor .
Sonra da uyanıyorum .
Lütfen yardım edin son gördüğüm rüyanın etkisindeyim hala .

Merhabalar .
Ne vardı diyoruz biz kardeşimle özür dileyerek söylüyorum leğende b.k vardı diyor kardeşim .
Çok beğendiğim bir yer çantalara bakıyorum tezgahtar adam diyor ki bu sizin çantanızdı bizde kaldı .
Tam emin değilim ama duştan çıkıyorum bornozumu asıyorum ve elime bir şey alıyorum .
Kan geliyor 1-2 damla hiç acımadı falan deyip sevgilime mesaj atıyorum bu cuma buluşalım beraber olalım diye .
Sonra iç çamaşırlarımı giyiniyorum bakıyorum çamaşırımda kanla yazılmış 4 satır yazı var .
İzleyenler olmuştur Fatih harbiye dizisinde kızı bekaretini kontrol ediyorlardı .
Sonra da uyanıyorum .

"İstihareye yatılcksada bu evlilik kararı alınmışsa eğer ozaman yatılır. Ssevgiliyken istihareye yatılrsa zaten hayrsız çıkar dinde flört etmek yoktur.." (alıntı) Bence sen bu yüzden acayip rüyalar gördün...

"İstihareye yatılcksada bu evlilik kararı alınmışsa eğer ozaman yatılır. Ssevgiliyken istihareye yatılrsa zaten hayrsız çıkar dinde flört etmek yoktur.." (alıntı) Bence sen bu yüzden acayip rüyalar gördün...

Bunu söyledin ya gerçekten içim rahatladı .
Sevgilim annenle konuş ve artık evlenelim diyor .
Aslında bunun için yattım .

Bunu söyledin ya gerçekten içim rahatladı .
Sevgilim annenle konuş ve artık evlenelim diyor .
Aslında bunun için yattım .

hayırlısı olsun canım:)) ne güzel bi evlilik teklifi yapmış:KK1: benimde buna benzer bi şekilde olmuştu teklif, garantileyince düzgn bi tekif yaptı:KK16: Allahın emri koyulduktan sonra bi daha yatarsın istihareye, o zaman inş. doğru yolu bulursun:)

Son düzenleme:
Sen istihare deyince aklıma geçmiş zamanda arkadaşımın yaşadığı olay geldi..
Yazmak istedim umarım sakıncası yoktur...
Yok ne sakıncası, ne gibi olay acaba ?

hayırlısı olsun canım:)) ne güzel bi evlilik teklifi yapmış:KK1: benimde buna benzer bi şekilde olmuştu teklif, garantileyince düzgn bi tekif yaptı:KK16: Allahın emri koyulduktan sonra bi daha yatırırsın istihareye, o zaman inş. doğru yolu bulursun:)

İnşallah, inşallah :)
Evliliğinizde mutluluklar . :KK16:

Kız arkadaşımın sevgilisi vardı,isteme oldu vs..
Çocuk okumuş,ayakları yere sağlam basan "düzgün" biriydi..
Arkadaşımın gözü kör olmuş durumda tabi..
Neyse dedik ki,istihare diye bişey var..
Bi denesene bakalım ne göreceksin diye..
İstihareye yatmış,ertesi gün toplandık bize anlatıyor "yemyeşil bir yer,heryerde salatalık var..bahçede koşturup duruyorum"..
Anlamadığımız için yorum yapamadık,annesi falan "aaa çok hayırlı yeşil görmek falan"diyor..
Evleniyorlar kiiiiiiii adamın gerçek yüzü çıkıyor meydana..neler çekti arkadaşım,neyse boşandılar falan..
Bigün oturuyoruz "istihare"konusu açıldı tekrar...
Dedik ki yaa oysa çok güzel bi rüya görmüştün vs..
Arkadaşım,istihare doğru çıktı dedi..nasıl? dedik..
Rüyamda ayan beyan bu adam HIYARIN TEKİ evlenme denmiş bana ama ben olumlu yönden bakmışım dedi..

Kız arkadaşımın sevgilisi vardı,isteme oldu vs..
Çocuk okumuş,ayakları yere sağlam basan "düzgün" biriydi..
Arkadaşımın gözü kör olmuş durumda tabi..
Neyse dedik ki,istihare diye bişey var..
Bi denesene bakalım ne göreceksin diye..
İstihareye yatmış,ertesi gün toplandık bize anlatıyor "yemyeşil bir yer,heryerde salatalık var..bahçede koşturup duruyorum"..
Anlamadığımız için yorum yapamadık,annesi falan "aaa çok hayırlı yeşil görmek falan"diyor..
Evleniyorlar kiiiiiiii adamın gerçek yüzü çıkıyor meydana..neler çekti arkadaşım,neyse boşandılar falan..
Bigün oturuyoruz "istihare"konusu açıldı tekrar...
Dedik ki yaa oysa çok güzel bi rüya görmüştün vs..
Arkadaşım,istihare doğru çıktı dedi..nasıl? dedik..
Rüyamda ayan beyan bu adam HIYARIN TEKİ evlenme denmiş bana ama ben olumlu yönden bakmışım dedi..

Ay Allah korusun .
Benimki de b.k mu yani şimdi . :26::26:
Ay anlayamadım .

Ay Allah korusun .
Benimki de b.k mu yani şimdi . :26::26:
Ay anlayamadım .

Yaa olurmu,onun için yazmadım ki ben..
İstihare konusunu duyunca o gelir aklıma hep..
Sen böyle mi anladın yazdığımdan?
B.k konusundan ben ne anladığımı yazayım öyleyse..
Rüyada b.k görmek"para"demek der annem..

Bence rüyana göre hayırsız erkek arkadaşın. Tavsiyem tekrar uygulaman. Evlendiğimde hayırlı olacakmı diyerekten.

Ben inanıyorum açıkçası istihareye.

ayrıca bende eşimle 6 yıl çıktım, isteme kararını aldığımızda istihareye yattım, Rüyamda elimde Yeşil renk bir kumaş vardı onu ölçüyordum hani şöyle uzatırsınızya omuza doğru, ölçüp ölçüp çekiyordum ve kumaş bitmiyordu ama çok çok güzle yeşil bir renkti, evlendik çok şükür 6 yıl oldu, İnşallah ömür boyu beraber oluruz eşimle.

Birde kayınvalidemde benim için yapmış istihare 3 kez yapmış hiç bir şey görememiş, 3 ten sonra bir arkadaşından rica etmiş, oda 3. de sonuç almış, Beyaz bir at koşa koşa geliyordu, gelinin hayırlı istemeye git demiş, ve kayınvalidem buna istinaden istemeye geldi, :KK1:

Ama şuanda kayınvalidemle görüşmüyorum, evlendiğimden beri hiç anlaşamadık kendisiyle :KK52: kısaca belki eşime hayırlıyım ama, kayınvalideme hayırsız olduğum kesin. :KK53::KK53::KK53:

Merhabalar .
Sonra da uyanıyorum .

istihare ruyasina yatilmak icin illa arada kesin bisey olmasina gerek yok bence.sonucta ciddi dusunulen bir iliski var ortada ve istenilme asamasinda.ayrica sevgiliykende o insanin hayirli mi hayirsizmi oldugunu anlamak icin denenebilir pekala.tatlim ben bu ruyanin hic hayirli olmadigini dusundum cunku ruyada en ufak hayirli olan bi taraf yok.tekrar dene bence yine buna benzer seyler gorursen iyi usun derim..

Yaa olurmu,onun için yazmadım ki ben..
İstihare konusunu duyunca o gelir aklıma hep..
Sen böyle mi anladın yazdığımdan?
B.k konusundan ben ne anladığımı yazayım öyleyse..
Rüyada b.k görmek"para"demek der annem..
O hıyar görmüş ben b.k gördüm ne biliyim .s
Belki de rızkımız genişler .
Teşekkür ederim değerli fikirlerin için .

Bence rüyana göre hayırsız erkek arkadaşın. Tavsiyem tekrar uygulaman. Evlendiğimde hayırlı olacakmı diyerekten.

ayrıca bende eşimle 6 yıl çıktım, isteme kararını aldığımızda istihareye yattım, Rüyamda elimde Yeşil renk bir kumaş vardı onu ölçüyordum hani şöyle uzatırsınızya omuza doğru, ölçüp ölçüp çekiyordum ve kumaş bitmiyordu ama çok çok güzle yeşil bir renkti, evlendik çok şükür 6 yıl oldu, İnşallah ömür boyu beraber oluruz eşimle.

Birde kayınvalidemde benim için yapmış istihare 3 kez yapmış hiç bir şey görememiş, 3 ten sonra bir arkadaşından rica etmiş, oda 3. de sonuç almış, Beyaz bir at koşa koşa geliyordu, gelinin hayırlı istemeye git demiş, ve kayınvalidem buna istinaden istemeye geldi, :KK1:

Ama şuanda kayınvalidemle görüşmüyorum, evlendiğimden beri hiç anlaşamadık kendisiyle :KK52: kısaca belki eşime hayırlıyım ama, kayınvalideme hayırsız olduğum kesin. :KK53::KK53::KK53:
Eşinle aran iyi olsun kayınvalide önemsiz .
Umarım uzuun mutlu bir evliliğiniz olur .

istihare ruyasina yatilmak icin illa arada kesin bisey olmasina gerek yok bence.sonucta ciddi dusunulen bir iliski var ortada ve istenilme asamasinda.ayrica sevgiliykende o insanin hayirli mi hayirsizmi oldugunu anlamak icin denenebilir pekala.tatlim ben bu ruyanin hic hayirli olmadigini dusundum cunku ruyada en ufak hayirli olan bi taraf yok.tekrar dene bence yine buna benzer seyler gorursen iyi usun derim..
Öyle değil mi ?
Bilmiyorum ki çok huzursuz oldum sabahtan beri .
Ama bundan önce gördüğüm rüyaların güzelliği var .
Evleniyoruz çocuğumuz oluyor onu seviyoruz .
Daha neler neler.
Off -,-

istihareyi birkaç kere tekrarlamak gerek diye biliyorum

ama yinede o duygu yoğunluğuda önemli diye düşünüyorum..

valla ben yatsam doğruyu göremem diye düşünüyorum o kadar içten yapılmadığında doğru sonuç alınamaz gibi geliyor yanliş bir düşüncede olabilir..

istihareyi birkaç kere tekrarlamak gerek diye biliyorum

ama yinede o duygu yoğunluğuda önemli diye düşünüyorum..

valla ben yatsam doğruyu göremem diye düşünüyorum o kadar içten yapılmadığında doğru sonuç alınamaz gibi geliyor yanliş bir düşüncede olabilir..

Haklısın tabi .
Ama içim içimi yiyor .

İstihare ya da normal rüya fark etmez; rüya herkese anlatılmaz bunu İslami bir rüya tabirinin giriş bölümünde okumuştum. Hayır olacak rüya bile şer yorumlanırsa şerre döner. Herkes rüya yorumlamayı bilmez, rüyanı bu konuda bilgisi olan birine danışmalısın. Özellikle forum gibi yüzlerce kişinin yorumlayabileceği bir ortamda belki de şu an rüyanı ziyan ediyorsun.

İstihare ciddi bir iştir, öyle her aklına estiğinde yatılmaz, mal alırken, evlenirken, yeni bir işe başlarken gibi önemli dönüm noktalarında yatılır. Allah-u teala'dan yardım istemektir, bu konuda bilgi paylaşımı yapılır tabi ama forumda rüya yorumlamak doğru bir şey değil.

Bunu dün akşam başka bir istihare konusuna yazmıştım.....

İstihare ya da normal rüya fark etmez; rüya herkese anlatılmaz bunu İslami bir rüya tabirinin giriş bölümünde okumuştum. Hayır olacak rüya bile şer yorumlanırsa şerre döner. Herkes rüya yorumlamayı bilmez, rüyanı bu konuda bilgisi olan birine danışmalısın. Özellikle forum gibi yüzlerce kişinin yorumlayabileceği bir ortamda belki de şu an rüyanı ziyan ediyorsun.

İstihare ciddi bir iştir, öyle her aklına estiğinde yatılmaz, mal alırken, evlenirken, yeni bir işe başlarken gibi önemli dönüm noktalarında yatılır. Allah-u teala'dan yardım istemektir, bu konuda bilgi paylaşımı yapılır tabi ama forumda rüya yorumlamak doğru bir şey değil.

Daha önceden bilseydim keşke .
Sabah uyandığımdan beri ne anlama gelir diye dört dönüyorum evde aklıma buraya yazmak geldi .s

istihareye ben de inanıyorum, fakat en az 3 gün yatman gerekiyormuş, ilk günden göremeyebilirmişsin... aynı zamanda 7 günde de sonuç veren birşey bu..öyle duymuştum

haa evet bunu duymuştum bende hiç sevmem ki rüyaylada amel etmem..

iyi ki hatırlattınız belki diğer okuyanlarda bunu göz önüne alırlar..

arkadaşada hayır olsun inşallah

benımde eskı esım ıcın annemler yapmıslardı hemde bır kac kısı
Hayırlı cıkmıstı
o kadar hayırlıydıkı lohusayken baska bır kadın ıcın terk ettı benı Maşallah
o yuzden ben ınanmıyorum

X